Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

QUOTE(Gladiola @ 2011 12 29, 11:29)
kokius emei? bigsmile.gif


Rajaniganda ( Tuberozų) ataras ir Baltojo lotoso ataras.

Čampakų turiu iš praeitos akcijos, tai man labai patinka. Pora lašiukų pataiso kremo kvapąsmile.gif
žiūrėsim, kaip šitie kvapai:)
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 12 29, 12:01)
Rajaniganda ( Tuberozų) ataras ir Baltojo lotoso ataras.

Čampakų turiu iš praeitos akcijos, tai man labai patinka. Pora lašiukų pataiso kremo kvapąsmile.gif
žiūrėsim, kaip šitie kvapai:)

as irgi masciau apie Tuberozu, bet nusprandziau visu isbandyta ir isgirta Campaku. Man uzsakinejant buvo like 4 kuponai, o dabar ziuriu jau 21 biggrin.gif
Lauksim atsiliepimu 4u.gif (per kiek laiko atkeliavo praitasyk?)
Atsakyti
As is smalsumo ir as pasiemiau viena kupona, o sakykit ar kas bandet magnoliju atara? kazkaip vadovaudamasi sveiku protu noreciau imt campakas, bet kazkodel mane traukia magnolijos.. as apskritai ju net neuoscius doh.gif nezinau kuri imt unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2011 12 28, 08:02)
Savo vaikams maisau tepaliuka, kaip cia kazkelintoj temoj rase merginos: 50% sviestmedzio sviesto, 25% migdolu ar simondsiju aliejaus ir 25% distiliuoto vandens.  Sviesta tiesog ilgai suku indelyje iki baltumo, tada pilu alieju ir vel gerai issuku, pabaigoj vandeni ir vel maisau. Puikiai gaunasi, vaikams labai tinka nuo visu dermatitu ar salcio.

Ačiū už receptuką 4u.gif Tik galvoju pagerinsiu receptuką ir vietoj vandens naudosiu ramunėlių hidrolatą rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2011 12 29, 11:55)
ar uzsisakinejat kas nors? ax.gif



as campaku pasiemiau , pabandysiu, atsiliepimai buvo lyg neblogi...
Atsakyti
Gal kada kas nors uzsakinejote is AZ formeles is PVC muilui. Ten i kaina ji viena ieina ar kelios?
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 12 31, 02:14)
Gal kada kas nors uzsakinejote is AZ formeles is PVC muilui. Ten i kaina ji viena ieina ar kelios?

Viena
Atsakyti
Sveikos,

su Naujais metais! Linkiu naujų atradimų!

O man labai reikia konsultacijos verysad.gif

Mano dukrai kažkokia alergija ant smakro odos (dabar jau atrodo ir ant skruosto matosi). Tokia oda raudona kaip nudeginta, labai labai raudona... verysad.gif tepu kremu iš sviestmedžio (kaitintas prieš jungiant), alantoino, sezamų aliejaus (buvo ir vandens, bet jis blogai susijungė ir išpyliau visą). Tai dabar gavosi aliejų mišinys smile.gif
Taigi, tuo mišiniu atrodo kiek apgydau (bent tiek, kad spalva iš bordo pasikeičia į raudoną ir oda lieka raudona apšerpetojus), bet tuoj pat vėl tas pats...

Priežasties nežinau. Gydytoja sakė, kad nuo mano maisto, bet valgau tą patį kaip ir iki šiol, sūnui tokio amžiaus irgi panašiai buvo, bet ne tiek daug. Gal drabužiai, bet nesuprantu kurie. O gal šiuo metu bet kuris drabužis dirgina... Gydytoja siūlė tepti excipial kremu, bet gal galima apsieit be jo?...

Nelabai ką gero turiu... Galvoju vėl daryt su sviestmedžiu, tik nežinau ar kaitint, ar sukti šaltu būdu g.gif Alantoino, sezamų arba migdolų aliejaus, turiu dar ramunėlių užmerktų sezamo aliejuje. Štai ir viskas iš ko ketinu daryti kremą. Dar turiu šaltalankių maceratą alyvuogių aliejuje, tamanų al., levandų eterinį. Medetkų neturiu...

Prašau patarti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2012 01 02, 22:20)
Sveikos,

su Naujais metais! Linkiu naujų atradimų!

O man labai reikia konsultacijos  verysad.gif

Mano dukrai kažkokia alergija ant smakro odos (dabar jau atrodo ir ant skruosto matosi). Tokia oda raudona kaip nudeginta, labai labai raudona...  verysad.gif  tepu kremu iš sviestmedžio (kaitintas prieš jungiant), alantoino, sezamų aliejaus (buvo ir vandens, bet jis blogai susijungė ir išpyliau visą). Tai dabar gavosi aliejų mišinys smile.gif
Taigi, tuo mišiniu atrodo kiek apgydau (bent tiek, kad spalva iš bordo pasikeičia į raudoną ir oda lieka raudona apšerpetojus), bet tuoj pat vėl tas pats...

Priežasties nežinau. Gydytoja sakė, kad nuo mano maisto, bet valgau tą patį kaip ir iki šiol, sūnui tokio amžiaus irgi panašiai buvo, bet ne tiek daug. Gal drabužiai, bet nesuprantu kurie. O gal šiuo metu bet kuris drabužis dirgina... Gydytoja siūlė tepti excipial kremu, bet gal galima apsieit be jo?...

Nelabai ką gero turiu... Galvoju vėl daryt su sviestmedžiu, tik nežinau ar kaitint, ar sukti šaltu būdu  g.gif  Alantoino, sezamų arba migdolų aliejaus, turiu dar ramunėlių užmerktų sezamo aliejuje. Štai ir viskas iš ko ketinu daryti kremą. Dar turiu šaltalankių maceratą alyvuogių aliejuje, tamanų al., levandų eterinį. Medetkų neturiu...

Prašau patarti  4u.gif

Kyla ir man kartais "vaikiškų" problemų. Aš įsivaizduoju, kad reikia daugiau padrėkinti. Pavyzdžiui alavijo geliu, pantenoliu- galima tokį geliuką tepti jei nenori kremo daryti, bet aš daryčiau kremą iš turimų aliejų ir drėkinančių komponentų, bisabololo. Vietoj to tepalo įsigyk drėkiklių 4u.gif
Atsakyti
turiu klausimeli, ypac kauniskems- 4u.gif

ar apsimoka lankyti aromaterapijos kursus(apie 300lt)plius egzaminas apie 75lt? kazkuri yra buvusi ir buvo tokios nuomones kad internete ir cia net kalbantis viska detaliau gauni, detalesnes zinias ir tt?
arvisgi del bendro vaizdo gerai?? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2012 01 02, 22:20)
Sveikos,

su Naujais metais! Linkiu naujų atradimų!

O man labai reikia konsultacijos  verysad.gif

Mano dukrai kažkokia alergija


Su naujais! smile.gif
..nežinau ar padėsiu, bet galiu papasakoti savo situaciją. Man ir yra buvus kažkokia alergija ant veido, iš pradžių veido oda tarsi labai šerpetojo, tada liko grynas raudonas blynas, paskui net bordinis doh.gif Nuėjau pas gerą dermatologą Kaune ir jis man taip pat tą excipial kremą išrašė, naudojau ir puikiai viską viską sutvarkė. Kiek suprantu, tas kremas padeda atsistatyti odos lipidiniam sluoksniui, gerai neprisimenu, bet nemanau kad jis labai prastos sudėties.. Aišku, jūsų dukrytei tikriausiai kitokios rūšies alergija nei kad buvo man, tik gal ne visad taip reiktų numoti ranka į dermatologų patarimus..
O gal pabandykit nueiti kad ir iki kokios Eurovaistinės ir panagrinėt to excipial sudėtį tiksliai.. O jei bandyt kremuką daryt pačiai, tai tikriausiai ir tokį, kuris atstatytų odos lipidinį barjerą. Pas save turiu tik pasižymėjusi, kad lipidinį barjerą atstato aliejai, kurie savo sudėtyje turi linolio ir linoleno. Nedaug tepadėjau, gal kitos daugiau patars 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2012 01 02, 23:20)
Sveikos,

su Naujais metais! Linkiu naujų atradimų!

O man labai reikia konsultacijos  verysad.gif



Mano dukrytei neseniai kazkas panasaus buvo ant kojos, tokia ryskiai raudona, iskilusi, net grubleta deme (panasi i po nudegimo likusi randa).

Padejo ekspromtu susuktas tepaliukas: istryniau sviestmedi, kol suminkstejo, imaisiau truputi (na, gal kokia 1/4 ar 1/3 dali) saltalankiu aliejaus, ilasinau vit E, bisobulolo, pantenolio (zinau, kad jis aliejuje netirpsta, bet nera grynas kenksmingas, isimaiso i krema, tad surizikavau) ir ilasinau kelis lasus arbatmedzio EA (buvau issigandusi, ar cia ne grybelis koks).

Tepiau kas 2-3 val, deme isnyko per 2 dienas (dukrytei 1,5 metu).
Atsakyti