Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

[quote=Makalius,2011 12 21, 19:33]
Aš irgi vakar grįžau iš Egipto. Ką žinau, gal veikiau ne iš Egipto, o iš jo viešbučio, nes buvom tik Luksoro ekskursijoj, o ten gi koją kyšt iš autobuso, 5 žingsniai po šventyklą ir vėl atgal į autiką. Sutinku su Smurka, viską taip SKĖRIAI gadino, vienas buvo taip prie manęs pristojęs, net graibaliojo, rėkė ant manęs, kad vadinu jo prekes plastmasinėm (nes dirbiniai iš Onixo negali kainuot 1 dolerio), kol vienas lietuvis iš grupės nepriėjo ir su kumščiu nepamojavo, atšoko staigiai, fui šlykštu prisiminus.

Aciu uz issamu aprasyma thumbup.gif
Mes ir gyvensim Madinat Makadi, kaip suprantu jus cia pat buvot? Tik mes kitam viesbuty.
Tai gerai, kad paskaiciau, o dar su vyru norejom i Hurgada vaziuot odiniu striukiu pirkt ..... O tai gal ten siaip verta nuvaziuot , yra kazkoks turgus? Nors paziurejus Makaliaus nuotraukas, susidariau ispudi, kad mes dviese bijosim ten vaziuot doh.gif Nezinau, as bijau ju, kazkokie toks vaizdas neprognozuojami.
Tai kokias siulot eksursijas? I Luksora verta? Kur dar?
Atsakyti
na ką aš galiu pasakyti Smurkai ir Makaliui - artistai iš sudegusio teatro smile.gif Reikia žinoti kur važiuoti ir nusiteikti tam smile.gif Šiaip tai aš norėčiau pakarto Egiptą, bet be jokių Ai ir be jokių Hurgadų ar Šarm el Šeichų... Man atrodo reikės kada man makalių pasiimti į savo kelionę praktikai...

Papildyta:
QUOTE(norma @ 2011 12 21, 21:30)
Tai gerai, kad paskaiciau, o dar su vyru norejom i Hurgada vaziuot odiniu striukiu pirkt ..... O tai gal ten siaip verta nuvaziuot , yra kazkoks turgus? Nors paziurejus Makaliaus nuotraukas, susidariau ispudi, kad mes dviese bijosim ten vaziuot  doh.gif  Nezinau, as bijau ju, kazkokie toks vaizdas neprognozuojami.
Tai kokias siulot eksursijas? I Luksora verta? Kur dar?


Taip, verta važiuoti, bet ne pačią pirmą dieną, o 3 ar 4 d - kai normaliai įdegsite ir apsiprasite ir kai šiek tiek išmokstie derėtis - be jokių nervų, su šypsena veide, kai išoksite nekreipti dėmesio į kviečiančius į parduotuvėles prekeivius.

Beje, 1001 ir 1 nakties šou tikrai vertas dėmesio, tik geresnį jo variantą gauna žmonės gyvenantys Primasol (albatros) tinklo viešbutyje (ir pigesnį), nes šis renginys vyksta šio tinklo viešbutyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Udrius: 21 gruodžio 2011 - 19:38
QUOTE(Makalius @ 2011 12 21, 19:33)
Aš irgi vakar grįžau iš Egipto.

buvai egipte ir nenardei? cia tas pats, kas nebuvai egipte.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2011 12 21, 19:12)
buvai egipte ir nenardei? cia tas pats, kas nebuvai egipte.. doh.gif

taigi net nesimaude mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Marius ir Ramune @ 2011 12 21, 16:53)
Ka Egipte nera geru viesbuciu su geru servisu? biggrin.gif vaikus uzima visai dienai geri animatoriai ziurint aisku kiek vaikui metu bet egipte tikrai yra viesbuciu kur vaikams rojus smile.gif

animatoriai rusai ir lietuviai ?
nes kazi ar galeciau vaika palikti,kai jis ne susisneket negaletu, viena bus 3 kitam 5


nes buvom Turkijoi,tai ten animatoriai rusai, problemu nebuvo nes dar dvieju metuku neturejo bet dviem kalbom jau kalbejo , o draugai ilsejosi ,tai pas juos lietuviai,tai is vis pasaka ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 21 gruodžio 2011 - 20:57
QUOTE(Udrius @ 2011 12 21, 20:36)
na ką aš galiu pasakyti Smurkai ir Makaliui - artistai iš sudegusio teatro smile.gif Reikia žinoti kur važiuoti ir nusiteikti tam smile.gif

Ir žinojau (daug laiko praleidau prie interneto, daug šioj šaly pabuvojusių draugų pasakojimų ir rekomendacijų prisiklausiau), ir nusiteikusi daug kam buvau. Bet realybė viršijo lūkesčius. Šalis nežinia kur ritasi, po Hurgadą laksto kišenvagiaujančių vaikų gaujos - tai jau naujiena. Buriasi organizuoto nusikalstamumo grupuotės, kurios vagia mašinas ir reikalauja išpirkos, reketuoja verslininkus... To anksčiau nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 12 21, 21:07)
Ir žinojau (daug laiko praleidau prie interneto, daug šioj šaly pabuvojusių draugų pasakojimų ir rekomendacijų prisiklausiau), ir nusiteikusi daug kam buvau. Bet realybė viršijo lūkesčius. Šalis nežinia kur ritasi, po Hurgadą laksto kišenvagiaujančių vaikų gaujos - tai jau naujiena. Buriasi organizuoto nusikalstamumo grupuotės, kurios vagia mašinas ir reikalauja išpirkos, reketuoja verslininkus... To anksčiau nebuvo.

jooo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 12 21, 23:07)
Ir žinojau (daug laiko praleidau prie interneto, daug šioj šaly pabuvojusių draugų pasakojimų ir rekomendacijų prisiklausiau), ir nusiteikusi daug kam buvau. Bet realybė viršijo lūkesčius. Šalis nežinia kur ritasi, po Hurgadą laksto kišenvagiaujančių vaikų gaujos - tai jau naujiena. Buriasi organizuoto nusikalstamumo grupuotės, kurios vagia mašinas ir reikalauja išpirkos, reketuoja verslininkus... To anksčiau nebuvo.


Bet tai ko reikėjo tikėtis? Kažkas demokratijos užsinorėjo ? Na dabar ir valgome demokratijos vaisius... gerai čia off topic...
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2011 12 21, 22:16)
Bet tai ko reikėjo tikėtis? Kažkas demokratijos užsinorėjo ? Na dabar ir valgome demokratijos vaisius... gerai čia off topic...

oi ne, kokia ten demokratija irnesakyk.gif Bet kažkokio artimesnio Alacho buvimo vis tiek tikėjausi.
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 12 21, 22:07)
Ir žinojau (daug laiko praleidau prie interneto, daug šioj šaly pabuvojusių draugų pasakojimų ir rekomendacijų prisiklausiau), ir nusiteikusi daug kam buvau. Bet realybė viršijo lūkesčius. Šalis nežinia kur ritasi, po Hurgadą laksto kišenvagiaujančių vaikų gaujos - tai jau naujiena. Buriasi organizuoto nusikalstamumo grupuotės, kurios vagia mašinas ir reikalauja išpirkos, reketuoja verslininkus... To anksčiau nebuvo.

del dievo meiles, vaziuojate i sali, kuria jau metus krecia revoliucija ir jos bangos, ir norite kad visi vaiksciotu susikibe uz rankucius ir geles vieni kitiems dovanotu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(jolita.martyna @ 2011 12 21, 21:24)
taigi net nesimaude mirksiukas.gif

na tai nuvaziavo pavalgyti ir pagerti i AI, o pasakoja apie Egipta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2011 12 21, 22:22)
del dievo meiles, vaziuojate i sali, kuria jau metus krecia revoliucija ir jos bangos, ir norite kad visi vaiksciotu susikibe uz rankucius ir geles vieni kitiems dovanotu  doh.gif

Tai kad ir prieš revoliuciją apie tai, ką čia parašėte neteko nei girdėti, nei skaityti (nebent su turistėmis cool.gif )

Aš parašiau tai, ką pati mačiau ir patyriau. Kitų patirtis gal kitokia.

Bet vieno fakto pro akis artimiausiu metu vykstantiems siūlau nepraleisti - saugokitės vaikų!!! Mano viešbutyje poilsiavę lietuviai savo pinigus jiems iš saujos atsiėmė. Gerai, kad laiku pačiupo už nugaros ėję draugai doh.gif Va čia tai revoliucija...
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 12 21, 22:33)
Tai kad ir prieš revoliuciją apie tai, ką čia parašėte neteko nei girdėti, nei skaityti (nebent su turistėmis cool.gif )

Aš parašiau tai, ką pati mačiau ir patyriau. Kitų patirtis gal kitokia.

Bet vieno fakto pro akis artimiausiu metu vykstantiems siūlau nepraleisti - saugokitės vaikų!!! Mano viešbutyje poilsiavę lietuviai savo pinigus jiems iš saujos atsiėmė. Gerai, kad laiku pačiupo už nugaros ėję draugai doh.gif Va čia tai revoliucija...

kovo menesi vykome, taip buvo moteru su vaikais ant ranku prasanciu ismaldos, bet niekas nedraske ir i akis nelindo.
is vaiku tik teko girdeti "you are beautiful" ir sypsenas...
Atsakyti