Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl virusų forume

abejoju kad sutvarkyta, man vis dar meta einant i kiekviena forumo tema ir pan
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2011 11 13, 14:43)
Jau turbut viskas sutvarkyta  thumbup.gif   nes man jau nerodo jokiu lenteliu ax.gif, nors vakar ir siandiena dar buvo mirksiukas.gif

O man rodo, kai pirmą kartą užeini. Vėliau paspaudus "process anyway" - lentelė jau nebešoka schmoll.gif . Tik kažkaip keistai tai lentelei išokus - mano Kaspersky nekaukia, kaip kaukia kuomet iš tiesų virusą pagauna g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medeina7: 13 lapkričio 2011 - 14:52
Gerai,kad pasirodzius ispejimui apie virusa neatidariau forumo nei is namu,nei is darbo. Dabar va atidariau per mobilu pasiskaityti kas ir kaip.
Atsakyti
Mano antivirusine ir vakar ir siandien ijungus SM uzblokavo virusa doh.gif
Atsakyti
Kiek girdejau ,jei ismanus telefonas tai ir sis gali virusa pasigaut
Atsakyti
Cia tai bent pasidarbavo virusas, dingo visi failai folderiuose (tiesiog paslepti jie) einant per start-> programs-> empty...
vakar iki 3 nakties atstatinejau programas i priemoniu juosta, traukiau info is pasleptu folderiu. Zodziu kosmaras doh.gif schmoll.gif Teko atstatineti net įrankius (tools) nes juose buvo taip pat tuscia...
bet ne tik i SM taip raso, bet ir i CVbankas.lt negaliu ieiti per mozzila, tik per IE g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2011 11 13, 15:29)
bet ne tik i SM taip raso, bet ir i CVbankas.lt negaliu ieiti per mozzila, tik per IE  g.gif

ir skelbiu.lr ir aruodas.lt ir t.t. lietuviškuos puslapiuos, bet ne tame esmė. Esmė, kad visur tvarkyt reikia.
Atsakyti
QUOTE(hi:) @ 2011 11 13, 15:31)
ir skelbiu.lr ir aruodas.lt ir t.t. lietuviškuos puslapiuos, bet ne tame esmė. Esmė, kad visur tvarkyt reikia.

tai taip, as atrodo jau susitvarkiau, nes vakar is pradziu pradejo mesti ant desktopo lenteliu kruva, tada pajuodavo ekranas ir dingo piktogramos is juostos doh.gif net Mozzila dingo piktograma, tai programas siunčiausi valyti kompa per IE, tvarkiausi iki paryčių doh.gif dar pasiseke pavyko siandien sveciuose tureti kompiuterista, tai padejo, bet per mozzila vistiek ir siuo metu neprisijuingia ir ne nebandau, tik per IE galiu cia papulti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2011 11 13, 15:40)
Pas mane ir buvo Avira, kuris pastoviai rode 0 virusų  doh.gif  tai šveičiau aš jį ir parekomendavo an AVG  g.gif  nežinau, kiek ji geresnė, bet bent jau džaiiuosi, kad pavyko viska ištraukti kas buvo dingę, dabar reiks i CD bent jau foto susirasyti ir reikalinga info, kad kitą kartą nereiktų nagų graužti  doh.gif


Kaip pavyko? As bandziau atsatineti, bet kad is kompo net i fliasiuka neleidzia nieko nukopinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2011 11 13, 15:43)
Kaip pavyko? As bandziau atsatineti, bet kad is kompo net i fliasiuka neleidzia nieko nukopinti  g.gif

pirmaiusia kompa reikia praskanuoti ir isvalyti, tada atsatineti programas.
Kompa valiau per SafeMode microsoft... per čia is interneto parsisiunciau programa http://www.malwareby...lwarebytes_free tada per safe mode praskanavau kompa, istryniau virusus (visada atsisiuntus reikia updaitnti ir tada skanuoti). perkroviau ir atsattinejau dingusias programas.
programs folderius atstaciau atsisiuntus siuos failus:
admintools.exe ir AccRestore.exe
o pasleptus failus atidarinejau rankiniu budu. Atsidarau papke. tools->folder option->View->show hidden files pazymedavau ir tada paspaudus ant papkes desini peles klavisa, properties - nuimti varnele nuo hiden
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Maja*: 13 lapkričio 2011 - 15:57
QUOTE(*Maja* @ 2011 11 13, 15:55)
pirmaiusia kompa reikia praskanuoti ir isvalyti, tada atsatineti programas.
Kompa valiau per SafeMode microsoft... per čia is interneto parsisiunciau  programa http://www.malwareby...lwarebytes_free tada per safe mode praskanavau kompa, istryniau virusus (visada atsisiuntus reikia updaitnti ir tada skanuoti). perkroviau ir atsattinejau dingusias programas.
programs folderius atstaciau atsisiuntus siuos failus:
admintools.exe ir AccRestore.exe
o pasleptus failus atidarinejau rankiniu budu. Atsidarau papke. tools->folder option->View->show hidden files pazymedavau ir tada paspaudus ant papkes desini peles klavisa, properties - nuimti varnele nuo hiden


O tai kaip folderius rasti, jei pvz pas mane d diskas absoliuciai tuscias?
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2011 11 13, 16:11)
O tai kaip folderius rasti, jei pvz pas mane d diskas absoliuciai tuscias?

bandei system restore? grižtum atgal i ateiti.
O kai atsidarai D diska, raso 0 objects? nes pas mane buvo tuscias aplankas, bet rasydavo hidden ... objects
Atsakyti