Įkraunama...
Įkraunama...

Provincija

Labutis,va sitai reik mano barborina ismokint,tai MB visa i medziokle veztusi,o dabar nabagas vis ant foteliu guli doh.gif
http://www.youtube.c...player_embedded

mane ikalbejo sudalyvaut projekte,,susildyk vieniso zmogaus sirdi,, padaryt tapkes,nu ka susikirpau ir ka jus manot nesiuva mano masinka streikuoja (kai kuriose vietose net 7 sluoksniai gaunasi).Jei nepades man kas g.gif tai kaip ir nebedalyvausiu.
sitaip tapciai atrodo dabar verysad.gif
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 22 lapkričio 2011 - 12:19
padejavau FB,tai atsisauke kas susius thumbup.gif ,surigavojau tai beliks juostele det ir siut blush2.gif
user posted image

su tom tapkem ir baigsis siu metu ,,uzklasinis,, darbas doh.gif

Dzukute,vau kokius grozius darai,taip ir gundai uzsisakyt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 22 lapkričio 2011 - 13:42
Taigi, aš ten dedu, dedu sveikatą doh.gif , o čia tik sukirpai, dar radai kas susiūna lotuliukas.gif ir še tau-prabangios šlepetės thumbup.gif

Aš tam FB, (kai pakeitė), svarbiausių dalykų nematau. Ar ten galima kaip nors atkeist g.gif unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 22 lapkričio 2011 - 14:05
QUOTE(dzūkė @ 2011 11 22, 15:00)
Taigi, aš ten dedu, dedu sveikatą doh.gif , o čia tik sukirpai, dar radai kas susiūna lotuliukas.gif  ir še tau-prabangios šlepetės thumbup.gif

Aš tam FB, (kai pakeitė), svarbiausių dalykų  nematau. Ar ten galima kaip nors atkeist g.gif  unsure.gif  lotuliukas.gif

fb nelabai moku,reiktu vaiku paklausinet,juk jie viska moka

niekada daugiau nesiuciau,vien nervai,nesiuva masina per storai

paziurekit,net per langa matosi kokia ,, draugyste,, doh.gif .Barbui visai stogas ciuozia kates i virtuve neleidzia,o jei ileidzia tai taip saugo ,kad ant kedes guletu lotuliukas.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2011 11 21, 22:53)
einu Šeimininkių žiūrėt ir megzt, tai labos.

Ką mezgi?

Kokių grožių prikėlėt wub.gif

Aš su siuvimu visiškai susipykus, bet teko šią savaitę dukrai pasiūt maišelį gerumo pupoms susidėti biggrin.gif nervinausi, bet kažkoks išėjo... Geriau jau megzt smile.gif dukrai blauzdines raitau, tikiuosi, kad ant kojos laikysis, nesmuks. g.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2011 11 22, 14:59)
paziurekit,net per langa matosi kokia ,, draugyste,,  doh.gif .Barbui visai stogas ciuozia kates i virtuve neleidzia,o jei ileidzia tai taip saugo ,kad ant kedes guletu lotuliukas.gif

Turi tvarka būt biggrin.gif
Atsakyti
laba diena.sergu verysad.gif aukstas kraujo spaudimas ,bloga kardeograma,sukasi galva.leido i vena vaistus,bet nieko cia man geriau.dabar siuncia pas neurologa.metai savo daro jau sena ir ligos visokios kimba doh.gif
Atsakyti
O neurologas nusiųs pas psichologą , aišku kaip dieną irnesakyk.gif
Atsakyti
nenoriu as pas joki psichologa man su protu viskas gerai smile.gif tik galva svaigsta
Atsakyti
cha cha dzūkę siuntė tai greičiausiai ir tave siųs g.gif
tu jau sena mirksiukas.gif einu metrikų ieškot 4u.gif
Atsakyti
Nu blink.gif , o atrodo su protu viskas gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
noriu pati issikept kuciuku.ar kepat kuri nors pati ?pagal koki recepta ?niekaip neissirenku pagal koki bandyt kept
Atsakyti