Įkraunama...
Įkraunama...

Provincija

QUOTE(Agatas1 @ 2012 11 01, 18:56)
O kaip tavo pynimai?Dar spėji?  biggrin.gif gal dar kuo nors "užsikrėtei" kol šioj troboj negyvenom?  biggrin.gif

Nespėju pynimų biggrin.gif
Pirmam plane vėlimas, bet užsikrėčiau tikrai ankstesnėse trobose biggrin.gif
Stengiuosi daugiau niekuo nesikratyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agatas1 @ 2012 10 31, 20:26)
Kokias?  bigsmile.gif
O Siaudukes dar gyvena mūsų troboj?  g.gif

biggrin.gif įkišu nosį karts nuo karto tongue.gif

kas čia spardytis nori dirol.gif lotuliukas.gif

ai,ruduo, depresija,saulės nėr,dirbt tingiu,nu vienžo........
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2012 11 03, 11:53)
biggrin.gif įkišu nosį karts nuo karto tongue.gif

kas čia spardytis nori dirol.gif  lotuliukas.gif

ai,ruduo, depresija,saulės nėr,dirbt tingiu,nu vienžo........

4u.gif panašios nuotaikos ir man, ale kažką daryt reikia biggrin.gif šios trobos kažkaip pasiilgau, užtat ir užsiieškojau biggrin.gif

Dzūkės ligas jau išsiaiškinau, o tu niekuo neužsikrėtus? lotuliukas.gif
Atsakyti
vyriausias megztinio su pynem užsiprašė,tai kaupiuosi,bo bernas dvigubai už mane aukštesnis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2012 11 03, 13:52)
vyriausias megztinio su pynem užsiprašė,tai kaupiuosi,bo bernas dvigubai už mane aukštesnis doh.gif

O tokio ir as norečiau biggrin.gif
Sveikos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2012 11 03, 14:52)
vyriausias megztinio su pynem užsiprašė,tai kaupiuosi,bo bernas dvigubai už mane aukštesnis doh.gif

Suprantu tavo rūpestį biggrin.gif aš sau mezgiau mezgiau, ką tik išardžiau, nes ryškiai per didelis doh.gif bet kad su smegenim negerai, tai tikrai....matau, kad negeras, bet vis tiek iki galo mezgu ir tada tik ardau. Net nežinau, kaip antrą kartą reiks prisėst.

QUOTE(GAGA @ 2012 11 03, 20:16)

Labas. Kaip tavo šiųmetis derlius? biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif Sveikutės. Ateinu ir aš ax.gif
Kaip šaunu matyti visas sugįžusias į namučius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agatas1 @ 2012 11 04, 12:45)
Suprantu tavo rūpestį  biggrin.gif aš sau mezgiau mezgiau, ką tik išardžiau, nes ryškiai per didelis  doh.gif bet kad su smegenim negerai, tai tikrai....matau, kad negeras, bet vis tiek iki galo mezgu ir tada tik ardau. Net nežinau, kaip antrą kartą reiks prisėst.
Labas. Kaip tavo šiųmetis derlius?  biggrin.gif

Apie koki derliu kalbi g.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2012 11 05, 21:12)
Apie koki derliu kalbi g.gif

Ko gero apie būlbas, kaip visi lietuviai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2012 11 05, 22:12)
Ko gero apie būlbas, kaip visi lietuviai unsure.gif

lotuliukas.gif aha, gi prisimenu, kad bėdavojais, kad visi kaimynai pavydi, jog vėlai sodinai biggrin.gif ar aš painioju kažką g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agatas1 @ 2012 11 05, 21:25)
lotuliukas.gif aha, gi prisimenu, kad bėdavojais, kad visi kaimynai pavydi, jog vėlai sodinai  biggrin.gif ar aš painioju kažką  g.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ui geras ,jo nieko nemaisai,geros bulves užaugo,valgem atsilosę biggrin.gif
Del to čia ir smagu,kad girdi žmones ką rašai wub.gif
Atsakyti
Labas, provincija.

Su atėjusią žiema visas. Pas mus ne tik kalendoriuje, bet ir už lango balta ir vis sninga, sninga.

Pradėjau Kalėdoms ruoštis - kokoso drožlių meduoliams puošti nusipirkau. Gudri šiemet, nes pernai nebegavau, visoms mat prireikė. Puošiau tais spalvotais rutuliukais, gražu buvo, bet man labiau patinka ant rudo balta spalva, mat tuos meduoliukus merkiau į tirpdytą šokoladą. Surijo ir šiemet naujas užsakymas būtent tokių.

Kaip jūs? Jaučiat artėjant Kalėdų senio roges ? biggrin.gif Nežinau kas bus, bet anksti mane apėmė Kalėdų nuotaika.
Atsakyti