Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

Musu kelione per pacias Kaledas, gal neramumai iki to laiko baigsis g.gif
Atsakyti
QUOTE(steja @ 2011 11 22, 22:37)
Musu kelione per pacias Kaledas, gal neramumai iki to laiko baigsis g.gif

Mūsų irgi mastau.gif Sumokėjom kolkas tik avansą

Apie kurį Rehana viešbutį buvo diskusija keli puslapiai atgal?
Mes pasirinkome Rehana Royal Beach and SPA, sakė kad kai tik atsidarė šis viešbutis buvo nusiskundimų dėl eilių prie maisto, bet dabar atseit viskas gerai. Gal kas buvote? Kokie įspūdžiai?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 11 22, 23:03)
Mūsų irgi mastau.gif Sumokėjom kolkas tik avansą

Apie kurį Rehana viešbutį buvo diskusija keli puslapiai atgal?
Mes pasirinkome Rehana Royal Beach and SPA, sakė kad kai tik atsidarė šis viešbutis buvo nusiskundimų dėl eilių prie maisto, bet dabar atseit viskas gerai. Gal kas buvote? Kokie įspūdžiai?

Aš rašiau apie tą Rehaną 4u.gif Apie kitą Rehaną SSH 4* niekas nekalbėjo smile.gif
Parašykite prašau savo įspūdžius, kai gryšite, nes kiti gryžę kažkodėl neparašė. Gal labai nepatiko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jola333: 22 lapkričio 2011 - 22:11
QUOTE(ZAIKA2 @ 2011 11 21, 23:31)
mano vyras vaziuos i kaira ir luksora. as jau buvusi, man idomu kaip si sezona  novaturas organizuoja ekskursijas koks lygis, vaziuotume is madinat makadi.  Kas buvote siose ekskursijose si sezona kaip  ten.

Kada išvažiuojat? Mes irgi planuojam į Madinat Makadi kurortą. Į kuriį viešbutį jūs vykstat?
Atsakyti
QUOTE(jola333 @ 2011 11 22, 23:09)
Aš rašiau apie tą Rehaną  4u.gif Apie kitą Rehaną SSH 4* niekas nekalbėjo smile.gif
Parašykite prašau savo įspūdžius, kai gryšite, nes kiti gryžę kažkodėl neparašė. Gal labai nepatiko g.gif

Vaje... tada nemalonu verysad.gif Tikėjausi, kad apie tą 4 žvaigždučių.
Grįžusi parašysiu, jei, žinoma, nepradės kariaut jie smarkiau iki to laiko ir išskrisim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 11 22, 23:27)
Vaje... tada nemalonu verysad.gif Tikėjausi, kad apie tą 4 žvaigždučių.
Grįžusi parašysiu, jei, žinoma, nepradės kariaut jie smarkiau iki to laiko ir išskrisim doh.gif

Nesusikalbėjom lotuliukas.gif Tai jūs pasirinkote tą, apie kurį kalbėjome smile.gif Apie Rehana Royal Beach and Spa 5*.
Ai doh.gif Aš pati nesupratau. Nesijaudinkite labai, mums patiko, gal ir jums patiks 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jola333: 22 lapkričio 2011 - 22:44
QUOTE(jola333 @ 2011 11 22, 23:42)
Nesusikalbėjom  lotuliukas.gif Tai jūs pasirinkote tą, apie kurį kalbėjome smile.gif Apie Rehana Royal Beach and Spa 5*.
Ai  doh.gif  Aš pati nesupratau. Nesijaudinkite labai, mums patiko, gal ir jums patiks  4u.gif

Oi tada gerai yahoo.gif Aš jau buvau susimovusi ieškodama atsiliepimų, tai buvau radus visai nekokių, kol paskui supratau kad žmogus buvęs kitoje Rehanoje, nes paminėjo kad ne ant jūros kranto, o parašė tik Rehana.
Gal gali palčiau apie savo įspūdžius? Ypač domina kaip pliažas? Kaip rifas? Ar galima maudytis nuo kranto? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2011 11 22, 20:41)
Aciu merginos 4u.gif  Mano sirdis irgi ten krypsta... ax.gif





kada planuojate i i si viesbuti?
Atsakyti
sol y mar club makadi kovo 17 d 14 dienu
Atsakyti
QUOTE(ZAIKA2 @ 2011 11 23, 00:36)
sol y mar club makadi kovo 17 d 14 dienu

kodel butent i si viesbuti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 11 22, 23:55)
Oi tada gerai yahoo.gif Aš jau  buvau susimovusi ieškodama atsiliepimų, tai buvau radus visai nekokių, kol paskui supratau kad žmogus buvęs kitoje Rehanoje, nes paminėjo kad ne ant jūros kranto, o parašė tik Rehana.
Gal gali palčiau apie savo įspūdžius? Ypač domina kaip pliažas? Kaip rifas? Ar galima maudytis nuo kranto? 4u.gif

Jau rašiau, kad mums patiko viskas. Niekada niekur neprašiau geresnio kambario negu buvome įsigiję, o čia kambarį be jokių prašymų gavome ne Standart, o Suite, tai dviese su mažuoju gyvenome prabangiai - plazminis TV, arbatinukas, kava, arbata, masažinis dušas... Aišku, tai buvo visai nereikalinga, bet vis tiek smagu biggrin.gif Teritorija didelė graži, paplūdimys neblogas, yra pontonas, nuo kurio visi nardė, tai rifas gal yra neblogas (mes nenardėme) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marius ir Ramune @ 2011 11 23, 00:34)
kada planuojate i i si viesbuti?

na ka laukiam rezervacijos patvirtinimo i vistik si Albatros Aqua Blue Resort hurgadoje Gavome uz labai nebloga kaina.. Isvykstam gruodzio 3d. thumbup.gif
Atsakyti