Įkraunama...
Įkraunama...

Provincija

Labutis biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Labas 4u.gif

Nu kuku, kokie vėjai pas jus pučia? biggrin.gif

Atėjau langų nuvalyt, saulės įleist. biggrin.gif Pamiršom taką čia, apleidom provinciją... rolleyes.gif

Pas mane kaip ir pridera provincijoje - palangės pelargonijom, daigais apkrauti. Ir fikusas kampe stovi, tik kažko lapeliai gelst pradėjo. Gal pasijautė apleistas, kaip ir šie namai... g.gif Reiks persodint, palepint.

Kaip gyvenat? Apie kitas tai FB naujienas sužinau, bet yra tokių, kurių feisbukinių pasivadinimų nežinau biggrin.gif

Nu atsiliepkit, aūūūūūūūūūūūūū........
Atsakyti
Jau taip garsiai rėkiau, vis vien nieks negirdi. Tai ar jum su ausim negerai, ar mano balsas pridusęs. mastau.gif liezuvis.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif nepridusęs. Visos turbūt savų trobų kampus kuopia. Saulytė laukan išvadino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agatas1 @ 2013 04 21, 18:26)
lotuliukas.gif nepridusęs. Visos turbūt savų trobų kampus kuopia. Saulytė laukan išvadino  biggrin.gif

Nuuuuu pagaliau, nors viena išgirdo, o jau žadėjau dūdų orkestrą samdyt, kad garsų sukeltų, jum ramybės neduotų.

Tai aš irgi , kad ir šventą dieną, ale vistiek vieną langą valiau, dar likusių turiu po žiemos blush2.gif |Pelargonijas balkonan iškomandiravau, tegul maudosi saulutėje, tegul grūdinasi, nakčiai parnešiu, nežinau koks šaltumas nakties bus.

Nu kas dar atsišauks? biggrin.gif
Atsakyti
tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2013 04 21, 20:55)

Ko taip kukliai? biggrin.gif

Aš tai jau savo atostogų pradėjau laukti biggrin.gif jau balandis baigiasi, nebetoli ir jonai biggrin.gif
Atsakyti
Man Jonų nereik laukt. Už pustrečios savaitės jau atostogausiu. biggrin.gif Tik kad oras leistu daržan eit. Nes pas mus tai dabar kaip čia pasakius - vėjas kaip vėlyvą rudenį.
Nu va, ir lietaus sulaukėm, jau beldžia palangėn.

Dzūke, ko pokia paniberna. Tik liežuvė kyšt ir daugiau nieko. Nors koją įkelk per slenkstį. biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus irgi dar ne visi šiltnamiuose gali kapstytis, bet jau girdžiu kaip viena kita kolegė barsto ridikėlių ir salotų sėklas biggrin.gif buvom miške vakar, jau kur ne kur viepiasi žibutės, bet dar šlapia labai. Aplankiau mamą, pas ją jau narcizai žydi. Kažkaip neįprastai tas pavasaris žengia šįmet g.gif
Atsakyti
Labas visoms, nors nedrąsiai ateinančioms. biggrin.gif

Lyja, gerai, kad dar darbe šildo, o tai seni mūrai, tuoj šalta kaip rūsy būtų.

Ryt ir aš jau žadėjau darže pasikapstyt, ale kad prilis, bus per šlapia.

Mąsčiau mąsčiau darže atsistojus, ką esu vienoje vietoje iš rudens pasėjus, nu niekaip neatgaminu. Šalia žinau - česnakai, ale kas ten, tai galvosūkis buvo. Ir tik vieną naktį prabudus nušvitimas atėjo - ten gi irgi česnakai, bet sėkliukėmis biggrin.gif O esu lapais apkasus storai, reiks nuimt, nes ten žiema dar po jais. doh.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif ax.gif Rudenėlis atkeliavo, o pas mus dar tik pavasaris.
biggrin.gif pajudinu temą
Atsakyti
QUOTE(arabeska @ 2013 10 28, 14:07)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  ax.gif Rudenėlis atkeliavo, o pas mus dar tik pavasaris.
biggrin.gif pajudinu temą

Labas.
Judinkim pamažu, gal įpūsim gyvybės biggrin.gif

Rudens vakarais gal bus daugiau laiko SM pabūt. biggrin.gif
Atsakyti