Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 15, 21:55)
Stiprus kraujavimas? Bet kotais ankstokos mmm?  g.gif

Kaip tik šito norėjau klaust - kažin, kodėl mmm prasideda anksčiau, 24, 25 ciklo d, jei joms laikas, pvz, po 30 dienų ???? mastau.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

priimkit ir mane i savo draugija, nuo siandie startavau blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 15, 21:42)
Dekui Beta  4u.gif  O dar taves norejau paklaust apie vidurius  blush2.gif -ar jautei anksti kazkokius ju pokycius? Sorry, kad as su savo priciudais, bet ...esu kokia esu...  blush2.gif


Tu zinok jeigu atsiverstum birzelio galo archyva, tai pamatytum, kaip as cia visom galvas uziau, kad nejauciu ,neturiu jokiu pozymiu, alei vieno.Labai del to pergyvenau.Nei man papai skaudejo, nei man ten kas nors buvo.Tik jau pries pat turejusias buti memes buvo ir tikrieji ju pozymiai, tokie kaip visko ne valgymas, o tiesiog edimas ir pan. O paskui jau pas nestukes toliau tryzniojau, kad nera jokiu pozymiu, kol 7 savaite nepradejau vemti be susotojimo ax.gif Taigi nieskok tu ju geriau.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 15 lapkričio 2011 - 21:11
Mergaites, ar daug reiksmes skiriate nuojautai pries darant IVF?
Jei nejauciat, kad pasiseks ar atidedat procedura ar tiesiog data nustato gydytojas ir tiek... 4u.gif
siaip...retorinis klausimas ax.gif
Atsakyti

Sveikutes 4u.gif
QUOTE(Warwara @ 2011 11 15, 10:57)
Dabar as tikiu stebuklais, jie vyksta aplink mane nuolat, vyksta ne man, bet labai arti. Netikiu kad ir man gali nutikti stebuklas (tikimybiu teorija!), bet gi kaip smagu jausti stebuklo fliuidus!

thumbup.gif graziai pasakyta 4u.gif

QUOTE(Krempudra @ 2011 11 15, 11:28)
dabar galvoju, kad gal niekas veltui nevyksta  g.gif gal pries puse metu tam ir reikejo nuvaziuoti pas T, kad suprastum, kad jis mums netinka  g.gif nes kai forume tiek geru atsiliepimu apie T ir pagrinde visos tik pas ji vaziuoja, kazkaip is pradziu net nelabai kyla abejoniu pas ka registruotis  tongue.gif o tada laukdama pas T konsultacijos kaip tik ir nusiziurejau ir isimylejau kita LV daktariuka  wub.gif  blush2.gif  pas ji dabar ir grizau. o ir pradziu juk net minciu apie ji neturejau  tongue.gif
man atrodo, kad tie patys ten  g.gif


drinks_cheers.gif o embriologai tie patys 4u.gif
QUOTE(businka123 @ 2011 11 15, 16:40)
o manos naujienos tokie:
10 dpi - 99,50
14 dpi - 573
augam mes, idomu, ar cia vienas vaikas ar du? ax.gif


thumbup.gif dar karta sveikinu 4u.gif Cia tavo 4 IVF'as? Ka darei kitaip nei anksciau? 4u.gif
QUOTE(Pina @ 2011 11 15, 21:37)
Mano laukimas , panašu, kad baigėsi, nes pradėjau kraujuoti.  Ryt padarysiu hcg, kad pasitvirtintų galutinai. Žinau atsakymą, nes dariau ryte testuką - I  verysad.gif  Ašaras visas išverkiau vakar, todėl guosti nereikia - jaučiu, kad dar vistiek gyvensiu  aggressive.gif

Kol nera HCG, tol tikim ir laikom kumstukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2011 11 15, 21:17)
Mergaites, ar daug reiksmes skiriate nuojautai pries darant IVF?
Jei nejauciat, kad pasiseks ar atidedat procedura ar tiesiog data nustato gydytojas ir tiek... 4u.gif
siaip...retorinis klausimas ax.gif

Mimoza,
IVF tai ne vienadienė procedūra, todėl šitoj vietoj manau, kad nuotaikų gali būti įvairių. Tiesiog Reikia Ruoštis, o kai ateis diena kai ruošies įsodinimui, tada jau jokių nuojautų, tik gera nuotaika ir ramybė smile.gif victory.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Colouritte: 15 lapkričio 2011 - 22:11
Warwara, man buvo svarbu pasidometi, kaip Tu gyveni, ka veiki, nes su manim- veiksmo 0 smile.gif As reabilitacijoje biggrin.gif Jei ka veiksim, tai tik po Nauju metu, jei ne po Nauju, tai link pavasario, nes tikimybe, kad turesiu dar viena histero.
O is Taves lauksiu stebuklingu naujienu smoke.gif mirksiukas.gif
mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(J01 @ 2011 11 15, 23:08)
Sveikutes  4u.gif

priimkit ir mane i savo draugija, nuo siandie startavau  blush2.gif  ax.gif

sveika prisijungusi gero starto ir teigiamo rezultato 4u.gif pas ka lankotes
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 15, 21:10)
O man snd 6pdo, pojuciai-stiprus mmm spazmai  doh.gif  Nuo ryt pradedu NT  blush2.gif  Kazi Betai kada parode 1nt?  g.gif


tai idomu bus stebet tao nt seriala smile.gif

nepriejau prie kompo tai is tel rasau, uz tai atsiprasau uz klaidas ir mazai sypsenu:)

pina - laukiam dar skaiciuku, o gal?

Visoms laukiancioms teigiamu - laikau kumscius suraitytus.
Visoms laukiancioms starto (ir man paciai) - kantrybes!
Visoms naujoms nestukems- nauju nuostabiu potyriu ir nepamirskit musu cia palaikyt ir pavirusuot!
Visoms senbuvems nestukems - jusu patarimai musu turtas!

Zemyna, afrodite - tikiu ir laukiu jusu sugriztant:)

warwara - manau kad jus su dziaugsmu pasitiksit nestuma ir ne kitaip:)

as siandien buvau ligoninej aptarti buvusiu ivf-iu ir ka daryti kitaip. Tai didziausia naujiena man kad man paskyre histeroskopija, tipo ten jie patikrina, jei randa koki polipa isima, ziuri kokiu saaugu ar nera ir jei gerai supratau termina angliskai tai pagramdo gimdos sieneles, tokiu budu paziuri ar nera patologiju gleivines. Nu zodziu pas mane aiskiai yra implantation failure tai tipo histero gali labai padeti. Gorgis irgi minejo kad gali reikt daryt,bet pas ji aisku mokama o cia sumokes valstybe. Valio! Ai ir dar tipo yra teorija kad tas sieneliu pagramdymas kazkokiu budu numusa tas natural killer cells jei jos padideje, o pas mane taip ir yra,tai gal islosiu ir cia:) ir dar pakeitimas vienas kad naudos Menopur vietoj Gonal f, tipo irgi su mano siek tiek sumazejusiu kiausidziu rezervu (nors neturejau problemu su folikulu skaiciumi) Menopur tinka labiau nes jis turi 2 hormonus FSH ir LH o Gonal f tik FSH. Nors niekas negali nuspeti kad man jis bus geriau, matysim. Tai va 30.11 susitinku su vadovu klinikos dar viska aptarti (jei neanuliuos, nes jis kazkokia operacija apturejo). ***** grandiozinis projektas visas sitas gydymas man ir labai bus gaila nesekmes atveju nes tike daug pastangu ideta! Beje mergaites kurios daret hystero, pasakykit ar padejo kuriai pasiekti svajone? Xxx
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 11 16, 01:06)
as siandien buvau ligoninej aptarti buvusiu ivf-iu ir ka daryti kitaip. Tai didziausia naujiena man kad man paskyre histeroskopija, tipo ten jie patikrina, jei randa koki polipa isima, ziuri kokiu saaugu ar nera ir jei gerai supratau termina angliskai tai pagramdo gimdos sieneles, tokiu budu paziuri ar nera patologiju gleivines. Nu zodziu pas mane aiskiai yra implantation failure tai tipo histero gali labai padeti. Gorgis irgi minejo kad gali reikt daryt,bet pas ji aisku mokama o cia sumokes valstybe. Valio! Ai ir dar tipo yra teorija kad tas sieneliu pagramdymas kazkokiu budu numusa tas natural killer cells jei jos padideje, o pas mane taip ir yra,tai gal islosiu ir cia:) ir dar pakeitimas vienas kad naudos Menopur vietoj Gonal f, tipo irgi su mano siek tiek sumazejusiu kiausidziu rezervu (nors neturejau problemu su folikulu skaiciumi) Menopur tinka labiau nes jis turi 2 hormonus FSH ir LH o Gonal f tik FSH. Nors niekas negali nuspeti kad man jis bus geriau, matysim. Tai va 30.11 susitinku su vadovu klinikos dar viska aptarti (jei neanuliuos, nes jis kazkokia operacija apturejo). ***** grandiozinis projektas visas sitas gydymas man ir labai bus gaila nesekmes atveju nes tike daug pastangu ideta! Beje mergaites kurios daret hystero, pasakykit ar padejo kuriai pasiekti svajone? Xxx

Sveikinu Citai, su perspektyviom naujienom drinks_cheers.gif Smagu, kad taip stumiates i prieki ir vis kazka naujo, naudingo einant tikslo link, suplanuojat 4u.gif Taip ir toliau mirksiukas.gif Sekantis kartas privalo but teigiamas - net neabejok wub.gif Siunciu tau ir visrusiuka
2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(businka123 @ 2011 11 15, 16:40)
o manos naujienos tokie:
10 dpi - 99,50
14 dpi - 573
augam mes, idomu, ar cia vienas vaikas ar du? ax.gif


Gražu žiūrėti wub.gif
Papildyta:
QUOTE(J01 @ 2011 11 15, 22:08)
Sveikutes  4u.gif

priimkit ir mane i savo draugija, nuo siandie startavau  blush2.gif  ax.gif


Su startu ir sėkmingo finišo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(mimoza:) @ 2011 11 15, 22:17)
Mergaites, ar daug reiksmes skiriate nuojautai pries darant IVF?
Jei nejauciat, kad pasiseks ar atidedat procedura ar tiesiog data nustato gydytojas ir tiek... 4u.gif
siaip...retorinis klausimas ax.gif


Na mano nuojauta prieš įsodinimą buvo labai nekokia. Neramino, kad procedūra atliekama per pilnatį. Galvojau išmes mano mažutėlius padidėjęs slėgis. Tą diena važiuodami į LV stuktelėjom stirną. Galvojau, blogas ženklas. Naktį po įsodinimo sapnavau gyvatę savo lovoje. Irgi nieko gero. Žodžiu, prisigalvoti galima įvairiausių dalykų.
Papildyta:
QUOTE(PerKūnas @ 2011 11 15, 21:42)
biggrin.gif Aš pyragą savo laukimo mediumo proga kepu tongue.gif Kol kas rami. Skaudi tik krūtinė (ypač speneliai  unsure.gif  )
Kažkas pilve dūrinėjo šiandien, bet jau nebesusigaudau ar obuoliai ten vartėsi ar vaikai biggrin.gif Tokių kaip mm spazmų..na gal tik vakarais ( vakar, šiandien) sėdint prie kompo kažką jaučiu  g.gif  Žodžiu, nesu visai bejausmė  blush2.gif


Sakai, dursto g.gif Na tai thumbup.gif Aš irgi pradžioj bandžiau dėl to durstymo kaltinti raugintus kopūstus, bet kad dūrė į tą pačią vietą. Jaučiu kapstėsi ten mano mažiukas.
Atsakyti
Labas rytas,

Aš šiandien einu į seminarą "Streso valdymas". Pastresuosiu visą dieną, paskui papasakosiu kokių veiksmų imtis pataria kompetetingi šioj srity žmonės cool.gif

Antra laukimo pusė prasidėjo taip:
Ryte užmačiau mažiuką crinono trupiniuką...toks biški rūžavas g.gif Krutinės beveik nebeskauda, bet lieka diiiidelė. Nieko nebado ir nemaudžia. Viduriai geri biggrin.gif

Dabar pagalvojau, kad šiek tiek būnam panašios į mamytes, kurios pasakojasi tarpusavyje kokios konsistencijos, spalvos ir kvapo jų mielieji vaikučiai šiandien pakakojo biggrin.gif

ir dar sapnavau tokį sapną...sapnavau , kad tarp pirštų radau vabaliukus. Kelis sutraiškiau, o vienas pabėgo. Tai išsifravau pati sau, kad viskas čia gerai biggrin.gif
vabaliukai tokie nelabai draugiški žmonių giminei, bet jau nelįsim čia į detales irnesakyk.gif

QUOTE(J01 @ 2011 11 15, 21:08)
priimkit ir mane i savo draugija, nuo siandie startavau  blush2.gif  ax.gif


Su startu ir gero finišo smile.gif

QUOTE(mimoza:) @ 2011 11 15, 21:17)
Mergaites, ar daug reiksmes skiriate nuojautai pries darant IVF?
Jei nejauciat, kad pasiseks ar atidedat procedura ar tiesiog data nustato gydytojas ir tiek... 4u.gif
siaip...retorinis klausimas ax.gif


Jausmas, kad nepasiseks turbūt ateina, iš negatyvių minčių. Galvok, kad tikrai pasiseks ir tada visi ženklai rodys sėkmę.

QUOTE(Citas @ 2011 11 16, 00:06)
***** grandiozinis projektas visas sitas gydymas


Tik mūsų valdžios vyrams grandioniziai projektai nueina šuniui ant uodegos...o jūsų šeimynai pasiseks viskas, nes norit, turit planą ir jis bus įvykdytas.
Atsakyti