Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

Merginos, ar imanoma panaikinti, issukti ar kitaip ka padaryti nilinio sviestmedzio granulytems? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2012 01 02, 23:20)
Sveikos,

su Naujais metais! Linkiu naujų atradimų!

O man labai reikia konsultacijos  verysad.gif

Mano dukrai kažkokia alergija ant smakro odos (dabar jau atrodo ir ant skruosto matosi). Tokia oda raudona kaip nudeginta, labai labai raudona...  verysad.gif  tepu kremu iš sviestmedžio (kaitintas prieš jungiant), alantoino, sezamų aliejaus (buvo ir vandens, bet jis blogai susijungė ir išpyliau visą). Tai dabar gavosi aliejų mišinys smile.gif
Taigi, tuo mišiniu atrodo kiek apgydau (bent tiek, kad spalva iš bordo pasikeičia į raudoną ir oda lieka raudona apšerpetojus), bet tuoj pat vėl tas pats...


Prašau patarti  4u.gif

sveika,

mano panelei praėjusiais metais taip buvo ant veido, šiemet visa viena užpakalinė kojos pusė. Priežastis, mano manymu buvo manų košė. Praėjusį rudenį ,kai pašalinom šią košę, viskas baigės . Kai šįmet atsirado tokie dalykai, gana ilgai nesusigaudžiau, įtarinėjau mūsų vartojamus maisto papildus. Tik vėliau supratau, kad kalta dažnai darželyje duodama manų košė... O minčių vėl įtart nelemtą košę davė per Lietaus radiją girdėta laida apie įvairias neįprastas alergijas.

Dariau kremuką pagal merginų rekomendacijas ir iš to ką turėjau, kur buvo bičių vaško, arbatmedžio EA.
Atsakyti
Kazkas jau klause apie tai kaip pasigaminti hidrofilinius aliejus, bet atsakymo nesulauke. As paklausiu konkreciau: gal galima pasigaminti hidrofilini alieju naudojant is AZ Gélisucre emulsikli?
Atsakyti
Redazuka, aš kažką panašaus į pasidarau su jojobos vašku. Sudėtis tokia: 23 ml distiliuoto vandens, 15 ml aliejų (jojobos, migdolų ar sezamo), 0,97 g jojobos vaško, lašas vitamino E. Gaunasi toks gelsvas matinis minkštas tepalas. Nežinau, ar teisėta šį daiktą vadinti hidrofiliniu aliejum, bet tušą valo vienu brūkštelėjimu, veido odą taip pat valo, reikia minutę ar daugiau pamasažuoti švelniai, nuplauti vėsiu vandeniu ir nusausinti. Oda tampa švelni, kaip po pylingo. Normaliai į sausumą odai tinka, kitokioms nebandyta.
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2012 01 03, 14:14)
Kazkas jau klause apie tai kaip pasigaminti  hidrofilinius aliejus, bet atsakymo nesulauke. As paklausiu konkreciau: gal galima pasigaminti hidrofilini alieju naudojant is AZ Gélisucre emulsikli?


galima smile.gif , AZ gelisucre puslapyje yra pavyzdys - pirmas receptas (pats principas). Tik man labiau patiko ne 25%emulsiklio, o 20%, na ir zinoma hidrofilinio aliejaus tinkamumas daug priklauso nuo pasirinktu alieju.
Papildyta:
QUOTE(Sidabražolė @ 2012 01 03, 18:46)
Redazuka, aš kažką panašaus į pasidarau su jojobos vašku. Sudėtis tokia: 23 ml distiliuoto vandens, 15 ml aliejų (jojobos, migdolų ar sezamo), 0,97 g jojobos vaško, lašas vitamino E. Gaunasi toks gelsvas matinis minkštas tepalas. Nežinau, ar teisėta šį daiktą vadinti hidrofiliniu aliejum, bet tušą valo vienu brūkštelėjimu, veido odą taip pat valo, reikia minutę ar daugiau pamasažuoti švelniai, nuplauti vėsiu vandeniu ir nusausinti. Oda tampa švelni, kaip po pylingo. Normaliai į sausumą odai tinka, kitokioms nebandyta.


hidrofiliniuose aliejuose ir plytelese vandenukas nenaudojamas ax.gif, jusu atveju gaminys jau kitaip vadintusi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alioniukas: 03 sausio 2012 - 22:38
QUOTE(alioniukas @ 2012 01 03, 22:35)
galima smile.gif , AZ gelisucre puslapyje yra pavyzdys - pirmas receptas (pats principas). Tik man labiau patiko ne 25%emulsiklio, o 20%, na ir zinoma hidrofilinio aliejaus tinkamumas daug priklauso nuo pasirinktu alieju.
Papildyta:

Bent jau man turinciai sausa oda, labai fainas toks aliejus prausti veida, oda lieka svelni svelni, ir tikrai svariai nuprausta smile.gif
Jusu bloge idetas geliukas su gelisucre irgi nuostabus, labai faina konsistencija gaunasi, gerai susigeria i oda, nakciai ziema pats tas toks geliukas. Aciu uz receptuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(witulee @ 2012 01 04, 09:04)
Bent jau man turinciai sausa oda, labai fainas toks aliejus prausti veida, oda lieka svelni svelni, ir tikrai svariai nuprausta  smile.gif
Jusu bloge idetas geliukas su gelisucre irgi nuostabus, labai faina konsistencija gaunasi, gerai susigeria i oda, nakciai ziema pats tas toks geliukas.  Aciu uz receptuka  4u.gif


prasom 4u.gif
man irgi patinka hidrofiliniai aliejai ir plyteles (su pertraukom smile.gif, o dabar apsistojau ties nauju prausikliu su muilo riesutais ir avizu pieneliu (gal reiks ir i bloga ikelti), taip svelniai nuvalo ir visiskai nesausina odos
Atsakyti
Gal turite koki receptuka veido ar kuno kremui su alavijo geliu?
Atsakyti
Užsisakiau tamanu aliejų iš ekolinija.lt ir noriu paklausti, ar šis aliejus ir turi būt sviesto konsistencijos? Taip pat tepant jaučiasi lyg ir labai smulkučiai grūdeliai. Ar taip ir turėtų būti? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As dar mokinuosi rolleyes.gif bandysiu kazka nesunkaus sau darytis. Norejau paklausti del distiliuoto vandens ax.gif cia kazkoks specialus vanduo ar kas? ir kaip angliskai hidrolatas?
Siandien gavau is Akomos siuntinuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2012 01 05, 16:10)
Sveikos  4u.gif

As dar mokinuosi  rolleyes.gif bandysiu kazka nesunkaus sau darytis. Norejau paklausti del distiliuoto vandens  ax.gif cia kazkoks specialus vanduo ar kas? ir kaip angliskai hidrolatas?
Siandien gavau is Akomos siuntinuka  thumbup.gif


Distiliuotas vanduo – surinkti ir atvėsinti vandens garai. Jo galima isigyti visose didesnese parduotuvese, supermarketuose, dazniausiai automobiliu prekiu skyriuose smile.gif vyrukai ji naudoja berods langu apiplovimui, na jis neturi kalkiu ar pan, tai slangeles automobiliu nekalkeja biggrin.gif . kitaip tariant yra ypatingai svarus.
Hidrolatas tai geliu vanduo, o angliskai floral water arba jei is zoleliu ar ne geliu pagamintas tai paprasciausiai distilated water (parašyk dar norimo augalo pavadinima salia ir surasi)
Atsakyti
O aš norėčiau daugiau sužinoti apie hidrofilinį aliejų ir kaip jis gaminamas. Dėkui 4u.gif
Atsakyti