Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

biggrin.gif Čia mano gaminių sudėtys labai ilgos... Gaminu sau ir artimiesiems, nepardavinėju. Irgi rūpi viską išbandyt, kad atsirinkčiau kas tinka geriausiai. Kosmetikos fanatė... Pačių sudėtingiausių net nekeliu niekur, neįmanoma bus pasigamint. Fitolių, hidrolatų prisigaminau ir pati, apsimoka. Ypač džiaugiuos šaldytom agurkų sultim, pinigai tauposi, patogu, odai patinka, nors aišku šviežios dar geriau. Būtinai dėk paprastus receptus, Tecum, tokie patys reikalingiausi, ypač toms kurios tik pradeda 4u.gif Parašyk Cosettei, gausi pakvietimą kad galėtum skelbti bloge
Spuogus ant kūno nepavyks vien kosmetika įveikti, reiktų kraujo tyrimus pasidaryt, gal ko trūksta, ko pe rdaug. Pagalvot, ką valgot, nes maistas gali provokuoti, amžius įtakos turi. Manau, tokiais atvejais kepenų, žarnyno natūralūs valymai padėtų(nebūtina lėkt pas Tulčiną), yra begalės literatūros 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 15 gruodžio 2011 - 11:33
QUOTE(zuikute24 @ 2011 12 15, 14:25)
Pagelbekit prasau  doh.gif  blush2.gif

man ranku kremai sitioe labai faini http://naturaltouch....kremas/7-1-0-18 ir sitas nerealius http://naturaltouch....kitaip/7-1-0-73

manau galite emulsiklio dadeti
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 12 15, 15:36)
man ranku kremai sitioe labai faini http://naturaltouch....kremas/7-1-0-18 ir sitas nerealius http://naturaltouch....kitaip/7-1-0-73

manau galite emulsiklio dadeti


Pagal pirmaji recepta turiu pasigaminusi kremuka ir man jis nuostabus thumbup.gif

Bet mama nori tokio daugiau kaip sviestuko, labai riebaus.
Atsakyti
Visada gamindavausi kremukus be jokiu vasku, bet siandien sumasciau isbandyti su biciu vasku ir nepavyko verysad.gif Uztat turiu nebloga balzama lupoms hihihi.gif Itariu, beda tame, kad dariau pagal recepta, kuriame rase, kad reikia deti emulsini vaska, tai as daug nemastydama idejau toki pat kieki biciu vasko. Matyt, reikejo maziau? g.gif Pataisykit, jei klystu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikute24 @ 2011 12 15, 15:04)
Pagal pirmaji recepta turiu pasigaminusi kremuka ir man jis nuostabus  thumbup.gif

Bet mama nori tokio daugiau kaip sviestuko, labai riebaus.

na sitas gal tiktu http://aromata.lt/ko.../ranku-balzamas
Atsakyti
QUOTE(uikute24 @ 2011 12 15, 16:04)
Pagal pirmaji recepta turiu pasigaminusi kremuka ir man jis nuostabus  thumbup.gif

Bet mama nori tokio daugiau kaip sviestuko, labai riebaus.


Tai tas antroje nuorodoje ir yra labai riebus, be jokio hidrolato, tik aloe gelis. Visiems , kas nori riebaus labai patinka. Tik jis ištirpsta ant odos, nesijaučia jokios apsauginės plėvelės. Jei nori apsauginio (nuo šalčio ar darbams) reik kitokio
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 12 15, 17:08)
Visada gamindavausi kremukus be jokiu vasku, bet siandien sumasciau isbandyti su biciu vasku ir nepavyko verysad.gif Uztat turiu nebloga balzama lupoms hihihi.gif Itariu, beda tame, kad dariau pagal recepta, kuriame rase, kad reikia deti emulsini vaska, tai as daug nemastydama idejau toki pat kieki biciu vasko. Matyt, reikejo maziau? g.gif Pataisykit, jei klystu 4u.gif


Pirma mintis, kad siuo atveju turejo buti per didele vandens dalis, kad biciu vaskas sujungtu smile.gif Antra mintis, kad nelabai supratau, i ka pavirto kremukas smile.gif

Klausykit, kaip jus naudojat drekinamaji kompleksa is AZ? man jis tris kartus atskyre krema.. Ar tiesiog butina naudoti su ksantanu ar guaru? nepatinka man jie.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 15 gruodžio 2011 - 20:20
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 12 15, 22:13)
Klausykit, kaip jus naudojat drekinamaji kompleksa is AZ? man jis tris kartus atskyre krema.. Ar tiesiog butina naudoti su ksantanu ar guaru? nepatinka man jie.. smile.gif


Vadinasi, su paciu kremu kazkas ne taip, nes as drekinanti kompleksa naudoju daznai ir jis niekad nera sukeles jokiu problemu g.gif Koki emulsikli naudojai? Galiu garantuoti, kad jei kremo receptas stabilus, tai su Olivem 1000 ir emulsiniu nr.2 jis tikrai puikiai draugauja.
Atsakyti
Man irgi drėkinantis kompleksas problemų nesulėkė, su įvairiais emulsikliais naudojau, į kremus ksantano nei guaro nededu. Bet su AZ Nr.3 emulsikliu tikrai buvo kad gerokai paskystino, turiu prie recepto pasižymėjus, tačiau dalys neatsiskyrė, pieneliu nevirto...
Su kitais - jokios įtakos lyg ir nepastebėjau 4u.gif Jei šitą naudojat, tiesiog vos padidinkit kiekį emulsiklio (pas mane buvo 6proc. ir aliejai 30). 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 15 gruodžio 2011 - 21:22
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 12 15, 20:13)
Pirma mintis, kad siuo atveju turejo buti per didele vandens dalis, kad biciu vaskas sujungtu smile.gif Antra mintis, kad nelabai supratau, i ka pavirto kremukas smile.gif

Kremukas pavirto i beveik lupu balzama - gavosi gana kietas, truputis vandens atsiskyre. Tiksliai laikiausi recepto, vienintelis dalykas, kad vietoj emulsinio vasko dejau biciu. Darau isvada, kad pastarojo reiktu maziau g.gif
Atsakyti
Jo, butent su olivem, kita karta su Nr. 2 skyresi.. Siaip proporcijas tik procentais skaiciuoju, neziuriu HLB ir pan. tad kiek ten to stabilumo.. Anksciau nesiskirdavo smile.gif Turejau minti didinti emulsikliu kieki, tik norejau isitikinti, kad papildomu priemoniu imtis nereikia, aciu smile.gif
Atsakyti
Merginos, dėl blogo - kas dar norėtumėt tapti bendraautorėm - parašykit. O kaip sakė Žydrėm ir Asta_prakasta - tikrai būtų patogu viskas vienoje vietoje.

Taip pat ateinu pasiskųst savo nevykusiais gaminiais.... Kažko paskutiniai trys gaminiai nepavyko... Gal aš per mažai širdies įdėjau?... biggrin.gif

Pirmiausiai kremas be emulsiklių, karštas. Šaldydama labai nesukau jo, nes neturėjau laiko, tai tikriausiai dėl to vanduo nesusijungė ir dabar visą jį išspaudžiau, išbėgo ir liko aliejų mišinys su vadens pėdsaku biggrin.gif

Po to Alioniuko pieninės plytelės - tikriausiai per greitai pradėjau naudot, dar nebuvo sustingę, tai tokiais voleliais voliojosi po odą - irgi schmoll.gif

Ir paskutinis: savaiminio įdegio kremas su 4,2 proc emulsikliu Nr3, 26proc aliejinės dalies ir 7 proc DHA. Nesusijungė! Beje, dariau kaip siūlo Caly savo bloge: viskas viename puode (vandenį kaitint su aliejumi ir emuls.), bet su šituo emulsikliu to tikriausiai negalima... o gal per mažai jo paėmiau... Žodžiu, gavosi skystas dvifazis makalas, kurį prieš tepant reikia suplakti biggrin.gif tas tai nieko tokio, susiplaksiu, bet kai išsitepiau - po valandos nieko nesimato. Tada veidą dar kartą. Ir... doh.gif dabar esu oranžinė gražuolė lotuliukas.gif o šiandien buvo sūnaus Eglutė doh.gif vaje vaje... Kitą kartą reikės arba silpnesnę koncentraciją daryt, arba netept po kelis kartus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cosette: 16 gruodžio 2011 - 00:15