Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVI tema

"aktyvių priedų įsigykit keletą"

Kas tai tokio? Kiek suprantu, dedat vitamino E, kaip konservantą, tai tie aktyvūs priedai būtų eteriniai aliejai, taip? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(noisy-B @ 2011 12 06, 19:05)
Kas tai tokio? Kiek suprantu, dedat vitamino E, kaip konservantą, tai tie aktyvūs priedai būtų eteriniai aliejai, taip?  blush2.gif

Eterinius aliejus, jei yra nors menkiausia galimybė, pauostyk, pasibandyk prieš pirkdama, pažintį su jais pradėk atsargiai, nors natūralios medžiagos, gana dažnai gali netikti, nepatikti, alergizuoti... Nebent gerai žinai kokie kvapai patinka.
Aktyvūs priedai - tai drėkinimui, nuo raukšlių, spuogų, įvairioms problemoms. Aroma-zone yra atskiras skyrelis, lietuviškai geri paaiškinimai aromanatural, gal ir kitose parduotuvse. Turbūt visos čia turi pirmoj eilėj pantenolį, skystą šilką, alantoiną, žiemai tiktų fitosteroliai, žiūrėk ko tavo odai reikia, pasiskaityk kuo praturtinti buvo tavo pačios naudoti mėgstamiausi kremai (jei pavadinimus žinai, sudėti visada internete galima rasti). 4u.gif
Dar galiu pasufleruoti, kas norėsit pasiuostyt tų atarų Vilniuje, jie turėtų dalyvauti Kalėdų mugėje Siemens arenoje 9-10d., klausiau kai susirašinėjau kur galima rast būtų. Bandysiu lotosus, labai noriu... Reikia nusiteikt iš anksto, kad pavadinimas gali būt kažkoks, ir nebekreipt dėmesio, ką darysi. Gal ten net ne lotosai, o lelijos, bet man smalsu...blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnė/Ramutė: 06 gruodžio 2011 - 19:08
apejau pora vaistiniu, bet neradau vitamino E kapsulese? gal reiketu didesnese ieskot? gal patarsit kur vln galima rast? o kaip jis atrodo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(piperpuke @ 2011 12 06, 22:35)
apejau pora vaistiniu, bet neradau vitamino E kapsulese? gal reiketu didesnese ieskot? gal patarsit kur vln galima rast? o kaip jis atrodo? blush2.gif

aš vaistinėj pirkau ne kapsulėse, o skystą nedideliame buteliuke 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_celeste @ 2011 12 07, 11:56)
aš vaistinėj pirkau ne kapsulėse, o skystą nedideliame buteliuke 4u.gif


Aš irgi buteliukais perku vaistinėj. Lašiukais man lašinti kažkaip patogiau nei kapsulės 4u.gif
Atsakyti
o koki konkreciai perkat is vaistiniu ta vit E? i ka demesi atkreipt perkant?
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2011 12 07, 12:58)
o koki konkreciai perkat is vaistiniu ta vit E? i ka demesi atkreipt perkant?

nzn ar didelis jų pasirinkimas būna.. turiu berods medana firmos, toks kaip eterinių aliejų buteliukas. užrašyta vitaminas E. kaina berods iki 6 lt 4u.gif
man irgi patinka kad su lašintuvu, tai patogu atmatuot tuos lašiukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura @ 2011 12 07, 12:58)
o koki konkreciai perkat is vaistiniu ta vit E? i ka demesi atkreipt perkant?


aš perku lietuvišką, bijau dabar pameluot kaip vadinasi. Na kad "Vitaminas E", tai tikrai:)
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 12 07, 15:52)
aš perku lietuvišką, bijau dabar pameluot kaip vadinasi. Na kad "Vitaminas E", tai tikrai:)



o jo duoda be recepto? kiek internete skaiciau jis receptinis g.gif
Atsakyti
4u.gif Siunciantes is uzsienio ingridientus kosmetikai ar yra kur nors ir Lietuvoje pirkti?
Atsakyti
QUOTE(piperpuke @ 2011 12 07, 16:37)
o jo duoda be recepto? kiek internete skaiciau jis receptinis g.gif


vitaminas e receptinis? blink.gif
na nebent per savaitę pasikeitė tvarka, nes prieš savaitę paskutinį kartą pirkau. Nesugalvoju nei vienos logiškos priežasties, kodėl jis turėtų būt receptinis:)
Atsakyti
QUOTE(piperpuke @ 2011 12 07, 16:37)
o jo duoda be recepto? kiek internete skaiciau jis receptinis g.gif

kad duoda.. man rodos eurovaistinėj jis net ne uz prekystalio, o salėj g.gif
Atsakyti