Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

merginos, papasakokit daugiau apie veido valymą su enzimais, žinau, tik tiek kad jie išgaunami iš vaisių ar moliūgo, alavijo? Kur juos perkate? Ar pačios kaip nors pagerinat tuos pylingus su enzimais? Mano veido oda kuperozinė, jautri, nosis uzsikimšusiom porom, o skruostai išsiplėtusiom porom, kokį enziminį valymą parekomenduotumėt?

Taip pat, gal kas pasidalins patirtimi, kuri hialurono rūgštis labiau patiko ar gelinė, ar milteliai?

Ar kuri nors gaminot veido kremus su Negyvosios jūros druska? Kaip patiko?

Ačiū
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif

Nesėkmė mane ištiko ir nesuprantu kodėl doh.gif g.gif

Dariau kremuka plaukams pagal Palominos receptuką.
Kremui reikia:
24 ml distiliuoto vandens;
3 ml sezamų aliejaus;
1 ml avokadų aliejaus;
1 ml glicerino;
1,5 g BTMS emulsiklio;
0,1 g alavijo ekstrakto;
1 l. rozmarinų CO2 ekstrakto;
5 l. ekokonservanto;
4 l. apelsinų EA;
3 l. vanilės EA.

Viskas susijungė puikiausiai. Bet pamaniau kremuką praturtinti ir gale įdėti truputėlį augalinio silikono (vietoj glicerino). Ir ką gi, įdėjus koki 1 ml silikono, ėmė ir kapitaliai atsiskyrė vanduo- gavosi žiauri varškė vandenyje verysad.gif Išmečiau lauk...Taigi, nesupratau bajerio...Perskaičiau aprašymus ir AZ ir AN- visur įdėti į jau pagamintą gaminį g.gif Jaučiu neužmigsiu galvodama, kodėl taip įvyko, kas galėjo sureaguoti?

Atsakyti
Mergaitės, ką darote, kad gaminiai su bičių vašku nesikristalizuotų? Noriu kad kremas ar lūpų balzamas liktų toks, kokį sumaišau, bet po kelių dienų visada atsiranda tokie kristalai, kaip medui kristalizuojantis, tepant jie ištirpsta, bet gal yra būdas kaip jų išvengti g.gif .
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 11 28, 17:28)
Mergaitės, ką darote, kad gaminiai su bičių vašku nesikristalizuotų? Noriu kad kremas ar lūpų balzamas liktų toks, kokį sumaišau, bet po kelių dienų visada atsiranda tokie kristalai, kaip medui kristalizuojantis, tepant jie ištirpsta, bet gal yra būdas kaip jų išvengti g.gif .


Tikriausiai cia ne vaskas kaltas, manau kad tai del pasirinkto sviestmedzio ar mango sviesto, nes ju tokia konsistencija, nors ir islydzius, vistiek poto lieka tokie gumuleliai, gal bandykit kitokius aliejus ar sviestus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute_ @ 2011 11 28, 18:47)
Tikriausiai cia ne vaskas kaltas, manau kad tai del pasirinkto sviestmedzio ar mango sviesto, nes ju tokia konsistencija, nors ir islydzius, vistiek poto lieka tokie gumuleliai, gal bandykit kitokius aliejus ar sviestus wink.gif

Darau vaikams riebesnius kremus su bičių vašku, nesinori atsisakyti sviesmedžio, norėčiau rasti sprendimą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 11 28, 21:31)
Darau vaikams riebesnius kremus su bičių vašku, nesinori atsisakyti sviesmedžio, norėčiau rasti sprendimą ax.gif

Man nebesikristalizuoja, jei ištirpdžius sviestmedį labai gerai išplaki iki putų (dar karštą), po to atvėsini maišant ir dedi visokius priedus ir t.t. pagal technologiją. Kelis kartus taip gaminau ir nebebuvo grūdelių. Bet dar priklauso nuo sviestmedžio rūšies.
Su mangų sviestų mažiau esu dariusi, bet išlydžius irgi mažiau grūdėta faktūra išėjo
Atsakyti
merginos, kur perkate sulfatini ricinos alieju, ar jo galima isigyti kur nors Lietuvoje?
Atsakyti
gal kuri zinot, ko konkreciai organizmui truksta, kai zydi nagai? Man jau gera pusmeti nepraeina... Tepiau visokiais aliejukais, tvirti, nesisluoksniuoja, ale zydi labai. Gal cia nieko baisaus?
Kiek pamenu is sito forumo nagams gerai citrinu EA, ylang-ylang, atlasinis kedras, ricinu, migdolu aliejai. Gal dar kazka patartumet? Dekui biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, žinau, kad nieks už jus geriau nepatars bigsmile.gif Ar gali būti nerafinuotas kokoso aliejus be kvapo..visai be kvapo? g.gif Nes tokį pardavė mūsų miestelio arbatų parduotuvėje..o aš taip naiviai patikėjau, kad pauosčiau tik namuose verysad.gif O gal aš klystu ir be reiklao nusiminiau, gal būna nerafinuoto ir be kvapo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 11 29, 23:59)
gal kuri zinot, ko konkreciai organizmui truksta, kai zydi nagai? Man jau gera pusmeti  nepraeina...

Organizmui trūksta cinko, kalcio. Jei būtų pavieniai ir retai, tai sakyčiau, jog susitrenkei pirštuką, ir oro burbuliukas susidarė, bet jeigu nuolat ir nuo vasaros, tai jau reikia mineralų pavartoti.
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2011 11 30, 01:22)
Merginos, žinau, kad nieks už jus geriau nepatars bigsmile.gif Ar gali būti nerafinuotas kokoso aliejus be kvapo..visai be kvapo? g.gif Nes tokį pardavė mūsų miestelio arbatų parduotuvėje..o aš taip naiviai patikėjau, kad pauosčiau tik namuose verysad.gif O gal aš klystu ir be reiklao nusiminiau, gal būna nerafinuoto ir be kvapo? g.gif



mano ziniomis jeigu kokoso aliejus be kvapo jis rafinuotas, ir jo kaina beveik per pus mazesne nei nerafinuoto
Atsakyti
Na, teoriškai aliejus gali būti tik dezodoruotas, nebūtinai rafinuotas, koks ten yra - bala žino, pas pardavėjus reikia reikalaut informacijos. Jeigu jums labai nepatinka ką nusipirkot, ir dar jie nurodė klaidinančią informaciją - tiesiog grąžinkit nemirksdėdama, Hopeidea 4u.gif
Dėl nagų žydėjimo yra kelios nuomonės, kad trūksta mikroelementų ( jau paminėto cinko, dar sako kad A vitamino), kiti gi sako kad su tuom nelabai susiję, daugiau nuo nervinės įtampos, hormoninės sistemos būklės. Čia radau daug įdomaus apie nagus:
http://arnis-best.my.../wiki/1861/2856
Aliejai žydėjimo nepanaikins( na nebent eteriniai įtampą nuims), jei neskilinėja, nelūžta, tai ir gerai.
Beje, merginos ar jau gavot tuos per akciją pirktus atarus? Aš šiandien gavau, bet dar nesakysiu ką manau, kad savo nuomone nedaryčiau kitoms įtakos... Kaip jums jie? 4u.gif
Atsakyti