Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

Na, bet sąlyginai daug radau nenusisekusių kelionių. Jei Turkijoje tiek gatvė, tiek operatoriai dirba panašia kokybe, tai Egipte 50:50. Loterija
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 12 11, 18:52)
Na, bet sąlyginai daug radau nenusisekusių kelionių. Jei Turkijoje tiek gatvė, tiek operatoriai dirba panašia kokybe, tai Egipte 50:50. Loterija

siulau rinktis patikrintas daugelio agenturas, tada tikrai ciki bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pilina @ 2011 12 09, 17:47)

Sveiki, o kokie atsiliepimai apie eksrursiju organizavima? Patikimi zmones?
Atsakyti
QUOTE(KISSliatinka @ 2011 12 11, 22:39)
Sveiki, o kokie atsiliepimai apie eksrursiju organizavima? Patikimi zmones?

cia dalinames ispudziais is tu agenturu, kur jau vaziavpo mergaites. as pati keliavau sharme ir kitiems rekomendavau, kurie vaziavo per www.allsharm.com 4u.gif
tikrai likome patenkinti
Atsakyti
Sveikos, mergaites, prasau patarkit, kokiu daugiau drabuziu veztis i Egipta, mes isskrendam sausio 7 diena.
Bijau, ar nebus per salta? Ar pavyks pasidegint? g.gif

I Egipta pirma karta skrendam, nealabai isivaizduoju koks ten oras sausio men. Turbut neverta pleziniu sukneliu detis?
Aciu
Atsakyti

siandien bendravom su agentura,tai pareiske,kad nebera jau vietu iki sausio 20dienos blink.gif doh.gif
Atsakyti
Kiek trunka skrydis Vilnius-Hurgada?
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 12 12, 15:00)
siandien bendravom su agentura,tai pareiske,kad nebera jau vietu iki sausio 20dienos blink.gif  doh.gif


Yra, galima važiuoti iš Rygos ir iš Varšuvos. Iš Rygos beje, davė prieš kelias dienas tikrai geras kainas.
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2011 12 12, 13:15)
Yra, galima važiuoti iš Rygos ir iš Varšuvos. Iš Rygos beje, davė prieš kelias dienas tikrai geras kainas.

gal galima nuoroda,kur pasiziureti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(KISSliatinka @ 2011 12 11, 23:39)
Sveiki, o kokie atsiliepimai apie eksrursiju organizavima? Patikimi zmones?


Atsiliepimai be galo prieštaringi. Kaip ir sakiau, loterija, kur vieniems pavyksta ištraukt laimingą bilietą, o kitiems ne. Štai galima čia pasiskaityt
http://www.novaturas.../t16114-50.html

Aš prieštaringų vertinimų apie vietinių agentūrų darbą buvau radusi ir daugiau. Net su labai nefainom pabaigom, kai žmonės į ekskursiją iš viso nepaimami ar kažkur punktuose užstringa.... Turkijoj tokie dalykai jau išimtys, o Egipte, žiūriu, taisyklė.
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 12 12, 12:56)
Atsiliepimai be galo prieštaringi. Kaip ir sakiau, loterija, kur vieniems pavyksta ištraukt laimingą bilietą, o kitiems ne. Štai galima čia pasiskaityt
http://www.novaturas.../t16114-50.html

Aš prieštaringų vertinimų apie vietinių agentūrų darbą buvau radusi ir daugiau. Net su labai nefainom pabaigom, kai žmonės į ekskursiją iš viso nepaimami ar kažkur punktuose užstringa.... Turkijoj tokie dalykai jau išimtys, o Egipte, žiūriu, taisyklė.

Smurka ar isvaziavai(ar ruosiesi) i Egipta ilsetis ar gide dirbti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 12 gruodžio 2011 - 14:09
QUOTE(Smurka @ 2011 12 12, 13:56)
Atsiliepimai be galo prieštaringi. Kaip ir sakiau, loterija, kur vieniems pavyksta ištraukt laimingą bilietą, o kitiems ne. Štai galima čia pasiskaityt
http://www.novaturas.../t16114-50.html

Aš prieštaringų vertinimų apie vietinių agentūrų darbą buvau radusi ir daugiau. Net su labai nefainom pabaigom, kai žmonės į ekskursiją iš viso nepaimami ar kažkur punktuose užstringa.... Turkijoj tokie dalykai jau išimtys, o Egipte, žiūriu, taisyklė.

kadangi buvom n kartu Egipte (vyras nardo ), tai buvau maziausia pora kart tokie atvejai pasitaike. Taciau blogai nesibaige, vieni paeme kita diena, kai nepaeme i jurine ekskursija,kita kart laukem gal 2 val, kada i Kaira turejom vaziuot doh.gif taciau siais atvejais pirkom is nepatikrintu agenturu gatvej. oPvz kaip sakiau allsharm.com tai neturejo nusiskundimu irina niekas, ji pati visada paraso sms ar viskas tvarkoj. Tai manau tokia agentura verta pasitiketi smile.gif o nardyti Hurgadoje paskutinius kartus plaukem su lietuviu laivu, tik nezinau ar dar jie ten yra 4u.gif
Atsakyti