Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

smile.gif

labai jums ačiū už atsakymus....gal pati kažkiek ir išsigandau..praėjo kelios dienos, tai arba pripratau arba pats kvapas šiek tiek nuslopo, tad manau kad susinaudos smile.gif

Labai ačiū už patarimus. Jūs nuostabios wub.gif
p.s. tik aš neatrandu laiko kuo dažniau čia apsilankyt smile.gif
Atsakyti
kaip manot, kas gelbetu nuo siaubingo plauku elektrinimosi...?? issiplaunu galva ir nebesusitvarkau su plaukais ant kiek elektrinasi.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 12 14, 14:31)
kaip manot, kas gelbetu nuo siaubingo plauku elektrinimosi...?? issiplaunu galva ir nebesusitvarkau su plaukais ant kiek elektrinasi.... doh.gif

Kiek bandžiau, geriausiai padeda šampūnas su Emulsifier Conditioner iš AZ, tik gaminį reikia parūgštinti iki maždaug 5 PH, viskas jų psl. aprašyta
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 12 14, 14:31)
kaip manot, kas gelbetu nuo siaubingo plauku elektrinimosi...?? issiplaunu galva ir nebesusitvarkau su plaukais ant kiek elektrinasi.... doh.gif

Aš labai mėgstu naudoti nenuskalaujamas priemones- su augaliniu silikonu, šilku, pantenoliu, keramidais. Dali tiesiog purškiklį pasidaryti, ar su BTMS plaukų kremą.
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 12 14, 15:32)
Aš labai mėgstu naudoti nenuskalaujamas priemones- su augaliniu silikonu, šilku, pantenoliu, keramidais. Dali tiesiog purškiklį pasidaryti, ar su BTMS plaukų kremą.


aš tai darau taip - kai išsidžiovinu plaukus, pasitepu rankas kremu ir kai jau beveik kremas susigėręs - tada perbraukiu kelis kartus per pusę plaukų. Ir basta:)
Atsakyti
Sveikos merginos,

Turiu vieną problemėlę, gal kuri galės pagelbėti smile.gif jau daugiau nei metus naudoju tik savos gamybos kremus, bet niekaip neatrandu tokio, kuris padėtų man atsikratyti spuogų nuo nugaros ir pečių verysad.gif Gal kuri buvo susidūrusi su šia problema ir galėtų ką patarti? lauksiu jūsų patarimų 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
pradėjau ir aš savos gamybos kremais veidą teptis. Jau kokias dvi savaites, vis skaitau, aliejus visokius perku. Šį tą ir pasigamint jau bandžiau. Oda labai pasitaisė. Jokių pleiskanojimų, šerpetojimų neliko. Gal keik rieboka darosi, bet tokiu metų laiku visai gerai. O vėliau, manau, pasidarysiu ir gerą drėkinantį kremą. Tik niekur neradau kremo paauglei dukrai. Kakta, nosytė išberta spuogeliais. Gal turit kokį receptuką?
Atsakyti
QUOTE(saulyyyte25 @ 2011 12 14, 15:00)
Sveikos merginos,

Turiu vieną problemėlę, gal kuri galės pagelbėti  smile.gif  jau daugiau nei metus naudoju tik savos gamybos kremus, bet niekaip neatrandu tokio, kuris padėtų man atsikratyti spuogų nuo nugaros ir pečių verysad.gif  Gal kuri buvo susidūrusi su šia problema ir galėtų ką patarti? lauksiu jūsų patarimų  4u.gif

pas mane ta pati problema, bet nedaejo jos spresti unsure.gif Pries kelias dienas tik pradejau tamanu aliejumi nudraskytu spuogu randelius tept rolleyes.gif
Atsakyti
Noriu pasidaryti ranku balzama, kuris susideda is ivairiu alieju ir biciu vasko, taciau biciu vasko labai mazai turiu. Koikiu vasku galeciau ji pakesiti: olivem1000, emulsiniu, migdolu?
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Apžiūrėjau jūsų pildomą blogą, fainai.
Tik va toks klausimas. Kai kurios iš jūsų atrodo turit visą fūrą ingridientų! bigsmile.gif Kosmetikos sudėtys įspudingos, ar savo malonumui tiek visko perkat?
Pasižiūrėjus pasijaučiau visai tundrelė, nes pas mane rodos nieko daug ir nėra, nors ir kremus, ir balzamus visokius pasigaminu.

Dar buvo mintis ir man savo gaminių receptais pasidalinti, bet turbūt palyginus su jūsų mano gaminių sudėtis labai jau siaura:)
Papildyta:
Tik nepriimkit klaidingai mano posto smile.gif Man tik įdomu.

Dar norėjau paklausti ar darotės namuose hidrolatus?
Norėčiau pabandyti.... Radau kaip "Pati sau" bloge.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tecum: 15 gruodžio 2011 - 08:13
QUOTE(Tecum @ 2011 12 15, 09:17)
Sveikos smile.gif
Apžiūrėjau jūsų pildomą blogą, fainai.
Tik va toks klausimas. Kai kurios iš jūsų atrodo turit visą fūrą ingridientų! bigsmile.gif  Kosmetikos sudėtys įspudingos, ar savo malonumui tiek visko perkat?
Pasižiūrėjus pasijaučiau visai tundrelė, nes pas mane rodos nieko daug ir nėra, nors ir kremus, ir balzamus visokius pasigaminu.

Dar buvo mintis ir man savo gaminių receptais pasidalinti, bet turbūt palyginus su jūsų mano gaminių sudėtis labai jau siaura:)
Papildyta:
Tik nepriimkit klaidingai mano posto smile.gif Man tik įdomu.

Dar norėjau paklausti ar darotės namuose hidrolatus?
Norėčiau pabandyti.... Radau kaip "Pati sau" bloge.



Sveika,
aš tai manau, kad gaminio gerumas tikrai nepriklauso nuo komponentų kiekio..smile.gif tiesiog, kai kurį laiką vis gamini, tai taip ir gaunasi, kad turi daug produktųsmile.gif plius, kai AZ paleidžia akcijas, tai negali nepirkti ir vis norisi išbandyti kažką naujo.
Turėdama daug buteliukų ir maišiukų iš tundros profe nepavirsi biggrin.gif čia aš iš asmeninės patirties sakau:)
o paprasti receptai irgi reikalingi:) pati paskutiniu metu pamėgau paprastesnes sudėtis:) taip kad laukiam receptųsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 12 15, 08:23)
Sveika,
aš tai manau, kad gaminio gerumas tikrai nepriklauso nuo komponentų kiekio..smile.gif tiesiog, kai kurį laiką vis gamini, tai taip ir gaunasi, kad turi daug produktųsmile.gif plius, kai AZ paleidžia akcijas, tai negali nepirkti ir vis norisi išbandyti kažką naujo.
Turėdama daug buteliukų ir maišiukų iš tundros profe nepavirsi biggrin.gif čia aš iš asmeninės patirties sakau:)
o paprasti receptai irgi reikalingi:) pati paskutiniu metu pamėgau paprastesnes sudėtis:) taip kad laukiam receptųsmile.gif

Profe ir nesiekiu tapti :]
Tiesiog sakau, kai paskaičiau Jūsų visų gaminių sudėtis, tai ir pamaniau kad manieji kremukai tokie paprastučiai.
Niekada dar iš AZ nieko neužsisakinėjau, turbūt reikės pabandyti ir man.
Šiaip LT e-parduotuvėse kai užsisakinėju tai sakyčiau nepigus malonumas gaunasi gamintis kosmetiką.
Bet vistiek gaminsiu, jau pripratau ir kitus baigiu pripratinti :]

Receptukus rašyti čia, ar kelti kažkur?
Nes ne vienas gaminys buvo gamintas, tai nežinau smile.gif
Kiti jau ir sunaudoti.

Dar laukiu, šiandien arba ryt turėtų ateiti siuntinukas mano, tai vėl kibsiu gaminti. Kremas pasibaigė, noriu papildyti sudėtis naujais ingridientais.
Atsakyti