Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl virusų forume

QUOTE(ptashka @ 2011 11 13, 17:11)
O tai kaip folderius rasti, jei pvz pas mane d diskas absoliuciai tuscias?


vat sitas klausimas ir mane domina,mano sesei nutiko lygiai tas pats,kur bejungtum visur rodo tuscia,kai ieini i kontrol panel ne vienos programos,tik scype veike,bet jungiant kompa lauk ismete lentele,kad isinstaliuoja....kazi ar cia imanoma ka padaryti.
Atsakyti
Aš galvojau, jog man vienai šitaip. doh.gif
Nei per stacionarų, nei per laptopą nieko, rodos, dar neatsitiko. Dabar scanuojų kompą, visi failai yra. Gal ne visiems taip baisiai pakenkė? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamakubu @ 2011 11 13, 15:16)
Zinokit tai ne savaitgalinis pokstas. Jau geru pora savaiciu jei ne keturais atgal turejus Google chrom mane neileido i SM foruma, rase, kad psl. kenkejiskas doh.gif


Matot kaip, o as buvau sventai isitikinus, kad nieko rimto...
Ar gali sitokie baisus pakenkimai buti turint antivirusine programa? Man kazkaip visiskai nieko kompui karsta.gif

Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2011 11 13, 18:14)
Matot kaip, o as buvau sventai isitikinus, kad nieko rimto...
Ar gali sitokie baisus pakenkimai buti turint antivirusine programa? Man kazkaip visiskai nieko kompui karsta.gif

Pasirodo atvirksciai, jau visas SM kalba apie tai. O kai pirma karta rasiau kazkaip niekas per daug demesio nekreipe rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2011 11 13, 16:14)
bandei system restore? grižtum atgal i ateiti.
O kai atsidarai D diska, raso 0 objects? nes pas mane buvo tuscias aplankas, bet rasydavo hidden ... objects


Atidarius properties, rodo, kad jame yra viskas, bet neraso, ar hidden, ar kokie, pas mane windows 7, as juose nesu baisiai spece.

System restore bandziau.
Atsakyti
QUOTE(kremsoda @ 2011 11 13, 12:42)
Priminkit, kaip reik isjungt tas reklamas, kad nerodytu?
jei naudojate Firefox arba Chrome, susiinstaliuokit įskiepį AdBlock . Nebebus jokių iššsokančių reklamų, nei čia nei kituose puslapiuose.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes irgi ką tik parsivežėm sutvarkytą kompą po vakarykščio pasėdėjimo SM doh.gif. Situacija buvo ta pati - išmetė krūvą lentelių, ekranas pasidarė juodas, o po to visos programos ir failai dingo, kaip nebuvę blink.gif. Buvau juodai į paniką puolus, tai dabar neatsidžiaugiu, kad viską buvo įmanoma atstatyti smile.gif.
Tik niekaip nesuprantu, kodėl nesuveikė antivirusinė g.gif. Gal kas išmanantis galėtų paaiškinti?
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2011 11 13, 17:43)
Atidarius properties, rodo, kad jame yra viskas, bet neraso, ar hidden, ar kokie, pas mane windows 7, as juose nesu baisiai spece.

System restore bandziau.

jei aplankas tuscias, bet raso, kad objektai visgi yra, bet paslepti, tai tada bent jau as dariau taip, pas mane windows xp:
atsidarau aplanka ->Tools->Folder Option->View->Show hidden objects (ten pazymiu varnele) ->Apply
Tada tuscioj papklej atsiranda vaizdas kaip per ruka. Kai jau matau toki vaizda, pazymiu viska arba ta pacia papke, desiniu pales klavisu spaudziu ir atsiranda lentele, kur pasirenku Properties->nuimu varnele nuo zodelio hidden
turetu viskas buti gerai

ir taip kiekviena papke as tvarkiau, nes nezinau kaip viska vienu kartu ne atskirai sutvarkyti g.gif
Atsakyti
sveiki,

pastaruoju metu gavau bent 5-6 prašymus sutvarkyti kompus... Failus išgelbėjau, tas visiškai realu ir įmanoma, tik va kad tų virusų valymas užima laiko... Pirmiau išvaliau kenkėjišką programą, tada per Safe mode iškėliau failus ir kompiuterius, panašu, teks perinstalinti... Nes pernelyg ilgai užtrunka atknisimas, ką dar pridirbo virusas (be paslėptų failų, kaip kad čia jau aiškino dauguma), bet ir sudarko darbalaukį, startinį meniu ir pan.

Geriausia ir iš tiesų -- nuolat atsinaujinanti antivirusinė, pakankamai nauja ir saugi naršyklė, reklamų blokavimas....
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2011 11 13, 18:11)
jei aplankas tuscias, bet raso, kad objektai visgi yra, bet paslepti, tai tada bent jau as dariau taip, pas mane windows xp:
atsidarau aplanka ->Tools->Folder Option->View->Show hidden objects (ten pazymiu varnele) ->Apply
Tada tuscioj papklej atsiranda vaizdas kaip per ruka. Kai jau matau toki vaizda, pazymiu viska arba ta pacia papke, desiniu pales klavisu spaudziu ir atsiranda lentele, kur pasirenku Properties->nuimu varnele nuo zodelio hidden
turetu viskas buti gerai

ir taip kiekviena papke as tvarkiau, nes nezinau kaip viska vienu kartu ne atskirai sutvarkyti  g.gif


Jaučiuosi lamere, nes per savo windows 7 nerandau, kaip iki ten nueiti, nors šią funkciją žinau doh.gif Gal kas naudojasi 7, žino? O, kad man tiktų senieji gerieji XP sad.gif
Atsakyti
Pasiskaitykit lryte, cia panašu rimta problema, komentaruose kai kas sakė, ne antivirusinė neapsaugojo
http://www.lrytas.lt...stos-virusu.htm

Didžiosios skelbimų ir forumų svetainės Lietuvoje užkrėstos virusu? (10)
lrytas.lt 2011-11-13 16:30

Portalo skaitytojas Tadas pastebėjo, kad nuo vakar internetinėje erdvėje vyksta keisti dalykai. Naršant kai kurias didžiąsias lietuviškas svetaines, tokias kaip *infected*, autogidas.lt, supermama.lt, draugas.lt, jo kompiuterio antivirusinė programa išmeta pranešimą apie tai, kad šios svetainės yra nepatikimos ir užkrėstos virusais.
„Kai kurios interneto naršyklės taip pat meta pranešimą apie kenkėjišką turinį šiose svetainėse, o greta rezultatų Google paieškos sistemoje yra užrašas „Tai tikriausiai žalinga Jūsų kompiuteriui“, bandant svetainę vis tiek atidaryti, dar kartą parašo: „Įspėjimas - lankymasis šiame tinklapyje gali būti pavojingas Jūsų kompiuteriui!“ - lrytas.lt rašė skaitytojas.

Kitas skaitytojas, vardu Giedrius sekmadienio ryte užfiksavo, kokie užrašai atsiranda, bandant užeiti į svetaines autogidas.lt ir draugas.lt.

Įvairiuose internetiniuose forumuose jau verda diskusijos, kas tai. „Galima įtarti, kad buvo įsilaužta į *infected* reklamos puslapį ir per visuose tinklapiuose transliuotas *infected* reklamas buvo platinami virusai“, - priežastis spėja Tadas.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mute: 13 lapkričio 2011 - 19:00
Sitas trojanas, virusas, plinta per flash tipo reklamas, kurias rodo keletas dideliu lietuvisku svetainiu. Tam, kad jo nepasigautumete, reiktu atsinaujinti flasho versija, kuri sita saugumo skyle sutvarkius. Reiktu eiti i adobe.com ir is ten atsisiusti naujausia versija. Taip pat, kaip keletas zmoniu minejo, padeda reklamu blokavimas. Aisku jei jau pasigavote isvalyti gali buti ne taip lengva, kai kuriais atvejais issivalo lengvai, kai kuriais sunkiai, priklauso nuo windowsu saugumo nustatymu, versijos, windowsu vartotojo teisiu
Atsakyti