Įkraunama...
Įkraunama...

Provincija

QUOTE(dzūkė @ 2012 01 30, 22:14)
Alia lango švarumas blink.gif

negedink dzukute,matytum koks istikro yra doh.gif

nu va baigiau servetkas,tas rudas jau drauge issiveze,gimtadienio dovana,nors gimtadienis tik po velyku,sakau vezkis iki to laiko dar ne viena kart panaudosi,o as dar jai dvi daraksiu,pasirodo jos pietu stalas su 8 kedem g.gif
user posted image

user posted image

labuka
Atsakyti
Na, aš per savo langą nrdrįsau žvirblių fotkint lotuliukas.gif Stovėjau tarpdury blush2.gif

O servetkų bigsmile.gif
Aš tai užmiršus tokį stalo serviravimą net kavą geriant blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 31 sausio 2012 - 13:03
tos linines (ar koks ten siulas? ) tai graziai ziurisi 4u.gif
Atsakyti
sulaistai kava ir kur paskui jas det g.gif dirbi dirbi ir......
servietkos taio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2012 01 31, 15:03)
sulaistai kava ir kur paskui jas det g.gif dirbi dirbi  ir......
servietkos taio thumbup.gif

kazkaip man dar nebuvo,kad ne issiplautu g.gif
Atsakyti
Labutis,ar nesusalot mirksiukas.gif .Man tai pirtelei vandenukas patrauktas,pecius ir zidinys pakurtas tureciau atsilti g.gif
Atsakyti
Jau visą savaitę vaikai namie tupi smile.gif ale pas mus tik po laipsnį gražiai šaltis kyla. Šįryt 24 buvo.
Atsakyti
ūtata šalta žiema 4u.gif

pirtyj kanalizacija prigauta :unsure:pamiršom antifrizo įpilt doh.gif irgi pakūrė pečiuką nežn kaip bus g.gif

bernai ryte pasitikrina kiek t -ir toliau kaip šernai lovon krenta tongue.gif

siaubas pas dantistus-vieną dantį velka,tai kaina daros blink.gif wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2012 02 02, 17:17)
siaubas pas dantistus-vieną dantį velka,tai kaina daros blink.gif  wacko.gif

Gal labai mandro nori biggrin.gif

Aš ir gražaus norėjau, bet nusileidau ant "gelažinio" lotuliukas.gif Stengsiuosi plačiai nesišypsot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2012 02 02, 17:17)
ūtata šalta žiema 4u.gif

siaubas pas dantistus-vieną dantį velka,tai kaina daros blink.gif  wacko.gif

labai šalta.katik grįžau mašiną pašildžius tai jau rodo 23.
šiauduke pas kokį stomatologą velki ir kiek vienas kainuos.man jau reikia du vilkt ,bet niekaip neprisiruošiu verysad.gif
labas vakaras
atnešu arbatos,kad nesušaltumėt
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinciukas: 02 vasario 2012 - 19:34
QUOTE(Agatas1 @ 2012 02 02, 12:37)
Jau visą savaitę vaikai namie tupi  smile.gif ale pas mus tik po laipsnį gražiai šaltis kyla. Šįryt 24 buvo.

pas mane irgi -24,bet miestelio centre rode -27 doh.gif .Kazi kaip sunus ryt grys su pusiau susalusia masina g.gif ,ot ir parodo visas silpnas vietikes ax.gif.Mano dzipas uzsalo,o golfukas jau senei ziemos miegu miega lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 02 vasario 2012 - 21:47
kairys daktaras.plomba 80 lt,o vilkimas keramika600lt,bet dar švietė rentgenu ir vieną kanalą tvarkė tai dar plius 150 ir dvi dienas brūžino dar 150
o dar sakė du kartai reiks atvažiuot gun_bandana.gif tai va kiek susidarė vienam dančiui blink.gif doh.gif
o už tiltą keturių(du svetimi ir du vilkti auksu)1200lt pries gerus astuonis metelius unsure.gif

guodziuosi tuom ,kad jo plombos man tinka,stovi daugiau nei desimt meteliu,o jei jau atpuna,tai su visu danciu luzta wink.gif
Atsakyti