Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl virusų forume

QUOTE(Pallade @ 2011 11 13, 08:28)
As turiu google chrome, bet vakar pirma karta  ismete pranesima, kad svetaine gali buti kenkejiska. Dabar ilindau i SM per Opera, nes ji pranesimu nemeto, bet gal be reikalo cia lendu - taip iseina, kad svetaine uzkresta, tik Opera apie tai neinformuoja? g.gif

Man irgi vakar irgi vakar šitą užrašą Chromas išmetė. Užėjau per aplinkui - lyg ir viskas o.k.
Bet dabar pasiskaičius komentarus, kad jau yra suėstų kompų - paleidau Kaspersky doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sakot sutapimas??.. as nemanau. nes dabar prisiminiau, kad atidariau SM ir kompas uzstrigo. paskui puslapis uzsidare, o vietoj jo didelis skaicius lenteliu. Paskui viskas is kompiuterio dingo. VISKAS.
teko kompa atiduoti vaikui, pati likau be jokio..
kadangi senuciukas laptopas buvo tai neatlaike..
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2011 11 13, 12:42)
TAIGI NEINSTALIUOKITE VISKO, KAS KĄ SIŪLO, nes patys prisimaigome, o tada kaltiname visus aplinkui  mirksiukas.gif

tiek ir pacios zinome,bet ka daryti kai kompas pakimba ir nieko kito neleidzia daryti tik dirbti su lentele virusine doh.gif tai ta akimirka ir spausdi tai kas bent spaudziasi doh.gif
kazkoki apsurda rasote doh.gif pacios sukuriame virusus ir juos paskui instaliuojame doh.gif
ne visos jau labai ir nusimano apie kompus ir virusus blink.gif kazkas turi saugoti vartotoja,ypac ten,kur niekada jokiu minciu apie jokias problemas ir virusus nekildavo doh.gif
man tai cia isvis nejuokinga,kai is kompo dingsta visa info unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Flower@ @ 2011 11 13, 13:28)
Sakot sutapimas??.. as nemanau. nes dabar prisiminiau, kad atidariau SM ir kompas uzstrigo. paskui puslapis uzsidare, o vietoj jo didelis skaicius lenteliu. Paskui viskas is kompiuterio dingo. VISKAS.
teko kompa atiduoti vaikui, pati likau be jokio..
kadangi senuciukas laptopas buvo tai neatlaike..

console.gif man buvo tas pats.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimantuke33: 13 lapkričio 2011 - 13:02
QUOTE(Flower@ @ 2011 11 13, 13:28)

Sakot sutapimas??.. as nemanau. nes dabar prisiminiau, kad atidariau SM ir kompas uzstrigo. paskui puslapis uzsidare, o vietoj jo didelis skaicius lenteliu. Paskui viskas is kompiuterio dingo. VISKAS.
teko kompa atiduoti vaikui, pati likau be jokio..
kadangi senuciukas laptopas buvo tai neatlaike..
[/b]

console.gif  man buvo tas pats.
[/quote]
man irgi vakar tas pats nutiko, gal jau susitvarkete kompiuteri?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasuteee: 13 lapkričio 2011 - 13:18
Įdomu, kas čia vyksta tada iš tiesų...

Mano kompas seniena, antivirusinės atrodo visos jau seniai išėjusios iš galiojimo, tad pranešimų negaunu, bet veikia viskas kaip visada ir net įtarus apie tokius dalykus nebūčiau, jei draugė nebūtų užklausus.

Tiesa, prieš porą dienų forumas keistai lėtai veikė vienu metu ir buvo kartą atsidaręs visiškai juodas puslapis, na daugiau tai nieko. Ir kompe viskas puikiai veikia ir forumas...
Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2011 11 13, 10:52)
Taip, kad as linkusi jus nuraminti, nors esu nekompetetinga visiskai sioje srityje. Bet jau net man, eiliniam vartotojui, matosi, kad cia kazkieno savaitgalinis pokstas.  4u.gif
Tikekite savo antivirusine programa  biggrin.gif  4u.gif


Kadangi esu siek tiek kompetetinga, tai papriestarausiu, tai ne pokstas. Virusa rode butent antivirusine ir is sio puslapio (puse paros dariau pilna kompo skanavima, tai pasiseke jame nieko nerado) beje istisai jis issokdavo ir blokavo nuo vakar ryto. O pries tai koki menesi ziauriai stabde darba tos issokancios reklamos, del kuriu mirinedavo internet explorer, ko su kitais puslapiais nebuvo, speju, kad su tomis reklamomis jis ir pateko i puslapi. Labai aciu moderatorems uz pakankamai greita reagavima, vis tik savaitgalis. Geros dienos visoms 4u.gif

QUOTE(Luigina @ 2011 11 13, 13:36)
Tiesa, prieš porą dienų forumas keistai lėtai veikė vienu metu ir buvo kartą atsidaręs visiškai juodas puslapis, na daugiau tai nieko. Ir kompe viskas puikiai veikia ir forumas...


Ne is karto tie virusai "sueda" kompa, visu tikslai skirtingi ax.gif Kadangi tai buvo Trojanas, tai pavojingesnis, saugiausia perinstaliuoti kompa, jei antivirusine silpna ir nesurado. 4u.gif
Atsakyti
Prasiskanavau kompiuteri. Rado trojanu virusu doh.gif Istryniau.
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2011 11 13, 10:57)
oho, man jau dvi dienos meta, kad sitas tinklapis pavojingas, bet nekreipiau demesio  4u.gif
O siaip kas juodai uzknisa, reklamos tele2 ir visos kitos, bandai kazka paskaityt, o jos issoka ir viskas spaudi x, o jos vistiek atsidaro  doh.gif  paskui nu gerai, atidarai paziuri, bandai skaityt ir vel tas pats. Slykstu, koktu ir vimdo, vat as del to, buvau pamascius, ar verta cia lankytis  doh.gif  tik labai gaila, nes siaip supermama ziauriai geras dalykas

Uz tas issokancias reklamas yra sumoketa uz tam tikra paspaudimu skaiciu. Tai greit visos paspaudziam po karta, neziuredamos ka ten reklamuoja smile.gif , Na jau tikrai per daug ju, ir virsuj tinklapio, ir abiejuose sonuose ir dar apacioj beganti eilute. Nors is kitos puses, tai tinklapio finansavimo saltinis.
Priminkit, kaip reik isjungt tas reklamas, kad nerodytu?
Atsakyti
QUOTE(Deimantuke33 @ 2011 11 13, 13:54)
tiek ir pacios zinome,bet ka daryti kai kompas pakimba ir nieko kito neleidzia daryti tik dirbti su lentele virusine  doh.gif  tai ta akimirka ir spausdi tai kas bent spaudziasi  doh.gif
kazkoki apsurda rasote  doh.gif  pacios sukuriame virusus ir juos paskui instaliuojame  doh.gif 
ne visos jau labai ir nusimano apie kompus ir virusus  blink.gif  kazkas turi saugoti vartotoja,ypac ten,kur niekada jokiu minciu apie jokias problemas ir virusus nekildavo  doh.gif 
man tai cia isvis nejuokinga,kai is kompo dingsta visa info  unsure.gif



Prie ko čia absurdai??? Aš nerašiau, kad pačios prisukuriate ar pačios prisikuriame virusų. Jeigu pačios sugebėtumėm sukurti virusą, tai žinotumėme ir ką su juo daryti mirksiukas.gif

O ir mano komentaras nėra piktas. Tiesiog pasidalinimas patirtimi, nes ir aš pati esu tokia, kuri kartais tiesiog mygia ir nesiaiškina ką mygia.



Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2011 11 13, 11:52)
]
Be to, ar pastebejote, kad tik ieinant i foruma metama lentele, o kai ieini i www.supermama.lt gali landzioti kur nori be lenteles  biggrin.gif  doh.gif  Bajeristai  biggrin.gif

Taip, kad as linkusi jus nuraminti, nors esu nekompetetinga visiskai sioje srityje. Bet jau net man, eiliniam vartotojui, matosi, kad cia kazkieno savaitgalinis pokstas.  4u.gif
Tikekite savo antivirusine programa  biggrin.gif  4u.gif

Zinokit tai ne savaitgalinis pokstas. Jau geru pora savaiciu jei ne keturais atgal turejus Google chrom mane neileido i SM foruma, rase, kad psl. kenkejiskas doh.gif Pakeitem i Mozilla ir vakar atsitiko pas pats. Einu tiesiog atmetama tu ispejimu ax.gif Ale nezinau ar gerai darau. Ir ne man vienai ta problema ziuriu, jau labai daug kas skundziasi. Cia tikrai reiktu paciai SM patikrinti viska nuodugniai ar cia kazkieno bajeriai ar isties mus virusiuoja. Jau norejau rasyti bet ziuriu iskeltas tas klausimas thumbup.gif Lauksim, labai lauksim patikrinimo. kaip mes be SM gyvensim verysad.gif RUSTE labai prasau praneskit SM apie iskilusia problema. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamakubu: 13 lapkričio 2011 - 14:17
QUOTE(lairam @ 2011 11 13, 11:42)
TAIGI NEINSTALIUOKITE VISKO, KAS KĄ SIŪLO, nes patys prisimaigome, o tada kaltiname visus aplinkui  mirksiukas.gif


o va google pranešime aš matau taip
Kokia supermama.lt/forumas įtraukimo į sąrašą būsena?

Svetainė įtraukta į sąrašą kaip įtartina. Lankantis šioje svetainėje galima pakenkti kompiuteriui.

Šios svetainės dalis buvo įtraukta į įtartinos veiklos sąrašą 2 kart. per praėjusias 90 dienų.

Kas atsitiko, kai „Google“ lankėsi šioje svetainėje?

Iš 985 psl., kuriuos svetainėje patikrinome per praėjusias 90 dienų, 60 psl. rezultatai parodė, kad kenkėjiška programinė įranga yra atsisiunčiama ir įdiegiama be naudotojo sutikimo. Paskutinį kartą „Google“ lankėsi šioje svetainėje 2011-11-12, o paskutinį kartą įtartinas turinys joje buvo rastas 2011-11-12.
Kenkėjišką programinę įrangą sudaro 63 scripting exploit(s), 21 trojan(s). Tiksliniame kompiuteryje užkrėsta vidutiniškai tiek naujų procesų: 6.

Kenkėjiška programinė įranga priglobta 2 domen., įskaitant hdfhdhdf.coom.in/, fsdeeeeee.coom.in/.

Radome 2 domen., kurie veikė kaip kenkėjiškos programos platinimo šios svetainės lankytojams tarpininkai, įskaitant bbelements.com/, skelbiu.lt/.

Ši svetainė buvo priglobta 1 tinkl., įskaitant AS42657 (INTERDATA).

Ar ši svetainė veikė kaip tolesnio kenkėjiškos programos platinimo tarpininkė?

Per praėjusias 90 dienų aptikta, kad supermama.lt/forumas veikė kaip 2 svetain., įskaitant supermama.com/, skelbimas.lt/, užkrėtimo tarpininkė.

Ar šioje svetainėje yra priglobta kenkėjiška programa?

Ne, per praėjusias 90 dienų šioje svetainėje nebuvo priglobta kenkėjiška programinė įranga.

Kaip tai nutiko?

Kai kuriais atvejais trečiosios šalys gali pridėti kenkėjišką kodą prie teisėtų svetainių, todėl rodome įspėjimo pranešimą.

Kiti veiksmai:

Grįžti į ankstesnį puslapį.
Jei esate šios žiniatinklio svetainės savininkas, galite pateikti užklausą dėl savo svetainės peržiūros naudodami „Google“ žiniatinklio valdytojo įrankius. Daugiau informacijos apie peržiūros procesą yra „Google“ žiniatinklio valdytojo pagalbos centre.
Atnaujinta prieš 11 val.

Papildyta:
QUOTE(mamakubu @ 2011 11 13, 14:16)
kaip mes be SM gyvensim verysad.gif

nu kai jau kyla toks klausimas gal tikrai verta, kad ta sm nusmigtų ir žmonės pasimokytų ir be jo išgyvent. lotuliukas.gif

man asmeniškai ne sm nusmigimo, o pakenkimo kompiuteriui klausimas domina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 13 lapkričio 2011 - 14:33
Jau turbut viskas sutvarkyta thumbup.gif nes man jau nerodo jokiu lenteliu ax.gif, nors vakar ir siandiena dar buvo mirksiukas.gif
Atsakyti