Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(Jofky @ 2011 12 22, 14:22)
Tai kad apie kalba Udrius ne skylutė, o visa skylė  biggrin.gif  Intriguojanti jūsų diskusija, norėtusi tęsinio  4u.gif


Apseisim, grįžtam prie egipto, vis viena 99 proc nesupras apie ką kalbame smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2011 12 22, 14:01)
Ar lietuvių gidai vis dar neturi teisės vedžioti turistų po objektus, ar vis tik tai jie daro nelegaliai ?

as buvau Egipte liepos men. ir deja musu gide Agne Skinkyte is Tez Tour turejo vykti i policija, mat ji mums pasakojo lietuviu kalba apie Karaliu sleni, ir staiga isoko pries mus kita grupe, kurios buvo gidas egiptietis. Agne paprase, kad jis neuzstotu musu, kad siek tiek pasitrauktu i sali. O tas, kad uzsivede, kad uzsipuole ja doh.gif ir pareiske, kad ji aplamai neturi teises vesti jokiu grupiu... likom be gides... bet greit buvo iskviestas atstovas is Tezu butent egiptietis.
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 12 22, 13:27)
Jau ne vieną dešimtmetį šitaip dirba ne tik lietuviai, bet ir estai bei tie patys japonai ir visi kiti. Jei tai būtų taip jau baisiai nelegalu, seniai visi būtų susemti ir savo gimtąja kalba nei vienas turistas ekskursijos negirdėtų. Tiesiog yra rastas vienas apėjimas ir tiek. Irtas apėjimas taikomas daugelyje pasaulio šalių, ne tik Turkijoje ar Egipte


O kažkada diskusijuose apie iš ko geriausia pirkti ekskursijas buvo pasakyta, kad butent vietiniai nelegaliai dirba, todėl butinai pirkit iš savų doh.gif Juokiasi puodas, kad katilas juodas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2011 12 22, 13:43)
O kažkada diskusijuose apie iš ko geriausia pirkti ekskursijas buvo pasakyta, kad butent vietiniai nelegaliai dirba, todėl butinai pirkit iš savų  doh.gif  Juokiasi puodas, kad katilas juodas  biggrin.gif


Na, tame ekskursijų lape, kurį turiu, parašyta, kad pagal 2006 m. Egipto turizmo ministerijos įstatymą nr. 380, turistai privalo keliauti su tuo pačiu kelionių organizatoriumi, su kuriuo atvyko.
O Agnė Skinkytė toliau veda ekskursijas, Makalius su ja praėjusį pirmadienį keliavo. Jei tai būtų tikrai nelegalu, jinai sėdėtų kaliūzėj, ar susimokėjusi baudą būtų deportuota iš šalies. Taip, tiesiogiai vesti ekskurisjas turi tik tos šalies piliečiai, išlaikę ęgzaminus ir įgiję pažymėjimus. Bet yra ir aplinkinių kelių, kurie, manau, Egipto turizmo policijai ir buvo išaiškinti. Viską išsiaiškinus, gidė buvo išleista dirbti toliau
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 12 22, 13:51)
O Agnė Skinkytė toliau veda ekskursijas, Makalius su ja praėjusį pirmadienį keliavo. Jei tai būtų tikrai nelegalu, jinai sėdėtų kaliūzėj, ar susimokėjusi baudą būtų deportuota iš šalies.

Ir ji buvo superinė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif patiko jos "Aš pati Luksore esu ne pirmą, ne dešimtą ir ne šimtąjį kartą" , ir supratau, kaip visgi sunku kelionių vadovu būti.

O šiaip mus visos kelionės metu lydėjo toks egiptietis, prieky sėdintis, nieks nesuprato kam jis reikalingas, nes nieko nekalbėjo, tik sėdėjo sau ramiai, kol mūsų vienas kolega nenuėjo prie jo atsisėst, ir jam iš po striukės iškrito šautuvas biggrin.gif

Kitas buvo egiptietis - gidas, kuris tik vedžiojo mus visur, bet nieko nepasakojo. Viską kalbėjo Agnė, nes buvo nesuprantančių rusų kalbos. Egiptietis gidas tik žinojo porą žodžių lietuvių kalba - VAROOOOOOM, LEKIAAAAAAAM biggrin.gif

Dar baigiantis ekskursijai visi nuvargę jau laukia, kol į jų viešbučius atveš, Agnė dėkoja, kad buvom punktualūs, supratingi, žingeidūs ir t.t.t., o lietuviai visi užsirūstinę, kad prie jų tie arabai puolė ir nervino, siūlė pirkt prekes schmoll.gif

Išlipdamas padėkojau, sakau - buvo super, nerealiai įdomu, iki pasimatymo, o ji man - "Kad tu žinotum, kaip retai kas nors padėkoja ir kaip miela būna, kai tai pasako". Tai vat, dėkokim gidams, darbas nelengvas - kiekvieną savaitę po kelis kartus lėkti tais pačiais keliais ir trankytis 5 valandas autobusu pirmyn atgal...
Atsakyti
Dėl gerų kainų sausiui drįsčiau suabejoti ax.gif Praėjusiais metais laukiau, - nebuvo, šiais, - vienas operatorius jau pilnai užsipildė lėktuvą iki sausio vidurio. Nežinau kaip sekasi kitam smile.gif Beje, trečiadienį buvo gerų kainų ilgesniam laikotarpiui, bet ištirpo per kelias valandas. Kol kas pati nežinau kuo baigis, t.y. išprotėsiu arba ne, bet įsigijome kelionę 19 dienų 5* su Ai, ir kainavo 1925 (na plius vizos, neįtraukiau, kad gražiau suma atrodytų...) Man maždaug savaitės reikia, kad galėčiau pilnai į arabų čiūdus nebereaguot, bet kas po po beveik trijų savaičių doh.gif
Viešpatėliau, kaip man jau reikia saulės....
Atsakyti
QUOTE(pievu medus @ 2011 12 22, 16:02)
Dėl gerų kainų sausiui drįsčiau suabejoti  ax.gif  Praėjusiais metais laukiau,  - nebuvo, šiais, - vienas operatorius jau pilnai užsipildė lėktuvą iki sausio vidurio. Nežinau kaip sekasi kitam smile.gif Beje, trečiadienį buvo gerų kainų ilgesniam laikotarpiui, bet ištirpo per kelias valandas. Kol kas pati nežinau kuo baigis, t.y. išprotėsiu arba ne, bet įsigijome kelionę 19 dienų 5* su Ai, ir kainavo 1925 (na plius vizos, neįtraukiau, kad gražiau suma atrodytų...) Man maždaug savaitės reikia, kad galėčiau pilnai į arabų čiūdus nebereaguot, bet kas po po beveik trijų savaičių  doh.gif 
Viešpatėliau, kaip man jau reikia saulės....

CIa kaina zmogui blink.gif jei ne paslaptis koks viesbutis, ir kada skrendat g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievakata: 22 gruodžio 2011 - 16:09
QUOTE(Jofky @ 2011 12 21, 23:51)
Na Hurgada man niekuomet nepatiko, tai ji tokia ir liko, ne tik lankytinų miestų sąrašo gale bet išvis išbrakta iš jo. Man visad Šarmas patiko, idomu ar bus kas pasidalins po šviežios kelionės kokie pokyčiai ten įvyko  4u.gif

Butinai pasidalinsim 4u.gif Grisim po Nauju metu su svieziausiais ispudziais.
Atsakyti
tai kad superinės kainos iš Lenkijos, o ir iš Rygos nieko, tik ieškoti reikia.
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2011 12 22, 13:34)
Na bet juk iš naujo mano žinutę perskaityti paskatinau, ar ne? smile.gif Pamatėt, kad Jūsų komentarai buvo kiek "ne į temą" , ar ne? smile.gif Vadinasi tikslą pasiekiau juk... Griežtomis priemonėmis  g.gif

Galbūt Jūsų šie komentarai būtų visiškai iškreipę mano tikrąją nuomonę, nes nesu sakęs, kad į Egiptą negrįšiu, galbūt žmonės dabar po Jūsų iškreiptos tiesos išsigando skristi į Egiptą, atšaukė keliones, tūkstančiai turistų perskaitė šią temą ir patyrė šoką biggrin.gif

P.S. Būti Paryžiuje ir nebūti Eifelio bokšte dar nereiškia, kad Paryžiuje nebuvote išvis. Aš Paryžiuje buvau tris kartus, ir skridau tikrai ne dėl Eifelio bokšto. O vykti į alpes ir neslidinėti, dar nereiškia, kad nebuvote alpėse. Dauguma žmonių vyksta į alpes šiaip laipioti po kalnus, nes tai irgi yra malonumas.

thumbup.gif thumbup.gif Daznai paskaitom makalius.lt kelionu aprasymus.Nepaprastai dekingi uz atvira pasakojima apie Egipta smile.gif Musu keliones tikslas labai panasus - 5* biggrin.gif (tuo viskas pasakyta) Ir apie Alpes Rimvydas neprasove- teko keliauti kelis kartus, tai dauguma turistu sake, jog tikrai niekada neslidinetu smile.gif Kiek zmoniu- tiek nuomoniu. Kaip rusu patarle sako - na vkus i cvet druzei net 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 12 22, 17:08)
CIa kaina zmogui blink.gif jei ne paslaptis koks viesbutis, ir kada skrendat g.gif



SOLYMAR RIVA BEACH, o skrydis sausio 4d. Rinkomės tarp 4-5*, šis nugalėjo, nes buvo ant jūros kranto. O 4* su AI 19dienų kaina buvo 1770LT. Bet kokiu atveju, jei kažkas ir nepatiks, nes viešbutukas toks ekonominės klasės, tai tikrai nepriekaištausiu, neburbuliuosiu, o gal net lankstysiuosi alachui, nes namie per tokį laikotarpį išleisčiau ne mažiau, o reiktų ir lovas kloti ir namus tvarkyti, o kur dar maisto gamyba, čia dar praleidau produktų pirkimą smile.gif + neplauti indai... tongue.gif O visų svarbiausia, tai saulė 4u.gif Man jos taip trūksta tuo metų laiku, išeinu į darbą tamsu, grįžtu tamsu, sėdžiu beveik belangėj doh.gif Ech... kad tik greičiau ateitų ta diena...
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2011 12 22, 22:00)
tai kad superinės kainos iš Lenkijos, o ir iš Rygos nieko, tik ieškoti reikia.

Ar iš Rygos galima patekti į Madinat Makadi kurortą? blush2.gif
Atsakyti