Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(norma @ 2011 12 12, 20:10)
egk, kada jus lekiat? Po musu, ar pries mus?
Skrendam i Madinat Makadi (kurortas), viesbutis - Sol Y Mar Club Makadi
Ziuresim, cia pirkom per MonaJ  bigsmile.gif

Prieš jus ax.gif gruodžio 21 d. Tik mes į Šarmą 4u.gif
Gero poilsio vacation4.gif
Atsakyti
Laba ryta;)
Gal patars kuri kaip isvengti pilvo skrandzio nemalonumu Egipte?
Lb pradejau jaudintis del to,del saves nebijau bet va del vaiko...
Atsakyti
QUOTE(moskelis @ 2011 12 13, 12:08)
Laba ryta;)
Gal patars kuri kaip isvengti pilvo skrandzio nemalonumu Egipte?
Lb pradejau jaudintis del to,del saves nebijau bet va del vaiko...


Nevalgyt itartino, su nepazistamais padazais ir pan. maisto. Paprastai idedu po nedaug keliu patiekalu(nes vien is vaizdo nevisada galima atspet ar tai bus valgoma ar ne, ir neuostysi gi viso bliudo viesai), paragauju ir tada einu idet tiek kiek suvalgau.
Kiek kartu buvom, vaikai ne karto neturejo problemu su virskinimu, nes jie moka atsirinkti ka valgyti ir nepersivalgyti. Mes su vyru turejom, bet tai buvo ne tradicine liga, bet sunkumas skrandyje.
Atsakyti
QUOTE(moskelis @ 2011 12 13, 11:08)
Laba ryta;)
Gal patars kuri kaip isvengti pilvo skrandzio nemalonumu Egipte?
Lb pradejau jaudintis del to,del saves nebijau bet va del vaiko...

Viesbuciai labiau rupinasi, bet saugokites pietu ekskursijose smile.gif taip pat dazni funkciniai sutrikimai, tai yra ne apsinuodijimai bet ,,apsirijimai" kada organizmas nebepajegia susitvarkyti su maisto gausa ir ivairove mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus,stengsimes neapsivalgyt,ir ko nereik valgyt....
Mano teta lb sunkiai sirgo virskinimo sutrikimais po keliones bet jie gal turkijoj buvo,kai ana apsirgo...zodziu baisu buvo...
Atsakyti
QUOTE(moskelis @ 2011 12 13, 15:28)
Aciu uz atsakymus,stengsimes neapsivalgyt,ir ko nereik valgyt....
Mano teta lb sunkiai sirgo virskinimo sutrikimais po keliones bet jie gal turkijoj buvo,kai ana apsirgo...zodziu baisu buvo...


Nepamirškit dažnai rankas plauti ir dezinfekuot, ypač prieš valgant. Ir vaikams dantis valykit su geriamu vandeniu, ne iš čiaupo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2011 12 13, 15:36)
Nepamirškit dažnai rankas plauti ir dezinfekuot, ypač prieš valgant. Ir vaikams dantis valykit su geriamu vandeniu, ne iš čiaupo  4u.gif

aha,jau i sarasa issitraukiau dezinfekcinio skyscio smile.gif
Atsakyti
norejau paklaust,o kada i egipta bus kainos rugsejo menesiui,gal dar nera isankstiniu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EditaDk: 14 gruodžio 2011 - 10:02
O man klausimėlis kilo, kur galima pamatyti laisvas vietas lėktuve? Anksčiau tai paprasta buvo, dabar nei pas Tez, nei pas Nova turus nerandu...
Atsakyti
QUOTE(pievu medus @ 2011 12 14, 12:15)
O man klausimėlis kilo, kur galima pamatyti laisvas vietas lėktuve? Anksčiau tai paprasta buvo, dabar nei pas Tez, nei pas Nova turus nerandu...


http://book.teztour....07D4045662.b2t1
Atsakyti
http://www.15min.lt/...aryje-57-184946

geros naujienos smile.gif
Atsakyti
sveiki, norejau pasiteirauti del vizu isdavimu, kaip suprantu keliaujantiems su
NOVATURU jos bus isduodamos Egipto orouoste
tai man idomu ten bus kos novaturo atstovas, kuris tas vizas iklijuos ar kaip g.gif
ir kurioje ten vietoje doh.gif
Atsakyti