Įkraunama...
Įkraunama...

Provincija

QUOTE(siaudukes @ 2012 01 18, 12:29)
baikė irnesakyk.gif nusimegsi hihihi.gif ant gumos flirt.gif

Baik, labai ilgai užtruks lotuliukas.gif o megztas dar labiau storina lotuliukas.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...feature=related
laba diena
Papildyta:
nu as tai nelabai ramiai ziurejau.atrodo jau ,jau tuoj kaip stvers jis ta vaika
Atsakyti
baisūs ko tai man tie haskiai unsure.gif
Atsakyti
O man pats šuo labai gražus wub.gif vaikšto po miestą keli smile.gif bet primena laukinius, kažkaip kambary tokio niekaip neįsivaizduoju biggrin.gif
Atsakyti
Labutis,maniskiai irgi taip moka blush2.gif ,i kekviena mano telefono skambuti varo lotuliukas.gif

gal kam sniego,turiu 15cm nusisumt,tiksliau baigineju,tik va aplanksciau siupeles kampus,vakare vyreliui darbo bus lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
oho kaip darbuojies,o mes mindom,cik takutą pasdarį ir psio.
vaikai pasišiūpeliuoja krūvą ir danielę ant galvos stovėt mokina doh.gif
Atsakyti
plateliai, reportažas thumbup.gif
Man šiemet tik su šluota užteko pasimostykuot ax.gif


Aš tai skelbimuką neblogą radau laikraštyje laugh.gif
user posted image
Atsakyti
laba,nesuprantu ko devulis jus skriaudzia su sniegu blush2.gif ,mes tai butinai turim valyt visus 100kvadratu,o tai nesutelpam su masinom doh.gif ,ner kur apsisukt blush2.gif

dzukute geras tas skelbimas lotuliukas.gif .Turiu tokia pazystama kuri pri bajeriu,uzsimete toki avatarauser posted imageo po juo sitas uzraselis biggrin.gif
Šiaip tai aš angelas, tiesiog ant šluotos greičiau. Šįryt, kol dažiausi, penkis kartus alpau nuo savo grožio. Mes, moterys, stiprios - ir šiukšles išnešam, ir stogus nunešam, jei reikia. Moterys neturi viršsvorio, tai - papildomos vietos bučiniams... Norėjau būti pačia geriausiai - nepavyko. Norėjau tapti pačia ... ... blogiausia - nesugebėjau. Teks būti nepakartojamai!.. Aš iškart laikausi trijų ......dietų - nuo dviejų neprivalgau! Jis valgo - aš gaminu; jis dėvi - aš skalbiu; jis mėto - aš tvarkau. Ir ką aš be jo daryčiau? Moterų liaudies žaidimas: pati sugalvojau, pati įsižeidžiau. Aš - kaip šampanas: galiu būti svaiginanti, bet galiu ir į galvą duoti. Moteris turi priklausyti tam vyrui, kuris jos problemas išsprendžia, bet nesukuria naujų. Iš principo moteris ir patylėt gali. Bet esmė ta, kad ji tokio principo neturi. Dieve, duok išminties suprasti vyrą. Duok meilės jam atleisti. Kantrybės iškęsti jo charakterį. Tik jėgų neduok, o tai užmušiu jį....! Nuvažiavau į gyvačių parodą. Grįžau su medaliu ir diplomu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 21 sausio 2012 - 16:11
QUOTE(plateliai @ 2012 01 21, 16:08)
laba,nesuprantu ko devulis jus skriaudzia su sniegu blush2.gif ,mes tai butinai turim valyt visus 100kvadratu,o tai nesutelpam su masinom  doh.gif ,ner kur apsisukt blush2.gif


Tai pas jus mašinose problema, ne sniege laugh.gif


Tą aprašymą buvau kažkur skaičius, tik apie gyvačių parodą nebuvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 21 sausio 2012 - 16:47
Matyt paroda dar nebuvo įvykus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2012 01 21, 18:27)
Matyt paroda dar nebuvo įvykus...  ax.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti