Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(ZAIKA2 @ 2011 11 21, 18:28)
Turkijoje kai buvau su vietineis tai man keliones su vietineis irgi nelabai patiko vienos parduotuves, pamukaleje buvau  dvi valandas o uztat parduotuvese ketures praleidau. O seis metais dar geriau dvi paros lenkisku kalba eksursijos.


Temoje apie Turkiją kažkas pasakojo kaip lietuvaičių agentūra apgaudinėjo lietuvaičius, ir ekskursija taip pat vyko daugiau parduotuvėse nei Pamikalej 4u.gif
Atsakyti
mano vyras vaziuos i kaira ir luksora. as jau buvusi, man idomu kaip si sezona novaturas organizuoja ekskursijas koks lygis, vaziuotume is madinat makadi. Kas buvote siose ekskursijose si sezona kaip ten.
Atsakyti
Dziaugiuosi,kad mums visos keliones su vietiniais buvo puikios smile.gif Na,ne aukstam lygyje ,bet nepasitenkinimu nebuvo thumbup.gif Vaziavom ir su agentura,tad palygint galejome .

Del nuovargio-keliones diena i Kaira ar Luksora galite pasirinkti ,daryti poros dienu pertrauka ir nepavargsite smile.gif Mes taip ir suplanavom keliones-po ilgesniu ir tolimesniu rinkomes poilsi viesbutyje ar koki nardyma,zvejyba .

Kas del tu kelioniu i Luksora ar Kaira,tai (mano nuomone) vaziuociau tik su musu agenturomis. Vaziuojant ir su ja patyreme visokiu nuotykiu biggrin.gif Juolab,kad man istorija klausytis patinka lietuviu kalba ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GABUSKA: 22 lapkričio 2011 - 09:04
Na ka nerimsta egiptieciai vis dar, vakar per zinias sake, kad ir i kitus miestus persimete, o rinkimai pasirodo truks 3 men doh.gif , taigi su ju pradzia nepanusa,kad neramumai baigsis, gal kas kokius uzsienio tinklapius paskaitot g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 11 22, 09:50)
Na ka nerimsta egiptieciai vis dar, vakar per zinias sake, kad ir i kitus miestus persimete, o rinkimai pasirodo truks 3 men doh.gif , taigi su ju pradzia nepanusa,kad neramumai baigsis, gal kas kokius uzsienio tinklapius paskaitot g.gif



Na,gal turistiniuose miesteliuose nemaistaus...??? Nors is ju laukti galima visko blink.gif Siaip,mes buvome per pati sukilima si pavasari,tai apie ju maista suzinojome,grize is keliones ,per televizija. Baisoka pasidare,tapome budresni ir naktimis visgi nejauku uzmigt buvo. Taciau tik tiek-aplink ramu ir kasdieniska biggrin.gif
Atsakyti
Girdejau, kad is pradziu reikia pamatyti piramides, o paskui vaziuoti i Liuksora, nes paskui ,,nublanksta" piramides blush2.gif

Manau, kad jie labai kurortuose ,,nesustravos", nes is to gyvena ir jau yra pasimoke pries tai, kai istusteje buvo viskas, kiek tada rode kaip rusus atgal kvieciasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai labai reikia GREITO Jusu patarimo,nes jau visaigalva apsisuko ir siandien turiu pasirinkti viesbuti...
Variantai:
1. Sea Life
2. Royal Albatros Moderna
3.Tropicana Grand Azur
Visi Sharm El Seiche

Agenturoje labai siulo Sea Life.. O mes norejome su vandens parku.. Bet sake kad albatrose labai daug rusu ir seip daug zmoniu jame.. Pasimeciau visai ax.gif
Atsakyti
Ordi, mes bunom kitam Albatrose su aqua parku,kai didele teritorija, tai nesijaucia tas zmoniu kiekis. Man net tustoka budavo. Bent si karta pasitaike kulturingi rusai, tai net nekliuvo. Vaikams aqua-jega biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2011 11 22, 13:28)
Labai labai reikia GREITO Jusu patarimo,nes jau visaigalva apsisuko ir siandien turiu pasirinkti viesbuti...
Variantai:
1. Sea Life
2. Royal Albatros Moderna
3.Tropicana Grand  Azur
Visi Sharm El Seiche

Agenturoje labai siulo Sea Life.. O mes norejome su vandens parku.. Bet sake kad albatrose labai daug rusu ir seip daug zmoniu jame.. Pasimeciau visai ax.gif




manau Roual Albatros Moderna ... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovis @ 2011 11 22, 14:48)
Ordi, mes bunom kitam Albatrose su aqua parku,kai didele teritorija, tai nesijaucia tas zmoniu kiekis. Man net tustoka budavo. Bent si karta pasitaike kulturingi rusai, tai net nekliuvo. Vaikams aqua-jega biggrin.gif



QUOTE(Marius ir Ramune @ 2011 11 22, 19:47)
manau Roual Albatros Moderna ... smile.gif

Aciu merginos 4u.gif Mano sirdis irgi ten krypsta... ax.gif
Atsakyti
Jei ivyksta kritine situacija ir kelione atsaukiama del neramumu Egipte, agentura grazina pinigus ar reikia tureti koki papildoma draudima, kad nuostoliu nepatirti? g.gif

Mes kelione vakar nusipirkom, bet tai, ka matau per TV, nesmarkiai patinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2011 11 22, 20:06)
Jei ivyksta kritine situacija ir kelione atsaukiama del neramumu Egipte, agentura grazina pinigus ar reikia tureti koki papildoma draudima, kad nuostoliu nepatirti?  g.gif

Mes kelione vakar nusipirkom, bet tai, ka matau per TV, nesmarkiai patinka  unsure.gif

Musu kelione laukia uz 8 dienu, bet del tu neramumu kazkaip mazai suku galva g.gif svarbiausia, kad lektuvu nepradetu numusineti ir autobusu uzgrobineti, o kad pultu viezbucius - nlb tikiu schmoll.gif jei ir nepavyks i ekskursijas nuvykti-neverksiu, pernai daug kur buvom, tada gulesim v/b ir tingiai atostogausim biggrin.gif
O pernai metais tai turejom keliones draudima, gavom kai pirkom, kaip siemet yra-nzn, nesidomejau cool.gif
Atsakyti