Įkraunama...
Įkraunama...

Provincija

aš pamokas ruošiu tongue.gif
gal turit kokių minčių...reikia pasakos apie bebaimį kuris laimės ieškojo g.gif visiškai išsisėmus .perverčiau pasakų knygą ten nieko panašaus nėr.o gal nėr bebaimių lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos gyvos 4u.gif
parsivžė MB iš druskininkų savaitgaliui tongue.gif kaip išlepau cool.gif ,valgyt paduota,kambarys sutvarkytas,gražu visur.o svarbiausia,nugara prėjo skaudėt thumbup.gif

irvel,graži senoviška sodyba bigsmile.gif

apsinge,o kuriam rašinėlį darai g.gif
dar nežiūrėjau bernū įvertinimų g.gif ,jaučiu ,vėl ką nors įsiskaudės pavarčius cool.gif
Atsakyti
QUOTE(apsinge @ 2011 11 19, 14:46)
aš pamokas ruošiu tongue.gif
gal turit kokių minčių...reikia pasakos apie bebaimį kuris laimės ieškojo g.gif visiškai išsisėmus .perverčiau pasakų knygą ten nieko panašaus nėr.o gal nėr bebaimių lotuliukas.gif

Tai gi turėtų tikti bet kuri, kurioj yra trys broliai- du protingi, o trečias kvailiukas biggrin.gif

Siaudukes thumbup.gif sveikatytės tau.
Atsakyti
čia vyresnėliams reikia 4u.gif atsinešt tą pasaką i pamoką.nežinau kaip jis suksis.mane tokios užduotys iš proto veda doh.gif kažką lyg rado,bet pradėjo parintis, nebežinau ar nešis...
Atsakyti
Labas rytas. Visas su sveikinimosi diena biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif Laba dienelė 4u.gif
Užsuku nors pasilabinti mirksiukas.gif
Atsakyti
ir aš sveikinuosi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikinuosi, žemai lenkiuosi biggrin.gif
Kol visos pasisveikinsim, pirmosioms jau bus laikas atsisveikint, taip ir puslapis pilnas. biggrin.gif

Atsakyti
sveikoss...ir viso.lova traukia
Atsakyti
Aaa, na tai sveikutės, sveikutės biggrin.gif
Atsakyti
Mes šiandien labai teisingos. thumbup.gif Per radiją girdėjau, kad sveikinimosi diena yr šitoji. mirksiukas.gif Nu tai ir labonamės nuo dūšios. Bet aš jau einu Šeimininkių žiūrėt ir megzt, tai labos.
Atsakyti
DAR SPEJAU laba ir viso mirksiukas.gif
Atsakyti