Įkraunama...
Įkraunama...

Provincija

QUOTE(Irvel @ 2012 12 02, 10:14)
Labas, provincija.

Su atėjusią žiema visas. Pas mus ne tik kalendoriuje, bet ir už lango balta ir vis sninga, sninga.

Pradėjau Kalėdoms ruoštis - kokoso drožlių meduoliams puošti nusipirkau. Gudri šiemet, nes pernai nebegavau, visoms mat prireikė. Puošiau tais spalvotais rutuliukais, gražu buvo, bet man labiau patinka ant rudo balta spalva, mat tuos meduoliukus merkiau į tirpdytą šokoladą. Surijo ir šiemet naujas užsakymas būtent tokių.

Kaip jūs? Jaučiat artėjant Kalėdų senio roges ?  biggrin.gif Nežinau kas bus, bet anksti mane apėmė Kalėdų nuotaika.

Sveikute,
pas mus jokio sniego,tai ir kalediniu nuotaiku nerasta rolleyes.gif bet jau po truputi suvenyrus žmones parka,o as kaip visada ,viskas paskutine minute doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2012 12 02, 14:21)
Sveikute,
pas mus jokio sniego,tai ir kalediniu nuotaiku nerasta rolleyes.gif bet jau po truputi suvenyrus žmones parka,o as kaip visada ,viskas paskutine minute doh.gif

Aš tai noriu apsieit be suvenyrų, kiek galėsiu ir spėsiu pati sukurpsiu, kokios gausis, tokios, bet bus Pagaminta su meile biggrin.gif
Atsakyti
user posted image


Būkite laimingos, kai lapus žarsto vėjas,
Būkite laimingos, kai snaigė tirpsta delne,
Būkite laimingos, kai metai į priekį bėga,
Būkite laimingos šiandien, rytoj ir visada!
Su artėjančiais 2013 metais!
Atsakyti
Arabeska, ir tau gerų metų . Lynoja už lango, tokia nuotaika ne visai Naujų laukime. Nu bet dar porą dienų turime, gal grįš žiema . biggrin.gif Nes eglė tokia liūdna lietuje.
Atsakyti
Siunčiu svajonių išsipildymo žvaigždžių biggrin.gif Linkiu pagaut drinks_cheers.gif
user posted image
Atsakyti
Sėkmingų gyvatės metų! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Su Naujais 4u.gif Kaip jie besivadintų. biggrin.gif

Už lango lietus. Šlapiai metai prasidėjo.

Dzūke, skaičiau FB, pas jus tragedija kaime. verysad.gif Kaip baisu.
Atsakyti
labutis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2013 01 01, 15:06)
Dzūke, skaičiau FB, pas jus tragedija kaime.  verysad.gif Kaip baisu.

blink.gif kas atsitiko? (ot bobiškas smalsumas...)
Atsakyti
QUOTE(Agatas1 @ 2013 01 02, 16:33)
blink.gif kas atsitiko? (ot bobiškas smalsumas...)

Užsidegus šaldytuvui,miegodami nuo dūmų užduso žmona su vyru.
Naujųjų naktį/rytą...
Atsakyti
Ne pirmą atvejį jau girdžiu, kad šaldytuvai užsidega...

O aš dabar kraupstu nuo ruošiamo įstatymo dėl vaikų saugumo...kaip reiks užtikrint jų "saugumą" namie po pamokų kol grįšim iš darbo doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,su sventemis visas 4u.gif
Vaje kaip baisu unsure.gif
Agatas nemanau ,kad patvirtins tokia tvarką kokia numatyta dabar, o jei patvirtins pamatys ,kad nepasitvirtina,ne valstybe nebus pajegi užtikrinti motinoms soialines garantijas ,arba puses dienos nedarbą g.gif
Atsakyti