Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(Makalius @ 2011 12 22, 01:35)
... "Nu bet tie įkyrūs priekabiautojai...". Patikėkit manim, mūsų keliavo gal 30 asmenų grupė, arabai jau išmokę, kad nereikia lįst prie jaunų, reikia lįst prie vidutinio amžiaus moteriškių, kurios nusipirks bet kokį šlamštą, kad tik jie nuo jos atsiknistų. Net du pavyzdžius turiu, kai Karalių slėnyje vaikščiojom, prie vienos moteriškės prispito net du prekiautojai, ji gynėsi gynėsi, mes ją net gelbėjom, vaikėm tuos bjaurybes, kol ta moteriškė nepasakė - nesistenkit, jie neatkibs, einu geriau nusipirksiu iš jų tą statulą už 10 dolerių, ir jie atsikabins. Pati kalta, aišku, neištvėrė. Žiūrėkit, kad Jums taip nebūtų, nes jie žiauriai protą veikia.


Kad ir viską perskaičiau ką parašei, bet praslydo tas momentas iš ko pirkot ekskursiją. Turiu tokį klausimą, o ką veikė jūsų gidas (-ė) kai priekabūs prekiautojai jums nedavė ramybės? O klausiu todėl, nes aš visas ekskursijas tiek į Kayrą (2 kartus) ir Luksorą pirkau iš vietinių, ir mūsų grupė buvo apsaugota nuo tų įkiruolių, butent gidai tuo pasirūpino. Ir tik dabar pilnai supratau kokių nemalonių situacijų išvengėm 4u.gif Ir butent mūsų gidas pasirupino kad visi norintys nusifotografuotu ant kupranugario už max 1 USD 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moggie @ 2011 12 22, 09:26)
blink.gif  ir kaip cia tos kainos nukrite buvo g.gif  kazin sausiui sulauksim kazko panasaus g.gif

jei tokia situacija,manau sulauksit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2011 12 22, 01:35)
Klausykit, ponička -iauskiene, įdėmiai perskaitykit mano žinutę apie Egiptą, o paskui savo marazmus rašinėkit.


tai pasikartosiu buvai ne Egipte, o viesbutyje, tad kaip galima sakyti, kad ten daugiau nevaziuosi biggrin.gif cia tas pats kas nuvaziuoti i paryziu nebuti eifelio bokste ar nuvaziuoti i alpes ir nepaslidineti ir sakyti feee, levai ten doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 12 22, 09:15)
Valanda diskusijų su egiptiečiu kambarioku apie Egiptą. Sausio mėnesiui Egipto Arabų respublikos kurortai turi minalias rezervacijas viešbučiuose, kompanijos ir tie patys viešbučiai mažina dirbančio personalo skaičių ir jie nesupranta niekaip, kodėl turistai neskrenda ir kompanijos atšaukia skrydžius. Jo manymų padegami valstybiniai pastatai ir riaušės tam įtakos tikrai neturi, nes turizmo tai neliečia. Kompromiso rasti nepavyko ir gavau 100% patikinimą, kad kitais metais viskas bus piko tempu ir Egiptas toliau išliks LYDERIS arabų pasaulyje. Kaip tuo tarpų kas trečias turistas yra apvagiamas kišenvagių, apgaudinėjamas gatvės prekeivių ir t.t. Pradedu suvokt, kad nieko nebesuvokiu apie jų loginį mąstymą.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


QUOTE(lialiauskiene @ 2011 12 22, 11:46)
tai pasikartosiu buvai ne Egipte, o viesbutyje, tad kaip galima sakyti, kad ten daugiau nevaziuosi biggrin.gif cia tas pats kas nuvaziuoti i paryziu nebuti eifelio bokste ar nuvaziuoti i alpes ir nepaslidineti ir  sakyti feee, levai ten  doh.gif


Ai, Jūs gal geriau išvis nieko nerašykit, nes žiūriu nelabai pataikot jau kelintą kartą. biggrin.gif

QUOTE
IŠVADOS. Grįšiu į Egiptą ir ne kartą, bet tik tada, kai ištiks kūrybinė krizė, kaip kad buvo šįkart, ir nieko nenorėsiu, išskyrus 5*, Viskas įskaičiuota maitinimo ir geros draugų kompanijos. Egipte susipažinau su daug naujų žmonių, pasitaikė išties faini lietuviai, gyvenę viešbuty tuo pat metu.
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2011 12 22, 02:35)
Klausykit, ponička -iauskiene, įdėmiai perskaitykit mano žinutę apie Egiptą, o paskui savo marazmus rašinėkit.



Patariu gerbti pasšnekovus

QUOTE(Makalius @ 2011 12 22, 02:35)

Udriau, ačiū, nenoriu į tą praktinę ekskursiją. Tau svarbu parduoti keliones, ir ginsi bet kurią šalį.


patikėkt būtų tikrai verta, per vieną dieną sužinotum daugiau nei per savo televizinius projektus. Kad moki maivytis preš TV nieko nereiškia kad tikrame gyvenime kažką sugebi.
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2011 12 22, 12:09)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Ai, Jūs gal geriau išvis nieko nerašykit, nes žiūriu nelabai pataikot jau kelintą kartą.  biggrin.gif

dziugu, kad i kitus zmones bent Jus kreipiesi doh.gif mandagumo praradai per savo mandrumus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2011 12 22, 12:16)
Patariu gerbti pasšnekovus
patikėkt būtų tikrai verta, per vieną dieną sužinotum daugiau nei per savo televizinius projektus. Kad moki maivytis preš TV nieko nereiškia kad tikrame gyvenime kažką sugebi.


Nu baikit baikit .....
Udriau, tik ka pabaret Makaliu, kad gerbtu pasnekovus, kai tuo tarpu pats bandot ,,ikast" ....

Kaip susidariau vaizda, tai mums su vyru, dviems naujokams butu gan pavojinga vieniems i Hurgada vaziuot? g.gif jei ten tokios vagystes, kabinejimaisi.
O sakykite, jei veza i tas ekskursijas, gal ten kazkur nuveza apsipirkt? Galvoju, kaip isvengt Hurgados turgaus, bet kaip apsipirkt smulkmeneliu kitur?
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2011 12 22, 12:25)
Nu baikit baikit .....
Udriau, tik ka pabaret Makaliu, kad gerbtu pasnekovus, kai tuo tarpu pats bandot ,,ikast" ....

Kaip susidariau vaizda, tai mums su vyru, dviems naujokams butu gan pavojinga vieniems i Hurgada vaziuot?  g.gif  jei ten tokios vagystes, kabinejimaisi.
O sakykite, jei veza i tas ekskursijas, gal ten kazkur nuveza apsipirkt? Galvoju, kaip isvengt Hurgados turgaus, bet kaip apsipirkt smulkmeneliu kitur?

i turgu nebutina vaziuoti, kad apsipirkti, galima bus i paciam hurgados centre, bet vargu ar ten daug pavojingiau nei kur, kitur, pas mus vasara palangoje ne ka maziau kisenvagiu doh.gif
cia is del kaikuriu pasakotou, tuo fobija bus visiems ivaryta, kad tik viesbutyje sedeti doh.gif
ekskursiju metu veza i parduotuves, su nesveikom kainom doh.gif permokesite dvigubai
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2011 12 22, 12:23)
dziugu, kad i kitus zmones bent Jus kreipiesi doh.gif mandagumo praradai per savo mandrumus doh.gif

Na bet juk iš naujo mano žinutę perskaityti paskatinau, ar ne? smile.gif Pamatėt, kad Jūsų komentarai buvo kiek "ne į temą" , ar ne? smile.gif Vadinasi tikslą pasiekiau juk... Griežtomis priemonėmis g.gif

Galbūt Jūsų šie komentarai būtų visiškai iškreipę mano tikrąją nuomonę, nes nesu sakęs, kad į Egiptą negrįšiu, galbūt žmonės dabar po Jūsų iškreiptos tiesos išsigando skristi į Egiptą, atšaukė keliones, tūkstančiai turistų perskaitė šią temą ir patyrė šoką biggrin.gif

P.S. Būti Paryžiuje ir nebūti Eifelio bokšte dar nereiškia, kad Paryžiuje nebuvote išvis. Aš Paryžiuje buvau tris kartus, ir skridau tikrai ne dėl Eifelio bokšto. O vykti į alpes ir neslidinėti, dar nereiškia, kad nebuvote alpėse. Dauguma žmonių vyksta į alpes šiaip laipioti po kalnus, nes tai irgi yra malonumas.
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2011 12 22, 12:34)
Na bet juk iš naujo mano žinutę perskaityti paskatinau, ar ne? smile.gif Pamatėt, kad Jūsų komentarai buvo kiek "ne į temą" , ar ne? smile.gif Vadinasi tikslą pasiekiau juk... Griežtomis priemonėmis  g.gif


P.S. Būti Paryžiuje ir nebūti Eifelio bokšte dar nereiškia, kad Paryžiuje nebuvote išvis. Aš Paryžiuje buvau tris kartus, ir skridau tikrai ne dėl Eifelio bokšto. O vykti į alpes ir neslidinėti, dar nereiškia, kad nebuvote alpėse. Dauguma žmonių vyksta į alpes šiaip laipioti po kalnus, nes tai irgi yra malonumas.

nera man ka veikti, tik skaityti tavo postus doh.gif
vienas apie jona, kitas apie sijona.
keliauk toliau i kitas salis pagerti alaus, pamiegoti hosteliuose, tai labiau patinka tai, nei saliu lankymas, del ju esminiu lankymo priezasciu smile.gif
Atsakyti
norma, tie priekabiavimai yra išgyvenami, nors tikrai labai erzina. O savo rankines ir kišenes reikia labai saugot, tiesiog nevalia prarast budrumo. Aš vaikščiojau savo rankinę apglėbus kaip kūdikį.

O jei nori apsipirkt, tai gali eit pas lietuviškai kalbantį arabą, pasivadinusį Kastyčiu. Jis visiems lietuviams taiko fiksuotas kainas.

Ekskursijas patariu pirkt iš savo gido. Taip, sumokėsi brangiau, bet gausi tokią kokybę, kokia bus deklaruojama. Pirkdama pas vietinius sutaupysi kartais net dvigubai, bet taupydama pirksi loterijos bilietą. Gali būti ir visai neblogai, bet didesnė tikimybė gauti visišką niekalą. Ekskursijos metu lankomos parduotuvės būna gerokai brangesnės
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 12 22, 12:43)

Ekskursijas patariu pirkt iš savo gido. Taip, sumokėsi brangiau, bet gausi tokią kokybę, kokia bus deklaruojama. Pirkdama pas vietinius sutaupysi kartais net dvigubai, bet taupydama pirksi loterijos bilietą. Gali būti ir visai neblogai, bet didesnė tikimybė gauti visišką niekalą. Ekskursijos metu lankomos parduotuvės būna gerokai brangesnės

nepritarsiu tik del vieno dalyko smile.gif
is savo gido pirkti tik tolimas kelionas, o visas kitas glaima is cia
http://hurghada-suns...ex/ehks...Š“Š°" ne vieno simto ar tukstancio lietuviu patikrinta mirksiukas.gif
Atsakyti