Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas 28 tema

nuostabus skrebukas Sushi
Atsakyti
Merginos ir vaikinai, kviečiu dalyvauti naujame "Mainų Ratas" žaidime!
Daugiau mano bloge! clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2011 11 22, 20:15)
Merginos ir vaikinai, kviečiu dalyvauti naujame "Mainų Ratas" žaidime!
Daugiau mano bloge! clap.gif  clap.gif  clap.gif

Let's Get the party started!!!! clap.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2011 11 23, 04:15)
Merginos ir vaikinai, kviečiu dalyvauti naujame "Mainų Ratas" žaidime!
Daugiau mano bloge! clap.gif  clap.gif  clap.gif

4u.gif reikejo parodyti viliojancio prizo kamputi mirksiukas.gif ir siaip paplatinti labiau juk labai daug nedrasiu naujokiu yra bigsmile.gif kurios nori , bet nedrysta drinks_cheers.gif
Atsakyti
Naujokes! Prašome nieko nebijoti! Ir jungtis į ratelį!!!
4u.gif
Atsakyti
Lotta, jau apžiūrėjau ryte thumbup.gif

Na ir aš po ilgos pertraukos kviečiu į Svečius blush2.gif
Atsakyti
Glide, žavūs tavo atvirukai wub.gif

Atsinešu savuosius ir bėgu naujo konkurso sąlygų nagrinėtis mirksiukas.gif , labai jau rankos niežti ką nors rimtesnio paskrebinti bigsmile.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
SUSHI ir Katu: Nzn ar svenciate, bet 'Happy Thanksgiving!"
Pirma karta iskepiau 'padekos dienai' kalakuta ir patiekalus - viena be pagalbos siais metais thumbup.gif
Atsakyti
Aš Sol labai gražūs, ypač tas antrasis!

Irma ir kaip sekėsi kepimas?
Aš pernai kaledoms kalakuta kepiau!

O apie padejimus virtuvėje, tai man geriau vienai ten būt. Žinau kas kaip. wink.gif aš savo vyrą kartais sveciu namie vadinu. Kartais iesko nebutu dalyku biggrin.gif

Oi ir ryt dar black friday, nors čia uk ir neegzistuoja tai! O galetu...
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 11 24, 14:47)
SUSHI ir Katu: Nzn ar svenciate, bet 'Happy Thanksgiving!"
Pirma karta iskepiau 'padekos dienai' kalakuta ir patiekalus - viena be pagalbos siais metais thumbup.gif
Ačiuks, tave irgi 4u.gif
Mes jau po kalakuto. smile.gif Važiavom pas anytą, valgėm jos tradicinį troškintą kalakutą – skanumėlis... smile.gif

QUOTE(lotta23 @ 2011 11 24, 18:47)
Oi ir ryt dar black friday, nors čia uk ir neegzistuoja tai! O galetu...
Žinok, nieko realiai gero per tą Black Friday - dirbtinai kainas sukelia, o paskui nuolaidą padaro, kas gaunasi vos ne brangiau, nei realiai to daikto kaina prieš gerą savaitę... biggrin.gif Tiesiog reklaminis triukas ir gerai išpūstas reikalas... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šauniai darbuojatės wub.gif Kieno radau bloguose, pakomentavau ten, na, o spec. Assol - šie tavo atvirukai tokie Kalėdiškai džiaugsmingi biggrin.gif thumbup.gif

Amerikoniukes - su thanksgiving! 4u.gif

Atsakyti
Sveikutės

Jei jau kalba pasisuko truputį off topic, pabandysiu ir aš įsiterpti, nes nežinau kur kreiptis patarimo blush2.gif Į naujokių temą dar bjau lįsti, nes nežinau kaip man seksis skrebinti (jei nieko nesigaus, trūks kantrybė ir pažinodama save galiu teigti, kad mesiu šį reikalą lotuliukas.gif nors skrebinimas mane labai žavi wub.gif ir skrebligės požymių jau nemažai yra - pirmas požymis, prisipirkta priemonių ir nuslėpta nuo vyro, kad iš vis prikta, o tuo labiau už kokią sumą lotuliukas.gif o ten tik minimalus krepšiukas blush2.gif hihihi.gif)

1. Nusipirkau tokius klijukus. Jie bus tinkami karoliukų, juostelių paklijavimui? Cardstock poprieriukus klijuoti šitais klijais, lipnia juostele ar galima paprastais klijais (tvarkysiu sūnelio albumiuką)?

2. Ir svarbiausias man klausimas. Įrašus dažniausiai štampuojate? Ar kažkokiais kitais būdais užrašote (nekalbant apie lipdukus). Tikiuosi savininkės nesupyks, jei jų darbelius kaip pavyzdžius pateiksiu blush2.gif
Šiame skrebuke raidelės atspausdintos kompiuteriu ant popieriaus, iškirpta ir priklijuota?
user posted image

O kokiais būdais čia užrašyta? Štampukai? Pvz. ant nuotraukos su kavos puodeliu ir užrašas "Kaip man to reikia" g.gif
user posted image

"Kuriant aš išreiškiu save...."
user posted image
Atsakyti