Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

Aš irgi mačiau, makingcosmetics, galima parsisiųsti būtų, tik neišsiaiškinu ar visai gerietis (INCI: Sorbitan monostearate).... Kai užtenka ir Olivem1000, nėra tokios mirtinos būtinybės. O cinko į kremuką aš nedėjau, nesugalvojau kad riebumą galėtų mažint, nei arrow miltelių. Reikės pabandyt įmaišyt, gal pagelbės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu patarimo. Gal žinote kur užsienyje galima įsigyti riebalinio sluoksnio atstatytojo? Taip pat jei šampūnas (dariau pagal AN receptuka) gavosi man skystokas, kaip jį sutirštinti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2011 11 24, 10:03)
kaip rašo skysto muilo gamybos knygoje (yra netgi receptas kaip pasigaminti šampūną be kalio šarmo tik su šituo aliejumi)  smile.gif


Gal galite placiau papasakoti kaip ta skysta muila be sarmo galima pasidaryti, arba bent parasyti knygos pavadinima?

Taip pat gal kuri esate bandziusi pasidarysi skysta dezodoranta, toki kaip pienelio konsistencijos? Esu pasidariusi siuo metu kieta dezodoranta, viskas su juo gerai, bet kazkaip man nepatinka kieti, ir tuos parduotuvinius mieliau pirkdavau skystus nei kietus.

Gal galima LT internetinese parduotuvese isigyti sodium coco sulfato? niekaip nerandu jo g.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute_ @ 2011 11 24, 19:03)
Gal galite placiau papasakoti kaip ta skysta muila be sarmo galima pasidaryti, arba bent parasyti knygos pavadinima?

Taip pat gal kuri esate bandziusi pasidarysi skysta dezodoranta, toki kaip pienelio konsistencijos? Esu pasidariusi siuo metu kieta dezodoranta, viskas su juo gerai, bet kazkaip man nepatinka kieti, ir tuos parduotuvinius mieliau pirkdavau skystus nei kietus.

Gal galima LT internetinese parduotuvese isigyti sodium coco sulfato? niekaip nerandu jo  g.gif

Knyga vadinasi Catherine Failor Making natural liquid soaps. Receptas:
1 cup sulfonated castor oil
1 tablespoon glycerin
1 tablespoon mineral or baby oil (keisčiau, žinoma, aliejumi kokiu nors smile.gif
fragrances of choice
Viską sudėti kartu ir maišyti bent pusę minutės, kad gerai homogenizuotųsi. Po to sudėti kvapus. Naudoti kaip įpratą šampūną. Aišku, putų iš šito "šampūno" nėra ko tikėtis, bet autorė rašo, kad rezultatu būsim maloniai nustebinti biggrin.gif
Šito recepto nebandžiau, nes bandau "išburti" šampūną su KOH, kuris be putojimo dar turėtų ir kitų stebuklingų savybių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2011 11 24, 14:04)
Sveikos, noriu patarimo. Gal žinote kur užsienyje galima įsigyti riebalinio sluoksnio atstatytojo? Taip pat jei šampūnas (dariau pagal AN receptuka) gavosi man skystokas, kaip jį sutirštinti?  blush2.gif


Riebalinio sluoksnio atstatytojas AZ ir AN rolleyes.gif . Atstatytojas gerai sutirstina sampuna, jei reikia dar tirstesnio galima ksantana panaudoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alioniukas: 25 lapkričio 2011 - 08:55
Kažkur skaičiau, kad šampūno tekstūrą gerina druska. Dideli kiekiai mažina putojimą, o maži tirština, stabilizuoja. Ten buvo siūlyta daryti dešimt mėginukų, kad nustatyt koks procentas tinkamiausias konkrečiai šampūno formulei, prededant nuo 0,2 iki 2 proc. Gal taip žaisti tingisi, ne partijomis o tik tam kartui gaminant, bet galit pabandyt kokį kartą vienam plovimui trupučiuką, vos vos pasūdyt - gal patiks. Skysto nedariau, tai dar nebandžiau, o į muilus druska patinka (ten iki 10 proc. aliejų masės druskos dėjau, nelabai druskingas). 4u.gif
Atsakyti
http://naturaltouch.ucoz.net/ mirksiukas.gif man atsidaro g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 25 lapkričio 2011 - 13:40
Kurį sviestmedžio sviestą iš AZ perkate? Kuris labiau patinka? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2011 11 24, 19:53)
Knyga vadinasi Catherine Failor Making natural liquid soaps. Receptas:
1 cup sulfonated castor oil
1 tablespoon glycerin
1 tablespoon mineral or baby oil (keisčiau, žinoma, aliejumi kokiu nors smile.gif
fragrances of choice
Viską sudėti kartu ir maišyti bent pusę minutės, kad gerai homogenizuotųsi. Po to sudėti kvapus. Naudoti kaip įpratą šampūną. Aišku, putų iš šito "šampūno" nėra ko tikėtis, bet autorė rašo, kad rezultatu būsim maloniai nustebinti  biggrin.gif
Šito recepto nebandžiau, nes bandau "išburti" šampūną su KOH, kuris be putojimo dar turėtų ir kitų stebuklingų savybių lotuliukas.gif


Aciu labai uz info 4u.gif Bet tai kaip idomiai, idomu butu pabandyti smile.gif Gal zinot ar yra LT pirkti to sulfonated castor oil? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zylute_ @ 2011 11 25, 16:58)
Aciu labai uz info  4u.gif  Bet tai kaip idomiai, idomu butu pabandyti smile.gif Gal zinot ar yra LT pirkti to sulfonated castor oil?  g.gif

zinokit dauk ko lt nera is tu priedu ,bet mergaites koperuojasi ir siunciasu is AZ yra mergaiciu kurios persiuncia 4u.gif pasiskaitinekit cia http://naturkosmetik...-zone-2468.html



paloma ar dar naudoate savos gamybos kieta sampuna blush2.gif ta kur receptukas yra jusu idetas 4u.gif

kiek pamenu kazkada raset kad jis neerzino odos o kitas su daugiau pagerinimu netiko g.gif

visi kieti sampunai kuriuos ne pati dariau man labai tiko thumbup.gif
bet ta kur pati pasidariau kazkaip oda erzina,ir atrodo pagal receptuka darau g.gif

laukiu vieno pagerinimo tada zadu daryti pagal ta jusu recepta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 11 25, 17:28)
paloma ar dar naudoate savos gamybos kieta sampuna  blush2.gif ta kur receptukas yra jusu idetas 4u.gif

kiek pamenu kazkada raset kad jis neerzino odos o kitas su daugiau pagerinimu netiko  g.gif

visi kieti sampunai kuriuos ne pati dariau man labai tiko thumbup.gif
bet ta kur pati pasidariau kazkaip oda erzina,ir atrodo pagal receptuka darau g.gif

laukiu vieno pagerinimo tada zadu daryti pagal ta jusu recepta  blush2.gif

siuo metu nenaudoju kietu sampunu.. taip, tas pirmasis (kurio receptas mano blog'e) man buvo fantastiskas, bet jis jau pasibaige, o kitas - pagal siek tiek kitoki recepta man erzino galvos oda, tai stovi nenaudojamas.. Kai uzplauks noras to senojo sampuno, tai pasigaminsiu vel.. smile.gif
Atsakyti
dabar tik belieka sulaukti reikiamo pagerinino
nes man tas kietas sampunas nu fantastika thumbup.gif arklio uodega jau nebe tokia pakuline lotuliukas.gif ta diena plaukai bunai kaip is atviruko kokio thumbup.gif

Atsakyti