Įkraunama...
Įkraunama...

Provincija

duonytės kepėjos biggrin.gif o kiek raugas galioja? mano stovi šaldytuve nuo rudens ax.gif
Atsakyti
sveika,provincija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agatas1 @ 2012 05 31, 14:34)
duonytės kepėjos  biggrin.gif o kiek raugas galioja? mano stovi šaldytuve nuo rudens  ax.gif

aha mano irgi nuo rudens,bet atidarius tai neatrodo kad tinkamas naudojimui g.gif koks tavo raugas?mano toks skystas plikytos duonos buvo
Atsakyti
QUOTE(apsinge @ 2012 06 01, 08:52)
aha mano irgi nuo rudens,bet atidarius tai neatrodo kad tinkamas naudojimui g.gif koks tavo raugas?mano toks skystas plikytos duonos buvo


mano irgi. Bet girdėjau, kad pamaitinus cukrum lyg ir pradeda "gyvent" g.gif gal reiktų dar pabandyt smile.gif
Atsakyti
Sveikutės.

Baigėsi atostogos, ryt darban.

Duonelė kol kas gaunasi gerai. Raugas gyvas biggrin.gif

Nu bet kur vasara g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agatas1 @ 2012 05 31, 15:34)
duonytės kepėjos  biggrin.gif o kiek raugas galioja? mano stovi šaldytuve nuo rudens  ax.gif

labutis,geriausia nors kas menesi atsinaujint (duonyte issikept),bet pati esu islaikiusi saldytuve tris menesius nemaitinusi ir nenumiriojo lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif Užsuku nors pasilabinti ax.gif mirksiukas.gif

Didieji darbai jau į pabaigą thumbup.gif atostogauju jau nuo kitos savaitėlės vidurio.

Nors ir retai, bet laiks nuo laiko paskaitinėju kaip jūs gyvenate biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arabeska @ 2012 06 06, 19:16)
4u.gif Užsuku nors pasilabinti ax.gif  mirksiukas.gif

Didieji darbai jau į pabaigą thumbup.gif atostogauju jau nuo kitos savaitėlės vidurio.

Nors ir retai, bet laiks nuo laiko paskaitinėju kaip jūs gyvenate biggrin.gif

4u.gif Smagių atostogų.
Aha, o paskaityt čia tikrai nebebūna sunku ir ilgai biggrin.gif
Atsakyti
labu labu mirksiukas.gif

Grįžta girtas vyras namo. Užeina į virtuvę ir trenkia kumščiu per stalą:
- Kas namie šeimininkas bl...!?
Žmona ilgai nedvejodama tvoja jam per galvą keptuve, vyras "atsijungia" ir krenta ant grindų. Ateina kaimynė paplepėt, mato - vyras ant grindų
voliojasi:
- O kodėl jis ant grindų miega???
Žmona:
- Šeimininkas!!! Kur nori, ten ir miega!
" apie Rimti anekdotai,be cenzuros...ir ne tik...smile.gif))) metraščio. lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas, vasarojančiai provincijai 4u.gif

Rytoj dviem parom išplaukiu baidarėmis ax.gif ech koks geras dalukas - atostogos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(arabeska @ 2012 06 19, 18:42)
Labas, vasarojančiai provincijai 4u.gif

Rytoj dviem parom išplaukiu baidarėmis ax.gif ech koks geras dalukas - atostogos wub.gif

Labas labas 4u.gif

Aš niekada neplaukus, bijau. ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(arabeska @ 2012 06 19, 18:42)
Labas, vasarojančiai provincijai 4u.gif

Rytoj dviem parom išplaukiu baidarėmis ax.gif ech koks geras dalukas - atostogos wub.gif

KURIA trasa plauksit mirksiukas.gif
Atsakyti