Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(norma @ 2011 12 12, 12:33)
Sveikos, mergaites, prasau patarkit, kokiu daugiau drabuziu veztis i Egipta, mes isskrendam sausio 7 diena.
Bijau, ar nebus per salta? Ar pavyks pasidegint?  g.gif

I Egipta pirma karta skrendam, nealabai isivaizduoju koks ten oras sausio men. Turbut neverta pleziniu sukneliu detis?
Aciu

Sveika 4u.gif Reiškia Egipte pora savaičių prasilenksim smile.gif
Įsidėk ir ką nors šiltesnio, nes vakarais karšta nebus sunglasses2.gif Mes jau trečią kartą važiuosim per kalėdines šventes, tai vienais metais buvo vakarais gana vėsu, turėjau tik ploną džemperį ir ploną striukytę, tai norėjosi ko nors šiltesnio. O užpernai viskas buvo atvirkščiai. Skridome su draugais, kurie pirmą kartą Egipte, tai prisakiau pasiiimti ką nors šiltesnio, o neprireikė. Čia kaip pasiseks su tais orais. Bet vakare megstuko prireiks betkokiu atveju. O pasideginti tai tikrai pavyks ir pasimaudyti vacation4.gif Dieną galėsi ir pležines sukneles išsitraukt ax.gif
Į kokį viežbutį skrendat?

Mūsų draugai grįžo praėjusią savaitę iš Hurgados, tai sakė nemažas vėjas dabar ten. Bet vanduo vistiek šiltas. Gal kas prisiduos iš grįžusių šią savaitę?
Atsakyti
Grizom praejusi ketvirtadieni, tai oras tikrai vejuotas. Vakarais net ir striukeles reikejo su kuria atskridau doh.gif Bet idegti vejas netrukde lotuliukas.gif
Siaip tikrai isidekit siltesniu drabuziu. Man net su basutem vakarais salo kojos lotuliukas.gif
Kaip egiptieciai sake, kad siemet pas juos jau yra ziema, kai tuo tarpu, kai buvom pernai tuo paciu metu - ziemos nebuvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasyte_: 12 gruodžio 2011 - 18:28
QUOTE(rasyte_ @ 2011 12 12, 20:27)
Grizom praejusi ketvirtadieni, tai oras tikrai vejuotas. Vakarais net ir striukeles reikejo su kuria atskridau doh.gif Bet idegti vejas netrukde lotuliukas.gif
Siaip tikrai isidekit siltesniu drabuziu. Man net su basutem vakarais salo kojos lotuliukas.gif
Kaip egiptieciai sake, kad siemet pas juos jau yra ziema, kai tuo tarpu, kai buvom pernai tuo paciu metu - ziemos nebuvo mirksiukas.gif

O diena koks oras buvo?
Idomu iki Kaledu gal dar labiau atves g.gif
Atsakyti
QUOTE(steja @ 2011 12 12, 18:36)
O diena koks oras buvo?
Idomu iki Kaledu gal dar labiau atves g.gif

Kokia tiksliai temperatura buvo tai nezinau, bet man ryte einant pusryciauti ar prie juros - noredavosi ilgu rankoviu, bet tik del vejo. O per pietus pagulejus ilgiau ant saulytes tas vejukas kaip tik atgaivindavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2011 12 12, 15:08)
Smurka ar isvaziavai(ar ruosiesi) i Egipta ilsetis ar gide dirbti?

OI, ne, tik nedirbt biggrin.gif Važiuoju ilsėtis ir dar pirmą kartą, užtat ir perskaičiau kiek tik akys aprėpė, kad bendrą vaizdą susidaryčiau, nes keliaut norisi kuo pigiau. Bet jei tas pigiau reiškia, kad visai neiškeliausi ar kur kontrolės punkte užstrigsi, tai tada jau gal tiek to...
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 12 12, 17:14)
Sveika 4u.gif Reiškia Egipte pora savaičių prasilenksim smile.gif
Įsidėk ir ką nors šiltesnio, nes vakarais karšta nebus sunglasses2.gif Mes jau trečią kartą važiuosim per kalėdines šventes, tai vienais metais buvo vakarais gana vėsu, turėjau tik ploną džemperį ir ploną striukytę, tai norėjosi ko nors šiltesnio. O užpernai viskas buvo atvirkščiai. Skridome su draugais, kurie pirmą kartą Egipte, tai prisakiau pasiiimti ką nors šiltesnio, o neprireikė. Čia kaip pasiseks su tais orais. Bet vakare megstuko prireiks betkokiu atveju. O pasideginti tai tikrai pavyks ir pasimaudyti vacation4.gif Dieną galėsi ir pležines sukneles išsitraukt ax.gif
Į kokį viežbutį skrendat?

Mūsų draugai grįžo praėjusią savaitę iš Hurgados, tai sakė nemažas vėjas dabar ten. Bet vanduo vistiek šiltas. Gal kas prisiduos iš grįžusių šią savaitę?


egk, kada jus lekiat? Po musu, ar pries mus?
Skrendam i Madinat Makadi (kurortas), viesbutis - Sol Y Mar Club Makadi
Ziuresim, cia pirkom per MonaJ bigsmile.gif
Atsakyti
Aš pirkau tezexpres penkių žvaigždžių. Važiuoju, kaip sužinojau, į Sphinks viešbutį. Lietuvoj trys atsiliepimai, du baisūs. Pas rusus komentarai neblogi. Na, už tūkstantį litų delux klasės ir nesitikiu smile.gif

Taigi jau ryt... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 12 12, 21:20)
Aš pirkau tezexpres penkių žvaigždžių. Važiuoju, kaip sužinojau, į Sphinks viešbutį. Lietuvoj trys atsiliepimai, du baisūs. Pas rusus komentarai neblogi. Na, už tūkstantį litų delux klasės ir nesitikiu smile.gif

Taigi jau ryt... smile.gif


Bet tu man durnam pasakyk, kodėl ėmei express, jei kartu buvo superiniai viešbučiai is Albatros Primasol grupės už tą pačią kainą ????
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2011 12 12, 21:34)
Bet tu man durnam pasakyk, kodėl ėmei express, jei kartu buvo superiniai viešbučiai is Albatros Primasol grupės už tą pačią kainą ????

Jei ir buvo, per skubėjimą nemačiau. Po to, aišku, graužiausi nagus, nes labiausiai bijojau būti nuvežta kur nors į laukus toli nuo Hurgados centro. O šiaip dažniausiai penkios žvaigždės ir būna tolėliau nuo centro.

Bet, kaip sakoma, nieko be priežasties nebūna. Tad tas skubėjimas išėjo mano naudai. Nuo Sfinkso iki Hurgados centro - tik vienas kilometras. Aišku, realiai gali būti du, bet vis tiek ne penkiolika smile.gif Viešbutyje ilgiau pusdienio neištverčiau schmoll.gif

Šiaip realiai iš viso galėjom imti HB ir kuklesnį viešbutį, nes mama su teta pasiryžusios dviem dienom į Jeruzalę varyt. Bet kas padaryta, tas padaryta
Papildyta:
Aaaa, dabar pažiūrėjau, kad tie Albatrosai visi nuo Hurgados kaip minimum aštuonis km nutolę
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 12 12, 21:47)
Jei ir buvo, per skubėjimą nemačiau. Po to, aišku, graužiausi nagus, nes labiausiai bijojau būti nuvežta kur nors į laukus toli nuo Hurgados centro. O šiaip dažniausiai penkios žvaigždės ir būna tolėliau nuo centro.

Bet, kaip sakoma, nieko be priežasties nebūna. Tad tas skubėjimas išėjo mano naudai. Nuo Sfinkso iki Hurgados centro - tik vienas kilometras. Aišku, realiai gali būti du, bet vis tiek ne penkiolika smile.gif Viešbutyje ilgiau pusdienio neištverčiau schmoll.gif

Šiaip realiai iš viso galėjom imti HB ir kuklesnį viešbutį, nes mama su teta pasiryžusios dviem dienom į Jeruzalę varyt. Bet kas padaryta, tas padaryta
Papildyta:
Aaaa, dabar pažiūrėjau, kad tie Albatrosai visi nuo Hurgados kaip minimum aštuonis km nutolę


Tuos 8 km iveiktumet pigiau nei pas mus pienas kainuoja (asmeniui) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2011 12 12, 22:03)
Tuos 8 km iveiktumet pigiau nei pas mus pienas kainuoja (asmeniui)  biggrin.gif

Dieną aš galiu ir pėsčiom pareit smile.gif O kaip naktį?
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 12 12, 20:06)
Dieną aš galiu ir pėsčiom pareit smile.gif O kaip naktį?

taksi 4u.gif
Atsakyti