Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

labas rytas 4u.gif

QUOTE(businka123 @ 2011 11 15, 15:40)
10 dpi - 99,50
14 dpi - 573
augam mes, idomu, ar cia vienas vaikas ar du? ax.gif


grazus skaiciukai wub.gif pagal mane vienas g.gif

QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 15, 20:10)
Nuo ryt pradedu NT


na tai sugadinai?user posted image

QUOTE(Pina @ 2011 11 15, 20:37)
Mano laukimas , panašu, kad baigėsi, nes pradėjau kraujuoti.  Ryt padarysiu hcg


tikrai jau pramuse? unsure.gif lauksim hcg 4u.gif

QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 15, 20:42)
Aš tai šiandien knygą naują nukoviau...


kokia knyga? kelintas siandien dpi? g.gif

QUOTE(J01 @ 2011 11 15, 21:08)
nuo siandie startavau  blush2.gif  ax.gif


gero starto 4u.gif

QUOTE(Citas @ 2011 11 16, 00:06)
tai tipo histero gali labai padeti. Valio!


na reikia tiketis, kad tikrai pades thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2011 11 15, 21:17)
Mergaites, ar daug reiksmes skiriate nuojautai pries darant IVF?
Jei nejauciat, kad pasiseks ar atidedat procedura ar tiesiog data nustato gydytojas ir tiek... 4u.gif
siaip...retorinis klausimas ax.gif

Mimoza, man, pvz, dabar yra trukdziu pradeti IVF, taciau as sau mintyse kartoju, kad "mano sekmingas ivf vyksta paciu geriausiu man ir visiems metu", ir va tuo tikiu 4u.gif Visiskai pritariu, kad reikia pozityviai ikrauti savo pasamone smile.gif O jau kaip gausis, taip, bet busim is savo puses viska padare. Cia as taip galvoju smile.gif
Atsakyti
Pina
Kaip tu siandien? Kada bus kraujas? 4u.gif

J01
sveika prisijungusi!!!! Sveikinu su startu! wub.gif

mimoza:)
QUOTE
Mergaites, ar daug reiksmes skiriate nuojautai pries darant IVF?

Eigoje nekreipiu i nuojauta demesi, o po to tiesiog idomiai poanalizuoti. Bet nesureiksminu smile.gif
O jau starto atideti del nuojautost tikrai negaleciau, nes nu gal atsikeliau ne is tos kojos, gal vyras kava ne tokia karsta pateikia. As visa tokia kaprizingaaaaaa user posted image

sanzile
QUOTE
As reabilitacijoje

Reabilitacijoje visai gera! Poilsis drinks_cheers.gif Sveik greiciau, tvarkykis ir tada naujom jiegom i grazia ateiti!!!! Aciu tau uz pasitikejima smile.gif Pasistengsiu!

Cituk, nu naujienu pas tave - kalnai wub.gif ir visi tik i gera, tik i gera! pas mane buvo menopur, dar liko, tai gal ir kitam kartui naudosiu, tik daugiau pripirksiu, nors pas mane buvo Menopur+Gonal. Mano atveju jis nefiga nepagerino kieki. Nors ir ta teigti visai negaliu, embrionus gi ne auginam, sako kad kokybe jis pagerina!

Rytas, damos!

Atsakyti
Labas rytas merginos 4u.gif kiek daug nauju mergyciu ,sekmes naujoms ir senbuvems 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
angeliukkkeee
nuuu??? Kur II rezultatas? blink.gif
Atsakyti
Labas rytas
Buvau įsitikinusi, kad 16 d. yra ketvirtadienis. Ir laukiau ketvirtadienio su didžiausiu nekantrumu, nes tai turėjo būti paskutinis vizitas pas Treijsą. Ir ką, sužinau šiandien, kad 16 d. yra trečiadienis doh.gif Pasuku Treijsui, dirbs tik iki trijų. Iš Kauno jau nebespėsiu nulėkti doh.gif Teks važiuoti ryt pas jo kolegą, nes Treijso rytoj jau nebus. Nu ot dura doh.gif doh.gif doh.gif Va taip ir būna, kai niekur nedirbi ir nesigaudai kokia savaitės ar mėnesio diena. Susinervinau.
Atsakyti
Tanga
QUOTE
Va taip ir būna, kai

Esi nescia 4u.gif
Atsakyti
Citai-planas yra gerai thumbup.gif

As histero turejus,na ji man buvo diagnostine,tai del pastojimo nelabai padejo.
O be to,nelabai isivaizduoju kaip diagnostine gal padeti.Ka tau darys tai ims biopsija,paziuret gleivine.Ka daro graikai,o gal ir Gorgis jau,jie pries ivf gali padaryti svelnia abrazija,nes yra tikimybe,kad del zarazu pas tave surandejusi gleivine ir leliukai nesikabina.Antra ka jie daro,jei gleivine pas tave svari ir grazi,ipjauna ja keliose vietose nes yra kazkokie tyrimai,kad tose vietose yra lengviau isikabinti leliukams.
Dar is gleivines galima istirti gimdos kileriu skaiciu,nes yra tikimybe,kad kraujyje ju norma,o gleivineje pakilusios.Bet pas tave ir taip zinia,kad ju yra daug,ir zinoma,kaip ta nuzeminti tai ne problema.Tik tas kileres,bent mano ziniom,valdiskai tik Liverpulis tyre,nors gal ir kiti miestai pradejo.Liverpulyje yra pasikartojanciu persileidimu klinika,kur dirba ta gydytoja susidomejusi gimdos kilerems.Dar kazkada masciau pas ja i studija rasytis.
Graikijoj daro diagnostine ir reikalui esant pereina i operacija,jei reikia ka padaryt.UK per NHS gali buti per kelis etapus,nu zinai,jie gi greitai ir operatyviai nelabai moka.

Man pries UK ivf dare gimdos nuotrauka,paziuret ar nera kokiu nukrypimu.

Del intralipidu dar sakiau paklausiu.Ar pasiklausinejot kur gaut?
Man reiks viena doze dasipirkt,bet mano sesuo po operacijos,tai nezinau kaip pas ja bus su vaiksciojimu.Jei viskas ok,prasysiu,kad nupirktu,galiu ir tau paprasyt kelis ta pacia proga?Kas nors pasiims ir dapirks svirkstus ir skyscius.
Bet cia jei as LT busiu ir jei sesuo jausis normaliai,jei ne-eisiu pas Gorgi ax.gif
Atsakyti
Kitty3, PerKūnas, Krempudra



QUOTE(Warwara @ 2011 11 16, 10:32)
Cituk, nu naujienu pas tave - kalnai  wub.gif  ir visi tik i gera, tik i gera! pas mane buvo menopur, dar liko, tai gal ir kitam kartui naudosiu, tik daugiau pripirksiu, nors pas mane buvo Menopur+Gonal. Mano atveju jis nefiga nepagerino kieki. Nors ir ta teigti visai negaliu, embrionus gi ne auginam, sako kad kokybe jis pagerina!


Warwariuk - as daznai girdejau kad jungia Menopur ir gonali, bet kazkodel man minejo tik menopur, gal eigoj ziures jei nelabai auga duos ir gonali. ten skaiciau su tuo menopur labai jau daug krapstymosi, bet jei tu sugebejai restorane tai ir as nepasiduosiu drinks_cheers.gif


QUOTE(Tanga @ 2011 11 16, 12:17)
Labas rytas
Buvau įsitikinusi, kad 16 d. yra ketvirtadienis. Ir laukiau ketvirtadienio su didžiausiu nekantrumu, nes tai turėjo būti paskutinis vizitas pas Treijsą. Ir ką, sužinau šiandien, kad 16 d. yra trečiadienis  doh.gif Pasuku Treijsui, dirbs tik iki trijų. Iš Kauno jau nebespėsiu nulėkti  doh.gif Teks važiuoti ryt pas jo kolegą, nes Treijso rytoj jau nebus. Nu ot dura  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Va taip ir būna, kai niekur nedirbi ir nesigaudai kokia savaitės ar mėnesio diena. Susinervinau.


lotuliukas.gif is nestukines laimes susipainiojai dienose lotuliukas.gif


QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 11 16, 12:25)
Citai-planas yra gerai  thumbup.gif

As histero turejus,na ji man buvo diagnostine,tai del pastojimo nelabai padejo.
O be to,nelabai isivaizduoju kaip diagnostine gal padeti.Ka tau darys tai ims biopsija,paziuret gleivine.Ka daro graikai,o gal ir Gorgis jau,jie pries ivf gali padaryti svelnia abrazija,nes yra tikimybe,kad del zarazu pas tave surandejusi gleivine ir leliukai nesikabina.Antra ka jie daro,jei gleivine pas tave svari ir grazi,ipjauna ja keliose vietose nes yra kazkokie tyrimai,kad tose vietose yra lengviau isikabinti leliukams.
Dar is gleivines galima istirti gimdos kileriu skaiciu,nes yra tikimybe,kad kraujyje ju norma,o gleivineje pakilusios.Bet pas tave ir taip zinia,kad ju yra daug,ir zinoma,kaip ta nuzeminti tai ne problema.Tik tas kileres,bent mano ziniom,valdiskai tik Liverpulis tyre,nors gal ir kiti miestai pradejo.Liverpulyje yra pasikartojanciu persileidimu klinika,kur dirba ta gydytoja susidomejusi gimdos kilerems.Dar kazkada masciau pas ja i studija rasytis.
Graikijoj daro diagnostine ir reikalui esant pereina i operacija,jei reikia ka padaryt.UK per NHS gali buti per kelis etapus,nu zinai,jie gi greitai ir operatyviai nelabai moka.

Man pries UK ivf dare gimdos nuotrauka,paziuret ar nera kokiu nukrypimu.

Del intralipidu dar sakiau paklausiu.Ar pasiklausinejot kur gaut?
Man reiks viena doze dasipirkt,bet mano sesuo po operacijos,tai nezinau kaip pas ja bus su vaiksciojimu.Jei viskas ok,prasysiu,kad nupirktu,galiu ir tau paprasyt kelis ta pacia proga?Kas nors pasiims ir dapirks svirkstus ir skyscius.
Bet cia jei as LT busiu ir jei sesuo jausis normaliai,jei ne-eisiu pas Gorgi ax.gif


Nu as klausiau seses ir mamos bet jos aisku nieko nezino apie intralipidus, sakiau kad bandytu paklausinet. Galim suderinti reikala, jei tavo sese zino kur mano sese gali nueiti ir nupirkti ir tau ir man rolleyes.gif

Aciu uz issamia hystero analize, mano sesele aiskino kad jie paziures kas kaip ir abrazija padarys, nemanau kad jie tirs kileres ten bet tipo yra teorija kad ta abrazija kazkiek ja gali numusti (bet cia gal tik jos teorija tongue.gif ) nu o su gleivine tai labai noreciau kad kazka padarytu, nervina jinai mane, nors visada berods buvo trisluoksne bet va tas storis jos tos i plonesni visada. GN man daryta pries pora metu tai rado tik uzakusius kiausintakius. Kazkaip vistiek apsidziaugiau kad nereikejo prasyt ir kad jie patys pasiules man ta hystero, pas Gorgi aisku vel butu nemaza kaina ja darytis, juolab kad jis minejo kad gali reiketi. Nu nepucha ne pera thumbup.gif
Atsakyti
Citas
QUOTE
ten skaiciau su tuo menopur labai jau daug krapstymosi, bet jei tu sugebejai restorane tai ir as nepasiduosiu

Tai nieko ten tokio, ne gonalis, aisku, kuris pum-pum, bet as gi dipherelina sau kiek viena diena dariau, tai gi ir ten tas pats: milteliai, skystis. Man reikejo 2 milteliu, tai i viena skysti variau (liktais iki 5 milteliu galima i viena skysti). Svaibiausia pasiimti didele stora adata vaistukams sumaisyti, labai patogu! thumbup.gif Gonalis, kai 75 VV irgi gi buna milteliais smile.gif

Restoranas tai joooo... Mano drauge iki siol tik kad ne JUS man sako. Jau toki ispudi jai paliko smile.gif
O dar kai ovitrelli reikejo leisti, tai pilna troba buvo zmoniu, vaikai visur lakste, vonia buvo uzimta. Tai nuejau i virtuves kampa, nusisukau ir bac!
Atsimenu kai per pirma IUI su ovetrellio svirkstu vienoje rankoje ir odos raukslele kitoje meditavau apie 20 min lotuliukas.gif lotuliukas.gif
As si karta visus vaistus suleisdavau ne 45 laipsniu kampu, o 90. Buvo zymiai patogiau smile.gif

Oj, Cituk, kaip saunu, kad tavimi rupinasi daktarai klinikoje. Gal ir gerai, kad mokama si karta padarei, vis sokineja energingiau thumbup.gif
Atsakyti
Citai,lai paklausia bet kurioj seimos klinikoj,gal nereiks jokiu aplinkiniu keliu.
Intralipidai 20 proc 100 ml.
Nes ten pazistama sesers,jei be recepto parduoda,nenoriu su nepazistamais zmonem gasdinti,po to is vis negausim ax.gif
Ziuresiu iki savaitgalio kokia ten situacija,jei ka pranesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 16, 13:23)
As si karta visus vaistus suleisdavau ne 45 laipsniu kampu, o 90. Buvo zymiai patogiau smile.gif

Oj, Cituk, kaip saunu, kad tavimi rupinasi daktarai klinikoje. Gal ir gerai, kad mokama si karta padarei, vis sokineja energingiau  thumbup.gif


Zinau kaip baisu buna pirmieji duriai, bet tas jau praeity (as isvis sakiau nuo mazens kad NIEKADA GYVENIME, niekam neleisiu vaistu o va se kad nori lotuliukas.gif

Nu matai as uztai ir nustebau kad Hystero man pasiule ne privati klinika (aisku ir privati butu siuius bet ir pinigeliu paprasytu) o cia valstybine padarys. Gal suveike kad as apejau visus daktarus ir seseles ir vyriausiam paaiskinau kad daugiau neigiamu nepriimsiu ir kad turit daryt isvadas ir kad moku daug privaciai todel noriu kad ir jie pasistengtu thumbup.gif


QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 11 16, 13:26)
Citai,lai paklausia bet kurioj seimos klinikoj,gal nereiks jokiu  aplinkiniu keliu.
Intralipidai 20 proc 100 ml.
Nes ten pazistama sesers,jei be recepto parduoda,nenoriu su nepazistamais zmonem gasdinti,po to is vis negausim  ax.gif
Ziuresiu iki savaitgalio kokia ten situacija,jei ka pranesiu  smile.gif


Supratau, aisku kad negasdink smile.gif mama poliklinikoj turi kazka pazistamo, tai gal jie israsytu recepta o jei ne tai sturmuosism seimos vaistines smile.gif
Atsakyti