Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

QUOTE(Liurda @ 2011 12 16, 12:22)
Neturiu guaro, i

jei jus is kauno galiu nupilti mirksiukas.gif
kaip uzsakinejau zinojau kam ji uzsakau o dabar jau kaip turiu tai ir nezinau lotuliukas.gif
bet po kurio laiko grista atmintis lotuliukas.gif

aciu mergaitei kuri papasakojo kur tu indeliu ieskoti laisvej 4u.gif 4u.gif


asta gal apie sita sneka g.gif http://naturaltouch....arjera/1-1-0-71 man jis ir thumbup.gif thumbup.gif
si kremuka veiduj labai daug kam dovanu darysiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 16 gruodžio 2011 - 15:19
Mane domina jusu nuomone apie priemones po depiliacijos su papainu, aisku kurios naudojat ji. Ar jums matosi efektas? Nors naudoju kremuka su papainu jau koks pusmetis, bet tikrai daugiau is jo tikejausi. Dabar netgi pradejau deti maksimalia doze papaino, tikiuosi ir rezultato maksimalaus rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,

kažkada čia buvau radusi dezodoranto, kuris gaminamas iš sutrupėjusio alūno kristalo, receptą. Manasis kaip tik subyrėjo, norėčiau iš jo, pridėjusi aliejaus, eterinių ir ko ten dar, dezodorantą skystą pasidaryt, bet neberandu recepto... Gal kuri turit?

Būsiu labai dėkinga!
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 12 16, 02:54)
Sauliuxxx koki konservanta tu naudoji? Agne/Ramute jei neklystu visai nenaudojat?
AZ nieko apie nesuderinamuma neraso, bet pavyzdiniam recepte naudojamas ksantanas..


Naudoju Cosgard. Esu apskritai pastebejusi, kad jei alieju-emulsikliu-vandens santykis nera tobulas, tai kremas suskysteja nuo bet kokio skysto priedo,
"perpildziusio skysciu taure" ax.gif O as jau del to skystejimo buvau apkaltinusi n ingredientu... doh.gif Pataisius pagrindines kremo proporcijas problema issispresdavo smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Niekada nieko pati negaminau, bet eko produktų kainos vis kyla, o ir šiaip sunku su jais, tai sumąsčiau pati pasigaminti. Patiko pagal aprašymą Palomos bloge aprašytas sausas šampūnas. Bet turim labai probleminių galvų namie... todėl norėčiau sužinot ar galima būtų sezamo aliejų pakeisti į makadamijų?
Atsakyti
sveikos, landziojau internete, ir radau kad kaip tirstiklis gali but naudojamas kukuruzu krakmolas. gal zinote apie ji ka nors daugiau? ar ji galima naudot vietoj emulsiklio?
Atsakyti
PADĖKIT, prašau, susikurti receptą dovanoms 4u.gif Noriu padaryt "ką nors kieto", kad galėčiau siųsti laiškais draugėms, kurios gyvena toli. Mintis tokia -
1. kietas kremas, kuris tirpsta ant kūno;
2. aliejinis prausiklis su coco sulfate.

Kuo daugiau ieškau, tuo labiau suprantu, kiek daug ingredientų man trūksta doh.gif

1. Dabar pasidariau pabandymui Alioniuko aliejinę plytelę http://naturaltouch....liklis/1-1-0-56, kaip jinai ir sakė, kūnui gal riebokas. Kiek randu receotų, daug kur įeina stearino rūgštis. Kaip suprantu, jinai kietina aliejų? O jeigu į tą aliejų mišinį įpilti vandens, kad gautųsi ala kietas kremas? g.gif ir kad nebūtų taip riebu... (stearno r. neturiu, tai norėčiau išsiverst be jos, nes jau savaitgalį būtinai turiu padaryt dovanas doh.gif ).
Dar daug kur radau, kad deda ryžių pudros ar kokių kitokių miltelių, įdomu kokiam efektui? O jei dėčiau pieno miltelių nedaug?

tarkime, imu 3 dalis kakavos sv, 2 dalis sviestmedžio, 2 dalis skystų aliejų. Emulsikliai: 1 d. AZ nr1, 1d. BTMS, 1d. Olivem, 1d. AZ nr2 (galima ir mažiau vaškų). Tada kokias 2 d. vandeninės dalies, kurią tirštinu ksantanu arba guaru (turiu abiejų, bet dar nesusipažinau kurį kokiu atveju naudot smile.gif). O galiausiai įdedu kvapų ir kokią 1 dalį pieno miltelių. Atrodo viskas.... g.gif
Ar gerai? g.gif
Esmė, kad noriu sukurti ne "aliejų mišinį", bet kietą "kremą", kuris būtų lengvesnis ir kuriuo būtų galima išsitepti išlipus iš vonios.

2. ala prausiklį bandysiu daryt pagal Caly šitą. Atrodo, čia turėtų būti viskas paprasčiau, tik vietoj bičių vaško dėsiu AZ nr2 ir olivem. Atrodo paprasta bent tol, kol dar nebandžiau smile.gif


Gal dar pasidalintumėt kokiais "kietais" receptais?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cosette: 16 gruodžio 2011 - 22:19
QUOTE(Cosette @ 2011 12 16, 22:19)

Gal dar pasidalintumėt kokiais "kietais" receptais?

o sitas kas cia g.gif labai jau idomiai vercia man tai net suprasti neina kita karta doh.gif
Atsakyti
o mano sojų lecitinas iš AN beveik nesilydo, tad negaliu naudoti, gal iš AZ geresnis?
Atsakyti
QUOTE(Almantaitė @ 2011 12 16, 22:05)
sveikos, landziojau internete, ir radau kad kaip tirstiklis gali but naudojamas kukuruzu krakmolas. gal zinote apie ji ka nors daugiau? ar ji galima naudot vietoj emulsiklio?

Vietoje emulsiklio jis netiks, fazių nesujungs. Gali tik patirštinti jau sujungtą gaminį.
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2011 12 16, 20:19)
PADĖKIT, prašau, susikurti receptą dovanoms   4u.gif Noriu padaryt "ką nors kieto", kad galėčiau siųsti laiškais draugėms, kurios gyvena toli. Mintis tokia -
1. kietas kremas, kuris tirpsta ant kūno;
2. aliejinis prausiklis su coco sulfate.

Kuo daugiau ieškau, tuo labiau suprantu, kiek daug ingredientų man trūksta  doh.gif

1. Dabar pasidariau pabandymui Alioniuko aliejinę plytelę http://naturaltouch....liklis/1-1-0-56, kaip jinai ir sakė, kūnui gal riebokas. Kiek randu receotų, daug kur įeina stearino rūgštis. Kaip suprantu, jinai kietina aliejų? O jeigu į tą aliejų mišinį įpilti vandens, kad gautųsi ala kietas kremas?  g.gif  ir kad nebūtų taip riebu... (stearno r. neturiu, tai norėčiau išsiverst be jos, nes jau savaitgalį būtinai turiu padaryt dovanas  doh.gif ).
Dar daug kur radau, kad deda ryžių pudros ar kokių kitokių miltelių, įdomu kokiam efektui? O jei dėčiau pieno miltelių nedaug?

tarkime, imu 3 dalis kakavos sv, 2 dalis sviestmedžio, 2 dalis skystų aliejų. Emulsikliai: 1 d. AZ nr1, 1d. BTMS, 1d. Olivem, 1d. AZ nr2 (galima ir mažiau vaškų). Tada kokias 2 d. vandeninės dalies, kurią tirštinu ksantanu arba guaru (turiu abiejų, bet dar nesusipažinau kurį kokiu atveju naudot smile.gif). O galiausiai įdedu kvapų ir kokią 1 dalį pieno miltelių. Atrodo viskas....  g.gif
Ar gerai?  g.gif
Esmė, kad noriu sukurti ne "aliejų mišinį", bet kietą "kremą", kuris būtų lengvesnis ir kuriuo būtų galima išsitepti išlipus iš vonios.

2. ala prausiklį bandysiu daryt pagal Caly šitą. Atrodo, čia turėtų būti viskas paprasčiau, tik vietoj bičių vaško dėsiu AZ nr2 ir olivem. Atrodo paprasta bent tol, kol dar nebandžiau smile.gif
Gal dar pasidalintumėt kokiais "kietais" receptais?


beje, tos aliejines plyteles bus kietesnes, jei ideti 1% mimozu ar biciu vasko
O siaip sutirstinti plyteles galima ir su cetyl alcohol, jei turit
Kazkaip dovanu dar gaminau stai tokia druska , druskos dejau dvigubai daugiau, ji nusedo, kol stingo, bet gavosi dvispalve plytele rolleyes.gif
dar tokios plyteles idomios, bet ju dar negaminau..
Papildyta:
QUOTE(redazuka @ 2011 12 16, 20:35)
o mano sojų lecitinas iš AN beveik nesilydo, tad negaliu naudoti, gal iš AZ geresnis?


man geriausias lecitinas is vaistines, kapsulese rolleyes.gif , jis ne toks riebus, kaip AZ, dar noreciau sausa pabandyti, kazkas is merginu rase, kad irgi lengvesnis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alioniukas: 16 gruodžio 2011 - 22:44
QUOTE(zydrem @ 2011 12 16, 23:28)
sitas kas cia g.gif labai jau idomiai vercia man tai net suprasti neina kita karta doh.gif

Turėtų būti putojančios riebios plytelės
Atsakyti