Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(Smurka @ 2011 12 12, 20:47)


Bet, kaip sakoma, nieko be priežasties nebūna. Tad tas skubėjimas išėjo mano naudai. Nuo Sfinkso iki Hurgados centro - tik vienas kilometras. Aišku, realiai gali būti du, bet vis tiek ne penkiolika smile.gif Viešbutyje ilgiau pusdienio neištverčiau schmoll.gif


drinks_cheers.gif man irgi yra labai svarbu,kad miesto centras butu prie pat..ner noro nei su taxais vazineti,nei pesciom keleta km eiti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(AukleZig @ 2011 12 14, 14:59)

doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -luka-: 14 gruodžio 2011 - 16:37
QUOTE(AukleZig @ 2011 12 14, 15:59)


Nzn kur cia gerumas, kokios atostogos prie tokiu suvarzymu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dar juk neprieme tu suvarzymu manau ir nepriiims... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2011 12 14, 18:16)
Nzn kur cia gerumas, kokios atostogos prie tokiu suvarzymu  doh.gif  biggrin.gif


Tai tik išankstinis gazdinimas 4u.gif O jeigu ir priimtu tai ką rašo ir kaina butu 2 kart mažesnė nei Turkiją, aš vistiek važiuočiau. Šnapsės man nereik, su meilužiais nesivažinėju, o uždara maudymkė tik nuo vežio apsaugos biggrin.gif O vaikams tie 3 dalykai visisškai neaktualus 4u.gif Atostogos bus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Marius ir Ramune @ 2011 12 14, 18:43)
Dar juk neprieme tu suvarzymu manau ir nepriiims... smile.gif


Jeigu laimės rinkimus "dėdės su barzdom", tai tikrai padarys kaip žada, galit net neabejot. AE irgi labai griežtos taisyklės, bet ir ten galima puikiai pailsėti, vienintelė kliutis - kaina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indrux @ 2011 12 14, 15:23)
sveiki, norejau pasiteirauti del vizu isdavimu, kaip suprantu keliaujantiems su
NOVATURU jos bus isduodamos Egipto orouoste
tai man idomu ten bus kos novaturo atstovas, kuris tas vizas iklijuos ar kaip g.gif
ir kurioje ten vietoje doh.gif

Jums reikės stoti į eilę skirtą atvykusiems be vizų, turintys vizas stos į kitą eilę prie kito langelio. Noriu paminėti, kad atskridus į Egiptą reikia užpildyti lapuką-anketą su savo ir bendrakeleivių asmens duomenimis, todėl turėkite rašymo priemonę su savimi, kad nereikėtų ieškoti kur pasiskolinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2011 12 14, 17:55)
Tai tik išankstinis gazdinimas  4u.gif  O jeigu ir priimtu tai ką rašo ir kaina butu 2 kart mažesnė nei Turkiją, aš vistiek važiuočiau. Šnapsės man nereik, su meilužiais nesivažinėju, o uždara maudymkė tik nuo vežio apsaugos  biggrin.gif  O vaikams tie 3 dalykai visisškai neaktualus  4u.gif  Atostogos bus  thumbup.gif


Manau, kad tokiu atveju jau reiketu visos sukneles, su kokiom vietines "maudosi" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2011 12 14, 19:37)
Manau, kad tokiu atveju jau reiketu visos sukneles, su kokiom vietines "maudosi"  doh.gif


As irgi itariu, jei priimtu ta isakyma, tai ir vyrai ir moterys maudysis su ju vietinem ''suknelem'' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Perastra @ 2011 12 14, 18:36)
Jums reikės stoti į eilę skirtą atvykusiems be vizų, turintys vizas stos į kitą eilę prie kito langelio. Noriu paminėti, kad atskridus į Egiptą reikia užpildyti lapuką-anketą su savo ir bendrakeleivių asmens duomenimis, todėl turėkite rašymo priemonę su savimi, kad nereikėtų ieškoti kur pasiskolinti 4u.gif

Situos lapukus, mums paskutini karta lektuve stiuardeses isdalino mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2011 12 14, 20:10)
Situos lapukus, mums paskutini karta  lektuve stiuardeses isdalino mirksiukas.gif

Prieš tris savaites nedalino unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(AukleZig @ 2011 12 14, 14:59)


Nu nieko sau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2011 12 14, 17:55)
Tai tik išankstinis gazdinimas  4u.gif  O jeigu ir priimtu tai ką rašo ir kaina butu 2 kart mažesnė nei Turkiją, aš vistiek važiuočiau. Šnapsės man nereik, su meilužiais nesivažinėju, o uždara maudymkė tik nuo vežio apsaugos  biggrin.gif  O vaikams tie 3 dalykai visisškai neaktualus  4u.gif  Atostogos bus  thumbup.gif

ir dar vienas smagumas, prisimint senus gerus laikus kai slapstėmės nuo auklėtojų ir tėvų, traukt iš "čemodano" lietuvišką brendžiuką pasislėpus biggrin.gif
Atsakyti