Įkraunama...
Įkraunama...

Teišpildo Trys Karaliai vaikų svajones...

smile.gif+2011 12 20, 20:50-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2011 12 20, 20:50)
Gal tiks tai?

Perskaiciau pirmaji psl, pagalvojau - gal yra kokia saskaitele dovanelems ar siaip "gerovei" padidinti smile.gif Bet turbut vienas bendras rimtas reikalingas pirkinys geriau nei keletas smulkmenu? blush2.gif
Atsakyti
Taip, gretusiu - tai bus pagalba daugeliui sergančių vaikų.. Labai sunkiai sergančių verysad.gif

wub.gif o istorija tikrai verta pirmų puslapių wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dahlia+++: 20 gruodžio 2011 - 21:47
Labutis visoms šv. Kalėdų vakarą.Nunėrėme su kaimyne keletą mažmožių vaikučiams ir labai norėtume jiems padovanoti.Gal galėčiau kam nors atsiųsti paštu,jeigu žinoma jūsų neapsunkinčiau.Labai gailiuosi,kad neišsaugojau ponios Ramunės iš Prienų ,kuri organizavo Prienuose kepuryčių mezgimą pavasarį ,tel.nr.Ji minėjo,kad lankosi šiame forume.Jei pavyktų man su ja susisiekti,tada bandyčiau i ją kreiptis dėl dovanėlių perdavimo.
Atsakyti
QUOTE(barboryte1971 @ 2011 12 25, 21:02)
Labutis visoms šv. Kalėdų vakarą.Nunėrėme su kaimyne keletą mažmožių vaikučiams ir labai norėtume jiems padovanoti.Gal galėčiau kam nors atsiųsti paštu,jeigu žinoma jūsų neapsunkinčiau.Labai gailiuosi,kad neišsaugojau ponios Ramunės iš Prienų ,kuri organizavo Prienuose kepuryčių mezgimą pavasarį ,tel.nr.Ji minėjo,kad lankosi šiame forume.Jei pavyktų man su ja susisiekti,tada bandyčiau i ją kreiptis dėl dovanėlių perdavimo.

barboryte, jei gerai pamenu, akciją Prienuose padėjo organizuoti daisy5693. Bandykit susisiekti su ja smile.gif
Bet galit ir man paštu atsiųsti - neapsunkins tikrai dar vienas siuntinukas šalia kitų, laukiančių Triijų Karalių šventės ir kelionės pas vaikučius 4u.gif
**********
AČIŪ vastulkai už dovanėles dviems mažyliams wub.gif wub.gif Ačiū, kad dalinatės savo gerumu wub.gif
Atsakyti
dahlia+++,jei galit parašykit man adresiuką,kuriuo galėčiau siųsti dovanėles.Jei dahlia nepamatys greitai šio mano prašymo tai gal kuri nors kita žinote,nes šiandien norėčiau išsiųsti.Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(barboryte1971 @ 2011 12 28, 10:34)
dahlia+++,jei galit parašykit man adresiuką,kuriuo galėčiau siųsti dovanėles.Jei dahlia nepamatys greitai šio mano prašymo tai gal kuri nors kita žinote,nes šiandien norėčiau išsiųsti.Ačiū.

Pamačiau smile.gif ir rašau AŽ 4u.gif
Atsakyti
Ačiū labai romuciukui iš Prestono už atsiųstas dovanėles mažyliams ir drabužiukus 4u.gif
Atsakyti
Gal dar koks pipiras ar pipiriuke be dovanos liko? Musu Kaledu senelis labai dosnus buvo - pasidalintume su mazaisiais draugais wub.gif
Atsakyti
Oi, gretusiu, būtų labai miela, jei pasidalintumėt wub.gif
Mat dovanėles pagal sąrašiuką mes renkam tik tiems vaikučiams, kurie jau gydėsi skyriuje iki gruodžio 15d. O, kaip žinia, kas savaitę paguldo naujų vaikų, tikėtina, kad po Naujų rasim ne vieną naują veidelį verysad.gif
Tad tikrai rastume ką pradžiuginti jūsų dovanėlėmis 4u.gif
Atsakyti
barboryte1971 siuntinukas suspėjo atkeliauti dar šiais metais 4u.gif Ačiū už šiltus mezginukus vaikčiams wub.gif Ir už gražius žodžius atviruke wub.gif
**********

ESLAUDOS padovanoti naujametiniai/karnavaliniai žaisliukai šiandien buvo išdalinti sergantiems vaikučiams visuose Klinikų skyriuose wub.gif Mat Vilties angelai ligoniukams šiandien sveikatos linkėjo, kartu ir žaisliukus padalinom smile.gif Oi, kokie patenkinti vaikučiai liko wub.gif AČIŪ, Eslauda 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na štai - visos dovanėlės supakuotos, į dėžes sukrautos smile.gif - laukia rytdienos kelionės pas vaikučius. Laukit reportažo, kaip mums sekėsi smile.gif

O dabar norėčiau išsakyti paskutines padėkas 4u.gif
dzūkei už veltas kurpaites (nu negaliu jų šlepetėmis pavadinti biggrin.gif ) mažai princesei wub.gif
renax už žaisliukus, už nuolatinį didelį indėlį į akcijas sergantiems vaikučiams wub.gif
xxxsaulytei už didelę dėžę dovanėlių - tiek jos šeimos, tiek surinktą iš kitų klaipėdiečių - ir kitą paramą visos akcijos metu wub.gif wub.gif Ačiū visoms klaipėdietėms (kurių ir vardų nežinau) pradžiuginusioms dovanėlėmis paaugliukus wub.gif
Atsakyti
patikslinsiu - kad 5 dovanėlės saldžios yra Laizanikos (padalinau po 5 vnt Vln ir jums), muiliukai "Nimfos muilai" (irgi padalinau po 5 vnt Vln ir jums)... AČIŪ jums merginos.

o kitos dovanėlės mūsų šeimos ir mūsų draugų mirksiukas.gif

smagiai jums 4u.gif
Atsakyti