Įkraunama...
Įkraunama...

Provincija

QUOTE(GAGA @ 2013 01 04, 11:44)
Agatas  nemanau ,kad patvirtins tokia tvarką kokia numatyta dabar, o jei patvirtins pamatys ,kad nepasitvirtina,ne valstybe nebus pajegi užtikrinti motinoms soialines garantijas ,arba puses dienos nedarbą g.gif

Tikiuosi, bet gi čia Lietuva biggrin.gif dažnai turim tą ką kažkas įsivaizduoja, bet realiai neveikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agatas1 @ 2013 01 03, 22:25)
O aš dabar kraupstu nuo ruošiamo įstatymo dėl vaikų saugumo...kaip reiks užtikrint jų "saugumą" namie po pamokų kol grįšim iš darbo  doh.gif

o kurioj vietoj saugumas,ki tevai nuo pat ryto girti g.gif

labutis 4u.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif Aš džiaugiuosi sugrįžusia žiema biggrin.gif O jūs?
Atsakyti
Nu aš irgi. Tik kad neužpustytų kelių, nes ryt į kaimą ruošiuos.

Labas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2013 01 11, 22:06)
Nu aš irgi. Tik kad neužpustytų kelių, nes ryt į kaimą ruošiuos.

Labas.  4u.gif

Aš irgi norėčiau, kad keliai būtų saugūs. Aplankyt Šilutės važiuosiu biggrin.gif
Atsakyti
Laba,nežinau kaip šilutei bet mane baigia užpustyt doh.gif ,ryt dukra is sanatorijos reiktu savaitgaliui parsivezt,tai nezinau ar isjudesiu iš kiemo g.gif
Atsakyti
Tai išjudėjai? Nes aš sėkmingai nuvykau ir grįžau. Sniego daug, bet man patinka toks baltas baltas kelias, kuriuo ėjau pėsčia biggrin.gif Nuvalytas, suplūktas, bet nepabarstytas. Tokia švaruma. Ir takus kast buvo gerai, sniegelis purus.
Atsakyti
Aš irgi saugiai ir nuvykau, ir grįžau biggrin.gif sniego daugiau nei pas mus wub.gif ir potvynius apžiūrėjom, kažkaip nelabai man tose sodybėlėse norėtųsi gyventi... biggrin.gif
Atsakyti
Žmonės per daug metų priprato. Tai senieji ir tegyvena, manau, jaunimas jau nenori tokių ekstrymų.
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2013 01 13, 20:27)
Žmonės per daug metų priprato. Tai senieji ir tegyvena, manau, jaunimas jau nenori tokių ekstrymų.

bet kiek daug žiopsančių tokių kaip mes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agatas1 @ 2013 01 13, 19:44)
bet kiek daug žiopsančių tokių kaip mes  biggrin.gif

biggrin.gif Atrakcija. Ne kasdien gi pamatysi.
Atsakyti
Kokia puiki tapyba thumbup.gif
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 17 sausio 2013 - 13:41