Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(Jofky @ 2011 11 27, 18:07)
Kito kelio nėra, tik keltas, visos spaudo pavidalu dedamos kelte  4u.gif

ir tikrai nereikia, kaip kazkas sake 2 dienas laukti vizos? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2011 11 28, 15:51)
ir tikrai nereikia, kaip kazkas sake 2 dienas laukti vizos?  bigsmile.gif


Sąlyginai reikia, tiksliai nežinau kam, bet kai perki kelionę reikia duoti paso kopiją lyg kažkokiems sąrašams vizoms ar panašiai, jie ruošiami 1-2 dienas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2011 11 28, 14:56)
Sąlyginai reikia, tiksliai nežinau kam, bet kai perki kelionę reikia duoti paso kopiją lyg kažkokiems sąrašams vizoms ar panašiai, jie ruošiami 1-2 dienas  4u.gif

cia duoti tam,pas ka perki kelione? na sakykim jei perku si karta is novaturo, tai galiu dar lt uzsiprasyt tos keliones, ar ten vietoj pries pat planuojant kelione? atsiprasau uz tiek daug klausimu ax.gif
Atsakyti
Judėk išmetė neblogų paskutinės minutės pasiūlymų gruodžio mėnesiui į Egiptą 4u.gif

http://www.judek.lt/...rl=se...&all

Apsirikau, nieko gero biggrin.gif Čia tik 4 naktims.

Gal nebent į Hurgadą

http://www.judek.lt/...rl=se...&all
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jola333: 28 lapkričio 2011 - 17:04
QUOTE(aftersun @ 2011 11 28, 16:50)
cia duoti tam,pas ka perki kelione? na sakykim jei perku si karta is novaturo, tai galiu dar lt uzsiprasyt tos keliones, ar ten vietoj pries pat planuojant kelione? atsiprasau uz tiek daug klausimu  ax.gif


Nemanau kad dar būnant lt galit pirkti ekskursiją. Juk vietiniai agentai per ekskursijas sau algos dalį užsidirba. Ner ko parintis, juk pačia pirmą dieną buna paskirtas laikas susitikti v/b su atstovu, tai viską ir išsiaiškinsit ten vietoj 4u.gif Dažniausiai aš jau tiksliai žinau ko norėsiu, todėl pirmas vakaras pas mane visad skirtas ekskursijų pirkimui (iš vietinių), todėl man neaktualu reikia vizų laukti ar ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2011 11 28, 17:51)
Nemanau kad dar būnant lt galit pirkti ekskursiją. Juk vietiniai agentai per ekskursijas sau algos dalį užsidirba.  Ner ko parintis, juk pačia pirmą dieną buna paskirtas laikas susitikti v/b su atstovu, tai viską ir išsiaiškinsit ten vietoj  4u.gif  Dažniausiai aš jau tiksliai žinau ko norėsiu, todėl pirmas vakaras pas mane visad skirtas ekskursijų pirkimui (iš vietinių), todėl man neaktualu reikia vizų laukti ar ne  4u.gif

visa esme tame, kad atvykstame, pirma diena Egipte,kita ryta i Izraeli ir ten 3 dienos, grizus lieka 3 dienos Egipte, tai ir galvoju ar besuspesiu as su tom vizom, ar uzsisakyt pacia pirma diena ta kelione, ar jau kai parvyksim? bet tikriausiai kaip sakot, issiaiskinsiu ten vietoj, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Voveryte- @ 2011 11 27, 18:24)
4u.gif
Ziuriu, dauguma vaziuoja 1 savaitei, o gal yra tokiu kurie vaziuoja ilgesniam laikotarpiui, pvz 10 dienu arba dviem savaitem?
Papildyta:
Tikekimes! 4u.gif




mes vaziuosime dviem savaitem vasari...
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2011 11 28, 21:07)
visa esme tame, kad atvykstame, pirma diena Egipte,kita ryta i Izraeli ir ten 3 dienos, grizus lieka 3 dienos Egipte, tai ir galvoju ar besuspesiu as su tom vizom, ar uzsisakyt pacia pirma diena ta kelione, ar jau kai parvyksim? bet tikriausiai kaip sakot, issiaiskinsiu ten vietoj, aciu  4u.gif


Jeigu manot kad norai nepasikeis ir nepavargsit nuo ekskursijų maratono, užsisakykit ekskursiją pirmą atvykymo dieną 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marius ir Ramune @ 2011 11 28, 21:09)
mes vaziuosime dviem savaitem vasari...


Oi, kaip fainai! smile.gif I koki regiona? Planuojat kokias ekskursijas?
Atsakyti
QUOTE(-Voveryte- @ 2011 11 28, 21:26)
Oi, kaip fainai!  smile.gif  I koki regiona? Planuojat kokias ekskursijas?




I Sarma leksime o del ekskursiju apsispresime vietoje manau bet tikrai vaziuosime manau daug kur...o jus kur planuojate ir kada? smile.gif
Atsakyti
Gal kas nors yra buves viename is MARITIM tinklo viesbuciu Seiche?
Atsakyti
Hehe, aš kvailelis, visad sakęs, kad su kelionių organizatoriumi niekur daugiau nebekeliausiu, nusipirkau šiandien su draugais kelionę į Egiptą gruodžio vidury, Hurgadą, 5* All Incl. Stella Makadi viešbutį biggrin.gif Viešbučio aprašymas čia: http://flashinternat...mkadi/rooms.htm

Ten dirba mano draugas gidas Rokas (TezTour), tai apie viešbutį lyg ir viskas jau aišku, kad jis superinis, o ir už tokią kainą juokingą nereik nieko daugiau norėt - 8 dienos 1320 lt smile.gif tik kad tolokai nuo Hurgados.

Žiūrėkit, norėjau paklaust, kiek taxi iš Makadi Bay iki Hurgados kainuoja? Atstumas apie 30 km, kažkur skaičiau, kad apie 10 dolerių, čia rimtai taip pigiai, ta prasme, 25 lt keturiems žmonėms?

Ir dar - ar buvot kas nors pabaliavot pačioj Hurgadoj, ar tik savo viešbučiuose būdavot? Kokios kainos, ar naktinis gyvenimas ten yra normalus?
Atsakyti