Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 12 28, 16:37)
Saltokas vanduo? g.gif

apie 20laipsniu, man sunku i toki ilipti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2011 12 29, 00:05)
apie 20laipsniu, man sunku i toki ilipti  blush2.gif


O tai vanduo pavasariop vėsta? Nes gruodžio vidury būdavo dvidešimt du, aš į tokį galiu šokt be apšilimo smile.gif
Atsakyti
Visai pasimeciau, nes maniau, kad bent koki 25 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 12 28, 13:31)
O kokiam veisbuty g.gif

Savoy ir Four Seasons smile.gif

QUOTE(Marius ir Ramune @ 2011 12 28, 15:33)
Na nezinau Shark bay nesame atostogave bet siaip tikrai viesbucio lokacija turi itakos vejui... smile.gif

Tai ir sakau, kad turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2011 12 29, 00:05)
apie 20laipsniu, man sunku i toki ilipti  blush2.gif


Sumokėjus nemažus pinigus už poilsi ir negali net išsimaudyti, absurdas, todėl tokiu laiku ir nevažiuoju į Egiptą. Vidutinė (vadinasi ne tiksli o +/-) vandens temperatūra Hurgadoj sausį-19, vasarį-20, kovą-21. Šarme sausį-20, vasarį-21, kovą-22. Pats šilčiausias yra rugpjūčio mėn 27-28 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 12 29, 08:24)
Visai pasimeciau, nes maniau, kad bent koki 25  biggrin.gif

As esu buvusi kovo pradzioj, saltoka buvo ir vanduo ir oras, man gruodi labaiu patiko nei kova
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 12 29, 09:24)
Visai pasimeciau, nes maniau, kad bent koki 25  biggrin.gif

Baikit, buvom sausio vidury - vanduo jūroje buvo 23 laipsniai, maži vaikai turškėsi vandenyje, tikrai nebuvo šalta. Kovo mėnesį 25 bus tikrai 4u.gif
Atsakyti
NA va ir mums pakeitė viešbutį, ačiū dievui į geresnį ir už tą pačią kainą. Royal albatros moderna. Sakykit buvusios, o kaip ten su uodais? Egipte dar neteko jų išvengti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jola333 @ 2011 12 29, 10:23)
Baikit, buvom sausio vidury - vanduo jūroje buvo 23 laipsniai, maži vaikai turškėsi vandenyje, tikrai nebuvo šalta. Kovo mėnesį 25 bus tikrai  4u.gif

Praeitais metais Sarme gruodzio pirmom dienom vanduo juroje buvo 25-27 laipsniai, mano vaikas praktiskai neislipo is vandens, toks jausmas, kad sildomam baseine vanduo buvo saltenis:)
Atsakyti
Kuo toliau, tuo labiau tvirtinasi nuomone, kad viskas priklauso nuo viesbucio lokacijos, nes nuomones ir apie panasius laikotarpius yra labai skirtingos. Kai pucia stiprus vejas, nors ir labai silta, maudytis nesinori, nes kol nueini is uztvaros , gerokai atvesti, mes kai buvom pries pora sav, nesimaudem, vejas atbaide, nors mano MB nebijo salcio, bet ir jam nesmagu buvo, o kai nuvaziavo i RasMuhamedo draustini ir dukra maudesi , nes buvo labai siltas ir vanduo ir oras, sake, kaip i kita klimatine zona pakliuvo.
Atsakyti
QUOTE(jola333 @ 2011 12 29, 10:23)
Baikit, buvom sausio vidury - vanduo jūroje buvo 23 laipsniai, maži vaikai turškėsi vandenyje, tikrai nebuvo šalta. Kovo mėnesį 25 bus tikrai  4u.gif

lotuliukas.gif menuo menesiui nelygu biggrin.gif sakau kaip buvo pernai metais.
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2011 12 29, 09:24)
Visai pasimeciau, nes maniau, kad bent koki 25  biggrin.gif

25 bus ko gero nebent geguze, nes mes buvome birzelio menesi( pries metus) tai buvo apie 27laipsnius.
Atsakyti
QUOTE(Paja @ 2011 12 28, 21:19)
Esam atostogave sitam viesbutyje, bet senokai, pries gerus 5 metus. Tada irgi viskas buvo gerai, be galo grazi teritorija-vaikams tikrai yra ka veikti, maistas buvo skanus ir pasirinkimas didelis, daug daug vaisiu-musu vaikai grize i LT kuri laika nevalge cia bananu, nes ten jie buvo dievisko skonio. Kambarius tvarke kiekviena diena, palikdavom po 1 USD. Administracija paslaugi ir demesinga.
Netoliese buvo toks papludimys (prie jo veziodavo viesbucio autobusiukas arba galima pestute nupedint), tai ten labai grazus koralinis rifas. Snorklinanciu tada buvo daug, o kaip dabar-nezinau. Tiesa, netoliese state nauja viesbuti, bet matem kokias tempais dirbama, tai abejoju ar jis jau stovi. ax.gif
Siais metais irgi planavom vaziuot i Egipta, bet apsigalvojom, pasirinkom kita krypti, bet musu agente siule vel si viesbuti, jei butume vaziave i Sarma. Minejo, kad jis dabar atremontuotas ir nepalyginsi, kas buvo tada. smile.gif Zodziu, nesibaiminkit, viesbutis geras ir viskas bus OK. 4u.gif



O kazin labai vejuota tam viesbuti? nes cia dauk kas sako kad vejuota vasario menesi buna,tai kiek ziurejau tas viesbutis nera dauboje tai manau oj vejelis pus smile.gif
Atsakyti