Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

QUOTE(Sidabražolė @ 2011 12 11, 19:55)
Indelių būna Laisvės al., parduotuvėje prie buvusio Romuvos kino teatro. Medicininių reikmenų ir kojinių parduotuvė. Adreso neatsimenu. Indeliai tokie, kaip Suvoje. Taip pat yra įvairaus dydžio buteliukų, plastikinių indelių ir kt.

laba 4u.gif

dar as su vienu tokiu klausimuku blush2.gif ar lengva ta parduotuve rasti blush2.gif gal kokia iskaba ar pavadinimas yra g.gif ryt kaip tik busiu centre tai uzbegciau ant greituju biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(aqvilux @ 2011 12 13, 14:34)
sveikos, turiu keistą klausimą. Dariausi kremą veidui ir netyčia padauginau pelargonijų ea - kokius keturis lašiukus į 30ml supyliau. Tai ar yra kokia galimybė panaikinti/ nuslopinti tą jau man per daug aštrų kvapą. Ar belieka tik kūnui sunaudoti?

na man pelargoniju kvapo niekas neuzmustu net jei ir vienas lasiukas butu blush2.gif
Atsakyti
blink.gif Kiek išskaičiau, kamparas naudojamas slopinti, paslėpti nepageidaujamiems kvapams. Tik ne namie dabar, negaliu pabandyt kaip pelargoniją paveiktų, panašiai gali suveikt eukaliptas, arbatmedis, kiti EA kur kamparo yra, bet ar nesigaus produktas perdaug stiprus veidui? Kvapas sušvelnėja gerokai laikui bėgant. Užsilašinkit ant vieno popierėlio pelargonijų, ant kito kokio turimo aliejaus, ir ieškokit koks derinys bus nosiai priimtiniausias. Man atrodo, kad prieskoniniai labiau maskuos negu gėliniai, bet reikia išbandyti... Veidui vis lašinu Davana EA, tai jo ypač mažai reikia, labai mažai - vieno-dviejų lašų 150-200ml. kremo, o rožių dedu 6-8, dar nerolio, ir vistiek davana visus permuša. Žodžiu, reikia bandyt, o patinka kiekvienam kiti kvapai, tai sunku ir ką patarti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 12 12, 15:42)
Žiūrint ką tepsi tuo kremuku. Veidui stengiuos neviršyt(na arba jei jau ko labai norisi truputėlio dėl kvapo, mano odos nedirginančio) maždaug 1 lašo į 10ml ar 10g. kremo, kūnui kitaip, galima drąsiau, tavo planai būtų apie 0,5 - 0,8proc., normalu, nestipru. Kamparą galima naudot gerai atskiestą, nepadaugink, ir su eukaliptu gali būt "per aštru", bus toks mentolato stiliaus kvapas. Nebent tokio ir nori, reikia kad kvėpavimo takus praplėstų. biggrin.gif  Aš vis dėlto lašais skaičiuočiau, labai labai plono cilindriuko reikia, kad tiksliai pamatuot 0,5ml., cilindru matuoju tik tada, kai didelius kiekius kremo darau, juk jie netikslūs labai. Mažas vienkartinis švirkštukas bus daug tiksliau nedideliam kiekiui.
Skiriasi ne tik klampumai EA, bet ir lašintuvėlių angos diametras pas skirtinus pardavėjus, nuo to irgi priklauso, kiek lašų mililitre, todėl vienų bus apie 25 (KN), kitų apie 35 lašus(AZ).  4u.gif

as cia ruosiuosi vaikams gaminti namini "rezorbam arba eukabal". is esmes mintis tik tokia, kad butu savos gamybos ir butu naudojami kokybiski ea blush2.gif ir siaip pirkti nereiktu smile.gif



QUOTE(aqvilux @ 2011 12 13, 13:34)
sveikos, turiu keistą klausimą. Dariausi kremą veidui ir netyčia padauginau pelargonijų ea - kokius keturis lašiukus į 30ml supyliau. Tai ar yra kokia galimybė panaikinti/ nuslopinti tą jau man per daug aštrų kvapą. Ar belieka tik kūnui sunaudoti?

aisku cia ne labai iseitis, bet as tokiu atveju darydavau dar kremo , kad sumaisyti kremus ir kvapas ne toks intensyvus gaunasi blush2.gif be abejo, reikia tureti kur ta kremuka realizuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū atsakiusioms 4u.gif

pati nebuvau kažkur užtikus apie kokį tais kvapo slopintuvą, tad ir paklausiau....

kadangi senokai jau buvau gaminus kremą, tai pasistengiau kaip reikiant biggrin.gif
manau kad susinaudos jis, neprapuls smile.gif
Atsakyti
Dėl parduotuvės: iškaba yra, rasti nesunku. Buvusio Romuvos kino teatro dešinėje pusėje yra dvi parduotuvės, viena jų - med. reikmenų ir kojinių. Reikia palipti kelių pakopų laiptais.
Atsakyti
Agviliux, pelargonijos kamparas neužmaskuoja, patikrinau. Pekeičia, bet ne tiek kiek įsivaizduoju norėtųsi. Citrinkvapis eukaliptas geriau, dar geriau saldus benzoinas, o geriausiai gvazdikėliai arba davana. Manuka kažkiek į davana kvapą panaši, irgi neblogai, nusaldėja... Gal šitą turi, pabandyk. Pelargonijos dera su rožėm, bet manau neslopins tai ir nebandau, dar su jazminais. Bet su jazminais(grandiflorum) derinys man per sunkus, nemalonus kažkoks. Buvau ir aš su pelargonijom "prisidirbus", į vieną kremą palašinau pelargonijų ir monardų kartu, jų abiejų kvapas panašus, tai ilgai permušinėjau... Užtat dabar įdomu buvo pasižaist biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2011 12 13, 17:33)
Agviliux, pelargonijos kamparas neužmaskuoja, patikrinau. Pekeičia, bet ne tiek kiek įsivaizduoju norėtųsi. Citrinkvapis eukaliptas geriau, dar geriau saldus benzoinas, o geriausiai gvazdikėliai arba davana. Manuka kažkiek į davana kvapą panaši, irgi neblogai, nusaldėja... Gal šitą turi, pabandyk. Pelargonijos dera su rožėm, bet manau neslopins tai ir nebandau, dar su jazminais. Bet su jazminais(grandiflorum) derinys man per sunkus, nemalonus kažkoks. Buvau ir aš su pelargonijom "prisidirbus", į vieną kremą palašinau pelargonijų ir monardų kartu, jų abiejų kvapas panašus, tai ilgai permušinėjau... Užtat dabar įdomu buvo pasižaist biggrin.gif

Gvazdikeliu reiketu nepadauginti, nes po to gali sudirginti oda.. labai stiprus sis eterinis.. Tiesa sakant, as veidui jo tikrai nedeciau.


Kiek ten Agviliux ilasino pelargonijos EA lasu? 4 lasus i 30 ml? Pelargonijos dera su ylang ylang EA, bet sito tai reikia nepadauginti, nes kvapas stiprus.. gal 1 lasiuko uztektu..
Na, bet derejimas yra derejimas, o ar patiks tokie deriniai tai cia jau kitas klausimas biggrin.gif As gal geriau kita krema pasidaryciau, o sita atiduociau tam kam jis patiktu (kam patinka pelargoniju kvapas). Nes abejoju ar kvapo "taisymas" ka nors pades.. Jau dabar kvapas stiprus ir nepatinka, o prilasinus dar kitokiu EA jis bus dar stipresnis ir labai didelis klaustukas ar patiks busimas kvapas.. Vistiek pirmu smuiku gries pelargonijos, ir jos tikrai jausis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 13 gruodžio 2011 - 19:14
Atėjau pasidžiaugti kreminiu prausikliu su jojobos grūdeliais iš AZ thumbup.gif prieš tai džiaugiausi JMO prausiklių mėginukais, bet dabar matau, kad jiems toli iki maniškio prausiklio:)
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2011 12 13, 22:22)
Receptuką receptuką prašom po tokio komentaro  thumbup.gif  ax.gif


Receptukas labai paprastas, kadangi dariau pirmą kartą ir nenorėjau prisieksperimentuot iš karto:)

13 ml nakvišų aliejus
3,5 g emulsinis Nr. 3
30 ml distiliuotas
15 ml nerolio hidrolatas
1 g cinko oksidas
1,2 g jojobos perlai
2 l čampakų ataras
13 l cosgard

Bet man labai patinka, kad labai gerai makiažą nuvalo - ir pudrą, ir tušą. Kadangi jis kreminis, tai veido po jo bent jau vakare visai nereikia tepti kremu, nes jis ir taip lieka pamaitintas. O jojobos perliukai labai švelniai šveičia smile.gif
na prisigyriau čia kaip reikalas, bet po šito prausiklio į molio prausiklius kurį laiką tikrai nežiūrėsiu biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif Asta, ačiū už receptuką. Su šituo emulsikliu nebandžiau daryt valiklio. Smagu, kad gavosi, tiko ir patiko 4u.gif Kreminiai valikliai irgi labiausiai patinka...
Palomina - tu visada teisi. Gvazdikėliai gali dirginti odą, nerekomenduoja naudot daugiau nei 1 proc. koncentracijos. Bet vienas lašas į 30 ml būtų daug mažiau, pačios mergaitės reikalas, taisys ji kvapą ar paliks kaip yra, jei žmogus naudojo vien pelargonijas, pamaniau kad tai nėra pats nekenčiamiausias kvapas, truputį pareguliavus gali būti viskas tvarkoj. Ylang irgi gal padėtų, nepabandžiau. Saldūs kvapai ją gerai gesina. Su visais EA yra problema, kad gali odai netikti. Pelargonijos ilgai irgi nepataria naudot, gali sensitizuoti, gali sukelti dermatitus. Daugumai viskas su ja gerai, bet yra dokumentuoti ir tokie atvejai - deja, tokia liūdnoji natūralumo pusė, nėra visiems be išimties tinkamų priemonių... EA nepataria dėt į priemones paakių priežiūrai - o aš tepu tuo pačiu kremu kaip veidą, su mažais procentais EA, ir viskas gerai. Ištino paakiai, kai seniau naudotu pirktiniu pasitepiau, taip oda nuo sintetikos atprato... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 12 13, 23:00)
Astule, dėkui wink.gif ar tik ne po mano pasvajojimų užsisakei? smile.gif aš dar laukiu tų perliukų ir jmo bandysiu atkartot biggrin.gif baigės visi mano prausikliai, tad tyliai dar palūkėsiu wink.gif


Taip taip 4u.gif labai ačiū tau už mintį wink.gif
atrodo paprastas dalykėlis, bet liuks:) sakiau, darysiu draugėms Kalėdoms dovanų šito gėrio:)
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 12 13, 20:09)
Gvazdikeliu reiketu nepadauginti, nes po to gali sudirginti oda.. labai stiprus sis eterinis.. Tiesa sakant, as veidui jo tikrai nedeciau.
Kiek ten Agviliux ilasino pelargonijos EA lasu? 4 lasus i 30 ml? Pelargonijos dera su ylang ylang EA, bet sito tai reikia nepadauginti, nes kvapas stiprus.. gal 1 lasiuko uztektu..
Na, bet derejimas yra derejimas, o ar patiks tokie deriniai tai cia jau kitas klausimas  biggrin.gif As gal geriau kita krema pasidaryciau, o sita atiduociau tam kam jis patiktu (kam patinka pelargoniju kvapas). Nes abejoju ar kvapo "taisymas" ka nors pades.. Jau dabar kvapas stiprus ir nepatinka, o prilasinus dar kitokiu EA jis bus dar stipresnis ir labai didelis klaustukas ar patiks busimas kvapas.. Vistiek pirmu smuiku gries pelargonijos, ir jos tikrai jausis..

Bandžiau kartą pelargoniją prigesinti ylang ylang, tai dar stipresnis kvapas gėlinis negu vienų pelargonijų, man pačiai - nieko, o mergaitei, kuriai dariau visai nepatiko.
Geriausia kremą vartoti tokį, koks šiuo metu yra arba papildomai padaryti kremo be EA ( kaip kažkas jau siūlė) ir permaišyti
Atsakyti