Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

Ne nu.. Cosette jungiuosi prie taves..tas pats brudas.. 30 proc. skystu alieju, 7 proc. Nr. 2 vasko, hidrolatai, konservantas (cosgard). Suskystejo, tik nzn ar paspartino procesa ar gal su konservantu nesiderina.. Nes pirma lasinau drekinamaji kompleksa, po to konservanta ir tada staigiau pradejo skysteti.. Kolkas neatsiskyre, bet ziurint i tai kaip kremas laikosi ant neplauto indelio krastu, matau kad atsiskirs iki ryto doh.gif
Sauliuxxx koki konservanta tu naudoji? Agne/Ramute jei neklystu visai nenaudojat?
AZ nieko apie nesuderinamuma neraso, bet pavyzdiniam recepte naudojamas ksantanas..
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2011 12 16, 01:01)
Merginos, dėl blogo - kas dar norėtumėt tapti bendraautorėm - parašykit. O kaip sakė Žydrėm ir Asta_prakasta - tikrai būtų patogu viskas vienoje vietoje.

Taip pat ateinu pasiskųst savo nevykusiais gaminiais.... Kažko paskutiniai trys gaminiai nepavyko... Gal aš per mažai širdies įdėjau?...  biggrin.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Labas rytas..nu gerą dozę juoko gavau biggrin.gif
man praeitą kartą tokia nesėkmių diena buvo, gal pusantro šimto į kriauklę išmečiau:)

iš karto persiprašau, kad nieko neįdėjau dar į blogą, bet nespėju tiesiog..gal savaitgalį pasistengsiu.
Papildyta:
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 12 16, 01:54)
Ne nu.. Cosette jungiuosi prie taves..tas pats brudas.. 30 proc. skystu alieju, 7 proc. Nr. 2 vasko, hidrolatai, konservantas (cosgard). Suskystejo, tik nzn ar paspartino procesa ar gal su konservantu nesiderina.. Nes pirma lasinau drekinamaji kompleksa, po to konservanta ir tada staigiau pradejo skysteti.. Kolkas neatsiskyre, bet ziurint i tai kaip kremas laikosi ant neplauto indelio krastu, matau kad atsiskirs iki ryto  doh.gif
Sauliuxxx koki konservanta tu naudoji? Agne/Ramute jei neklystu visai nenaudojat?
AZ nieko apie nesuderinamuma neraso, bet pavyzdiniam recepte naudojamas ksantanas..


Aš tai jau pastebėjau, kad cosgard skystina kremus, nes jis pats toks skystokas yra ir gal jo savybės kokios yra, kad priverčia dar labiau paskystėt beveik visus mano kremus. na bet jei nesigauna visai skystalas, tai man tinka, nes mano odai ir šiaip reikia lengvesnių kremukų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2011 12 16, 02:01)
Ir paskutinis: savaiminio įdegio kremas su 4,2 proc emulsikliu  Nr3, 26proc aliejinės dalies ir 7 proc DHA. Nesusijungė! Beje, dariau kaip siūlo Caly savo bloge: viskas viename puode (vandenį kaitint su aliejumi ir emuls.), bet su šituo emulsikliu to tikriausiai negalima... o gal per mažai jo paėmiau... Žodžiu, gavosi skystas dvifazis makalas, kurį prieš tepant reikia suplakti  biggrin.gif  tas tai nieko tokio, susiplaksiu, bet kai išsitepiau - po valandos nieko nesimato. Tada veidą dar kartą. Ir...  doh.gif dabar esu oranžinė gražuolė lotuliukas.gif  o šiandien buvo sūnaus Eglutė  doh.gif  vaje vaje... Kitą kartą reikės arba silpnesnę koncentraciją daryt, arba netept po kelis kartus  rolleyes.gif

Labas rytas, Caly rašo, kad šituo metodu galima daryti tik su Olivem, BTMS ir Polawax emulsikliais. Be to, ištirpinus visus ingridientus, reikia pastoviai maišyti iki galutinio atvėsimo. Deja, esu bandžiusi vieną kartą taip daryti, bet man vis tiek nepavyko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 12 16, 01:54)
Ne nu.. Cosette jungiuosi prie taves..tas pats brudas.. 30 proc. skystu alieju, 7 proc. Nr. 2 vasko, hidrolatai, konservantas (cosgard). Suskystejo, tik nzn ar paspartino procesa ar gal su konservantu nesiderina.. Nes pirma lasinau drekinamaji kompleksa, po to konservanta ir tada staigiau pradejo skysteti.. Kolkas neatsiskyre, bet ziurint i tai kaip kremas laikosi ant neplauto indelio krastu, matau kad atsiskirs iki ryto  doh.gif
Sauliuxxx koki konservanta tu naudoji? Agne/Ramute jei neklystu visai nenaudojat?
AZ nieko apie nesuderinamuma neraso, bet pavyzdiniam recepte naudojamas ksantanas..


Esu irgi pridariusi tokių nevykėlių, ypač nesisekė su vašku Nr.2(AZ). Paskui perskaičiau kažkokiam kosmetikos ingredientų psl.,kur perka iš japonų, kad savininkė davė savo gamybos emulsiją ištirti. Atsakymas buvo - ten net pavadinti emulsija negalima, nors iš išvaizdos buvo normalus kremukas. Išvada - reikia ilgai ir kruopščiai plakti. Dar pasiskaičiau AZ receptūras.
Dabar paplaku aliejus iki sujungimo, plaku sujungus vandens ir aliejinę dalį kol karštą kelias min., tada atšaldau, vėl plaku. Tik po to dedu aktyvus ir t.t.
Kremai geresni išeina ir kol kas (kad tik neapsikalbėjus tongue.gif ) visada vientisi, ar skysti ar tiršti.
Atsakyti
Man paskutiniu metu irgi išsisluoksniavo 3 kremai. Įtarinėjau inuliną, nes jį vienintelį įdėjau iki šiol nebandytą.
Bet gal čia tokia mėnulio fazė taip mūsų gaminius veikia... smile.gif
Bandysiu irgi ilgiau plakti.
Atsakyti
O biciu vaskas kiek vandens gali sujungt? na kiek aliejaus, ir kiek atrodo, bet po paros ar dvieju vanduo kazkur iseina doh.gif lotuliukas.gif o lieka toks pokietis 'kremas' -kaip lupu bazamas dalimis lotuliukas.gif aisku, kadangi tai rankom -sunaudoju ir toki..ale noris kazkada, kad pavyktu 4u.gif
Atsakyti
Alioniuk, gal gali parasyti savo kaukes su AHA rugstim receptuka? 4u.gif ax.gif Tavo bloge lygtais nera unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2011 12 16, 07:01)
Esu irgi pridariusi tokių nevykėlių, ypač nesisekė su vašku Nr.2(AZ). Paskui perskaičiau kažkokiam kosmetikos ingredientų psl.,kur perka iš japonų, kad savininkė davė savo gamybos emulsiją ištirti. Atsakymas buvo - ten net pavadinti emulsija negalima, nors iš išvaizdos buvo normalus kremukas. Išvada - reikia  ilgai ir kruopščiai plakti. Dar pasiskaičiau AZ receptūras.
Dabar paplaku aliejus iki sujungimo, plaku sujungus vandens ir aliejinę dalį kol karštą kelias min., tada atšaldau, vėl plaku. Tik po to dedu aktyvus ir t.t.
Kremai geresni išeina ir kol kas (kad tik neapsikalbėjus  tongue.gif ) visada vientisi, ar skysti ar tiršti.


greiciausiai mes skaiteme apie ta pati rolleyes.gif , jau irgi buvau minejusi, kad plaku dabar kremukus zymiai ilgiau, praktiskai kol visai atvesta, neziurint i tai, kad jau graziai viskas susijunge. Nenaudoju salto vandens, kad pagreitinti emulsijos vesinima. Taip supratau, kad tokiu budu molekules pasiskyrsto i dar smulkesnius laselius, kremai salyginai lengvesni. Geriau pranyksta i oda. Na ir struktura vientisa smile.gif
Papildyta:
QUOTE(krepsyte @ 2011 12 16, 06:25)
Labas rytas, Caly rašo, kad šituo metodu galima daryti tik su Olivem, BTMS ir Polawax emulsikliais. Be to, ištirpinus visus ingridientus, reikia pastoviai maišyti iki galutinio atvėsimo. Deja, esu bandžiusi vieną kartą taip daryti, bet man vis tiek nepavyko  ax.gif


dazniausiai viename indelyje viska sildau, kai gaminu tusa, ten yra ir OLIVEM ir biciu ir karnaubu vaskas, ir viskas susijungia g.gif ...Dabar prisiminiau, kad ir su N2 ir su BTMS tokiu budu dariau, ir irgi susijunge, gal del to, kad mazas kiekis buvo rolleyes.gif . Taip pat visai kitoks kremas iseina, kai emulsiklis N2 tirpinamas vandenyje, ne aliejuje. Atrodo tie patys komponentai buvo, o kremas ir tekstura skyresi
Papildyta:
QUOTE(Cosette @ 2011 12 15, 22:01)

Ir paskutinis: savaiminio įdegio kremas su 4,2 proc emulsikliu  Nr3, 26proc aliejinės dalies ir 7 proc DHA. Nesusijungė! Beje, dariau kaip siūlo Caly savo bloge: viskas viename puode (vandenį kaitint su aliejumi ir emuls.), bet su šituo emulsikliu to tikriausiai negalima... o gal per mažai jo paėmiau... Žodžiu, gavosi skystas dvifazis makalas, kurį prieš tepant reikia suplakti  biggrin.gif  tas tai nieko tokio, susiplaksiu, bet kai išsitepiau - po valandos nieko nesimato. Tada veidą dar kartą. Ir...  doh.gif dabar esu oranžinė gražuolė lotuliukas.gif  o šiandien buvo sūnaus Eglutė  doh.gif  vaje vaje... Kitą kartą reikės arba silpnesnę koncentraciją daryt, arba netept po kelis kartus  rolleyes.gif


man pries gerus 10metu tokia beda atsitiko, tik su pirktiniu kremuku doh.gif , labai pagelbejo kauke su kukuruzu miltais (ne krakmolu). Ju buna pirkti prekybcentruose. Miltus tiesiog sumaisyti su siltu vandeniu, ir storu sluoksniu uztepti veida. Ir nuvalo oda ir labai labai pasviesina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 12 16, 09:02)
Alioniuk, gal gali parasyti savo kaukes su AHA rugstim receptuka?  4u.gif  ax.gif Tavo bloge lygtais nera  unsure.gif


receptas paprastas is AZ 3 , tik guaro dejau maziau, o AHA daugiau 6-8%. BEt su AHA reiktu atsariai, vieniems gali dirginti oda ir 3%, nors man ir su 8% nesijaucia dilgciojimo rolleyes.gif (cia tikrai individualu) . Po kaukes geriausiai nenaudoti kremo su dideliu alieju kiekiu, o koki intensyviai drekinanti/raminanti seruma. Man patiko su guaru, su 4% alieju, d-pantenolio butinai. Po pirmu kaukiu man sluoksniavosi oda, paskui atsistate, tai normali reakcija. Bet tokius pilingus nelabai pataria, kai yra koks odos uzdegimas, daug spuogeliu ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 12 16, 11:42)
receptas paprastas is AZ 3 , tik guaro dejau maziau, o AHA daugiau 6-8%. BEt su AHA reiktu atsariai, vieniems gali dirginti oda ir 3%, nors man ir su 8% nesijaucia dilgciojimo  rolleyes.gif (cia tikrai individualu) . Po kaukes geriausiai nenaudoti kremo su dideliu alieju kiekiu, o koki intensyviai drekinanti/raminanti seruma. Man patiko su guaru, su 4% alieju, d-pantenolio butinai. Po pirmu kaukiu man sluoksniavosi oda, paskui atsistate, tai normali reakcija. Bet tokius pilingus nelabai pataria, kai yra koks odos uzdegimas, daug spuogeliu ir t.t.

Aciu, Alioniuk 4u.gif AZ receptus buvau perziurejusi, bet norejosi ir tavo receptuka suzinoti mirksiukas.gif
Neturiu guaro, idomu su ksantanu gautusi g.gif nors nemegstu as jo kremuose doh.gif
Oda mano apsitvarke, kuri laika nenaudojau savu kremu, daugiau demesio molio kaukem ir veido pylingui skyriau, tai gal tas padejo. Bet taip mates, kad nuo pirktinio kremo odai kazko truksta unsure.gif tai kaip oda nuo alioniuko veido kremo su sojos lecitinu atsigauna!!! nezinau kada baigsis noras man ji girti biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir dar, merginos, labai fainas dalykas i molio kauke bananu milteliu ideti. Pagal proporcijas ju gal net daugiau nei molio buna (zodziu yra AZ receptas, tik ten obuoliu milteliai nurodyti). Bananai labai gerai drekina, tad sildymo sezono metu oda labai dziaugiasi po tokios kaukes thumbup.gif
Atsakyti
Man atsiskyrė kremas tik porą kartų kai maišiau nesuderinamus emulsiklius... O plaku visada ilgai, netingėdama paplaku karštai, išjungiu kaitlentę ir dar paplaku, kad kartu gerai viskas prasidezinfekuotų, tada plaku kol atvėsta, į šaltą vandenį tai istatau, bet plaku tikrai ne dvi tris minutes... Po kiekvieno pagerinimo irgi plaku. Inuliną dažnai naudoju, neatskyrė, nemanau kad jis kaltas. Konservantų dedu, Cosgard patinka labiausiai (nes neskystina kaip GSE ir nesmirda kaip naticidas), bet pusę normos ar mažiau. Jei kremas tirštas, su bičių vašku ir daug aliejų - trečdalį rekomenduojamo kiekio, man nesugenda, laikyt stengiuos šaldytuve. Jei ko pasigaminu daugiau, dedu į kelis nedidelius indelius - pvz., veidui kremą į du po 30ml., kūnui - į du po 75 ar 100, kad sunaudot vieną ir atsidaryt naują šviežią. Neatidarytas, pastovioj temperatūroj laikomas gali pastovėt ilgėliau... 4u.gif
Atsakyti
As irgi labai nesicackindavau suplakimu, o bedu kazkaip nebuvo, iskyrus gal pirmus 5 kremus smile.gif bet reiks tuo pasidomet placiau, ir plakt ilgiau ax.gif gal kuri nuoroda turit issisaugojusi apie tos moteriskes kremus ir plakima? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Liurda @ 2011 12 16, 12:22)
Aciu, Alioniuk  4u.gif AZ receptus buvau perziurejusi, bet norejosi ir tavo receptuka suzinoti  mirksiukas.gif
Neturiu guaro, idomu su ksantanu gautusi  g.gif nors nemegstu as jo kremuose  doh.gif
Oda mano apsitvarke, kuri laika nenaudojau savu kremu, daugiau demesio molio kaukem ir veido pylingui skyriau, tai gal tas padejo. Bet taip mates, kad nuo pirktinio kremo odai kazko truksta  unsure.gif  tai kaip oda nuo alioniuko veido kremo su sojos lecitinu atsigauna!!! nezinau kada baigsis noras man ji girti  biggrin.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Ir dar, merginos, labai fainas dalykas i molio kauke bananu milteliu ideti. Pagal proporcijas ju gal net daugiau nei molio buna (zodziu yra AZ receptas, tik ten obuoliu milteliai nurodyti). Bananai labai gerai drekina, tad sildymo sezono metu oda labai dziaugiasi po tokios kaukes  thumbup.gif


jei cia kalbama apie ta AHA kauke, tai speju su ksantanu ji jum netirstes 4u.gif
Atsakyti