Įkraunama...
Įkraunama...

Provincija

Labas rytas, provincija. biggrin.gif

Nu tokios tingios pasidarėm, arba darbščios. Pakeliu temelę viršun, gal dar kuri pakeliui užklysit. biggrin.gif

Važiuoju į kaimą. Pažiūrėt, padirbėt, gal pailsėt... biggrin.gif
Atsakyti
Aš Ventės ragą, Šilutę aplankiau wub.gif bet jau koks vėjuotas savaitgalis buvo doh.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Nu ir kaip gyvenam ? biggrin.gif Kaip šeima, kaip vaikai, kaip biznis? biggrin.gif
Atsakyti
Gyvenam. Su visais gyvenimiškais ypatumais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2012 05 28, 08:22)
Gyvenam. Su visais gyvenimiškais ypatumais biggrin.gif

Ypatumai yra gerai.

Va pažiūrėjau per langą - dangus toks ypatingais debesais aptrauktas. Manau tai pakilęs rytinis rūkas. Einu pasižmonėt (atostogos dar vis thumbup.gif ), tai nenorėčiau tokio ypatumo kaip sulyt. biggrin.gif
Atsakyti
Su tuo pačiu,apie tą patį biggrin.gif
Sveikos,vakar bulves pasisodinau lotuliukas.gif turi kaimas apie ką šnekėt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2012 05 28, 21:59)
Su tuo pačiu,apie tą patį biggrin.gif
Sveikos,vakar bulves pasisodinau lotuliukas.gif turi kaimas apie ką šnekėt lotuliukas.gif

lotuliukas.gif užaugs, o derlius gal didesnis bus nei kaimo, irgi turės ką kalbėt biggrin.gif

Šeima yra, darbą dar turiu, bizniui nesutverta biggrin.gif tai gal viskas ir gerai, ką g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agatas1 @ 2012 05 28, 21:06)
lotuliukas.gif užaugs, o derlius gal didesnis bus nei kaimo, irgi turės ką kalbėt  biggrin.gif

Šeima yra, darbą dar turiu, bizniui nesutverta  biggrin.gif tai gal viskas ir gerai, ką  g.gif

Tai jau vienais metais taip ir buvo biggrin.gif kažkaip kai jie pasisodino labai lijo ,o aš prieš Jonines pasisodinau,tai rugsėjo gale ,bulves ocho kokias verčiau ,o jų didžiuma supuvo,tai vienas kaimynas užmatęs ,ka aš verčiu kitą kaimyną kvietė pažiūrėt,o tas dyvinosi ,kad iš jo sėklos tokios bulbos užaugo,o neužaugs tai ir gerai ,nereikės kast lotuliukas.gif nespėju nieko doh.gif
Atsakyti
Nu užaugs tos bulbos, ne kur dėsis biggrin.gif

O aš ryt su žole kovot važiuosiu. Prauliavojau savaitę, tai žolė jau mane praaugs. O ir daržą gerai apžiūrėt reikia, gal auga ko nenoriu ir neaugo ko noriu biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas.

Dalyvaujam, dalyvaujam, nemiegam... biggrin.gif

Kepu duoną. Tik raugas nesakė pššššš kai atsukau dangtelį, kaži kaip čia bus, kad tik nesuzmegtų. Nors puode tai tešla iškilo gerai g.gif

Nu kaip liūdna, ką tik pagalvojau, kad pirmadienį į darbą verysad.gif Net šiurpas nukratė. Reiškia mažai buvo atostogų. Nepasiilgau... ax.gif
Atsakyti
aha, mano gerąjąm platelių raugui irgi galas jau...nekepiau ir ....o gaila .visai skani duonelė buvo praeitą vasarą.
Atsakyti