Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

Grįžom šiandien iš Egipto biggrin.gif Buvom Sunrise Garden Beach 5*. Maistas - galėjo būti ir geresnis, pats viešbutis tikrai gražus. Kiek mačiau animatoriai dirbo iš širdies, kiekvieną dieną baseino gimnastika thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Vakarais amfiteatre vis kitokia programa.

Oras - galėjo būti ir šilčiau, dienomis apie 25 šilumos, vakare tikrai reikėjo daugiau nei plono megztuko biggrin.gif

Išlipus iš baseino sušalti galima, bet pasidegini 5 min, ir vėl šilta biggrin.gif
17:00 jau visiškai tamsu doh.gif

Egiptiečių įkyrumas - begalinis. Visur derėtis ir derėtis, nesideda- eini lauk, ir tuoj siūlys tavo kainą biggrin.gif

Už taxi kainą sutarti jau lipant į vidų.

Jai dar kas nori naujesnių žinių - klauskite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2011 11 27, 00:57)
Grįžom šiandien iš Egipto biggrin.gif Buvom Sunrise Garden Beach 5*. Maistas - galėjo būti ir geresnis, pats viešbutis tikrai gražus. Kiek mačiau animatoriai dirbo iš širdies, kiekvieną dieną baseino gimnastika thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Vakarais amfiteatre vis kitokia programa.

Oras - galėjo būti ir šilčiau, dienomis apie 25 šilumos, vakare tikrai reikėjo daugiau nei plono megztuko  biggrin.gif

Išlipus iš baseino sušalti galima, bet pasidegini 5 min, ir vėl šilta biggrin.gif
17:00 jau visiškai tamsu doh.gif

Egiptiečių įkyrumas - begalinis. Visur derėtis ir derėtis, nesideda- eini lauk, ir tuoj siūlys tavo kainą biggrin.gif

Už taxi kainą sutarti jau lipant į vidų.

Jai dar kas nori naujesnių žinių - klauskite 4u.gif

dekui uz info, o sakykit kaip tos riause, ar jautesi neramumai g.gif
Tai vakare reikia normalios striukes g.gif
Atsakyti
QUOTE(butgitana @ 2011 11 26, 12:13)
Labas, mes su šeima irgi vykstame į šį viešbučių kompleksą Beach albatros garden, labai apsidžiaugiau, kad bus lietuvių, sukuo pabendrauti , išvykstame gruodžio 1, mes Egipte jau 4 kartą smile.gif



QUOTE(rasyte_ @ 2011 11 26, 13:22)
Kaip smagu, kad bus pakeleiviu tuo paciu reisu thumbup.gif

Jau reiketu eit pradet kraut lagaminus, o tyngiuuuu  doh.gif  lotuliukas.gif

Oi kaip smagu bigsmile.gif Musu kompanija dideja thumbup.gif mes atvykstame 3 gruodzio,tai turesit viska papasakoti kaip ten kas,nes busit jau daug maz apsiziureja viesbutuko teritorija:) 4u.gif
Planuojat kokias ekskursijas?
Atsakyti
QUOTE(-Voveryte- @ 2011 11 27, 00:18)
Aciu! 4u.gif  Mastau paimti ir egiptietisku svaru ir truputi doleriu, o tenais pagal situacija jau ziuresim, kuriais geriau moketi. smile.gif
Papildyta:
Tai keliom dienom varot Egipta ( savaitei ar dviem), planuojantys? Vis klausiu klausiu, niekas neatsako.... 4u.gif  ax.gif

Savaitei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2011 11 27, 13:03)
Oi kaip smagu bigsmile.gif  Musu kompanija dideja thumbup.gif  mes atvykstame 3 gruodzio,tai turesit viska papasakoti kaip ten kas,nes busit jau daug maz apsiziureja viesbutuko teritorija:)  4u.gif
Planuojat kokias ekskursijas?

Aš tikrai ne, nes beveik visur buvom, o be to mano suneliui tik 2metukai, tai mes prasti keliautojai smile.gif, o mano sesuo manau kur nors tikrai vyks smile.gif, vietoj nuspręs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(butgitana @ 2011 11 27, 13:09)
Aš tikrai ne, nes beveik visur buvom, o be to mano suneliui tik 2metukai, tai mes prasti keliautojai smile.gif, o mano sesuo manau kur nors tikrai vyks smile.gif, vietoj nuspręs smile.gif

Mes irgi nelabai dabar galvojam kazkur keliauti..Norejom grynai poilsnes keliones,bet gal koki nardyma reiks paimt g.gif Kadangi musu mergina irgi nera labai didele,tai koki kaira teks pamirsti
Atsakyti
QUOTE(ORDI @ 2011 11 27, 12:03)
Oi kaip smagu bigsmile.gif  Musu kompanija dideja thumbup.gif  mes atvykstame 3 gruodzio,tai turesit viska papasakoti kaip ten kas,nes busit jau daug maz apsiziureja viesbutuko teritorija:)  4u.gif
Planuojat kokias ekskursijas?

Mes galvojom apie kaira, nes ten dar nebuvom, bet del tu riausiu, manau, kad nevyksim schmoll.gif Tada gal i rojaus sala, o MB gal su keturaciu vaziuos, man pernai nepatiko, tai nevaziuosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2011 11 27, 13:24)
Mes galvojom apie kaira, nes ten dar nebuvom, bet del tu riausiu, manau, kad nevyksim schmoll.gif Tada gal i rojaus sala, o MB gal su keturaciu vaziuos, man pernai nepatiko, tai nevaziuosiu biggrin.gif

Rasyte,o kas per rojaus sala? Negirdejau tokios..Gal apsviesi? biggrin.gif Kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 11 27, 08:06)
dekui uz info, o sakykit kaip tos riause, ar jautesi neramumai  g.gif
Tai vakare reikia normalios striukes  g.gif

Na tikrai nereikia normalios striukes. As jau is tu, kuriems visada salta, o visai puikiai leidau vakarus su bliuzonu. Vaikams net per silta buvo su bliuzonais, nes jie nuolat juda, o vyra tai trumpom rankovem vaikstinejo smile.gif
Atsakyti
Mėgautis Rojaus salos grožiu galėsite visą dieną. Jus atplukdys iki prieplaukos, o iš ten kateris nuplukdys iki koralų rifų.
Vietoje visiems bus išdalintas povandeniniam plaukiojimui reikalingas inventorius, o toliau Jūs patys savarankiškai galėsite pažinti Raudonosios jūros turtus. Mums labai patiko, tik reikia, kad diena butu nevėjuota, nes jei bangos didelės tai nelabai smagu.Kaina priklauso iš kur pirksite,vietiniai keliones siūlo pigiau,nei agentūros.
Atsakyti
QUOTE(giedrebmk @ 2011 11 27, 13:50)
Na tikrai nereikia normalios striukes. As jau is tu, kuriems visada salta, o visai puikiai leidau vakarus su bliuzonu. Vaikams net per silta buvo su bliuzonais, nes jie nuolat juda, o vyra tai trumpom rankovem vaikstinejo smile.gif

Šarme visada tuo pačiu laiku šilčiau nei Hurgadoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(butgitana @ 2011 11 27, 13:53)
Mėgautis Rojaus salos grožiu galėsite visą dieną. Jus atplukdys iki prieplaukos, o iš ten kateris nuplukdys iki koralų rifų.
Vietoje visiems bus išdalintas povandeniniam plaukiojimui reikalingas inventorius, o toliau Jūs patys savarankiškai galėsite pažinti Raudonosios jūros turtus. Mums labai patiko, tik reikia, kad diena butu nevėjuota, nes jei bangos didelės tai nelabai smagu.Kaina priklauso iš kur pirksite,vietiniai keliones siūlo pigiau,nei agentūros.

Labai aciu uz atsakyma 4u.gif
Kazin ar galima ten vykti su vaiku?
Atsakyti