Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(Krempudra @ 2011 11 15, 11:28)
man atrodo, kad tie patys ten  g.gif

Per mano proceduras embriologas buvo vyras. Bet kiek zinau is mergaiciu pasakojimu, tai dirba ir moteris.
Atsakyti
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 11 15, 10:31)
Per mano proceduras embriologas buvo vyras. Bet kiek zinau is mergaiciu pasakojimu, tai dirba ir moteris.


na bus kaip bus biggrin.gif o bus juk gerai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2011 11 15, 11:33)
na bus kaip bus  biggrin.gif o bus juk gerai  tongue.gif

ir ne kitaip drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 14, 23:43)
Pinute, priduok kraujuka ir baik kankintis jei taip  mirksiukas.gif  As zinok paseksiu tavo pedomis ketvirtadieni  blush2.gif  Bus 8dpo , bet as noriu suzinoti kabinosi ar nea  doh.gif  MMM skausmai jau stipreja, bijau daug dienu nesulaukt, tustinu is saldytuvo rukytas mesytes , galeciau 2pokus cipsu sukirst-o tai manau jau viska pasako, gal ir nea, zinoma noriu tiketi, kad nea. Tyliai noriu tiketi, kad mazieji iskres grazu siurpriza-jie man, o as-vyrui, kaip svajojau nuo senai senai  wub.gif


Mane iki šiol traukia ant blogo maisto. Iki nestuke.gif maitinausi labai sveikuoliškai, o dabar valgau visokį šlamštą, net į McDonaldą MB buvau nusitempusi biggrin.gif Taigi gal ir neblogas ženklas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kitty3 @ 2011 11 14, 23:03)
  Musu skaiciukai:
13 DPI - 180
17 DPI - 613  wub.gif


wub.gif Labai gražūs. Taip ir toliau!
Atsakyti
o manos naujienos tokie:
10 dpi - 99,50
14 dpi - 573
augam mes, idomu, ar cia vienas vaikas ar du? ax.gif
Atsakyti
businka123
graziai augat! thumbup.gif
QUOTE
augam mes, idomu, ar cia vienas vaikas ar du?

palauk truputuka ir suzinosi tiksliai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pina, kaip tu snd laikaisi? mirksiukas.gif

PERKUNAS, o tu sau tyliai sedi ir rami sau biggrin.gif -greit sakyk ka jauti ko nejauti? mirksiukas.gif

O man snd 6pdo, pojuciai-stiprus mmm spazmai doh.gif Nuo ryt pradedu NT blush2.gif Kazi Betai kada parode 1nt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 15, 21:10)
Pina, kaip tu snd laikaisi?  mirksiukas.gif



Mano laukimas , panašu, kad baigėsi, nes pradėjau kraujuoti. Ryt padarysiu hcg, kad pasitvirtintų galutinai. Žinau atsakymą, nes dariau ryte testuką - I verysad.gif Ašaras visas išverkiau vakar, todėl guosti nereikia - jaučiu, kad dar vistiek gyvensiu aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 15, 21:10)
O man snd 6pdo, pojuciai-stiprus mmm spazmai  doh.gif   Nuo ryt pradedu NT   blush2.gif  Kazi Betai kada parode 1nt?  g.gif


7 dpi lyg tai rode g.gif Arba tai buvo mano vaizuotes vaisius.Visko gali buti.Bet man jo reikejo, kad ir tos fantazijos tam, kad 8 dpi pamatyciau, kad testukas vos vos vos ryskesnis.Bet nesitikek nei jokio vaiduoklio tokia ankstybe ansciau nei po 15 min.Ir ziurek pries langa atsistojus, kad butu dienos sviesa tongue.gif Ir kadangi ruosiesi kas diena juos gadinti iki pamatysi antra juostele, nusipirk visus vienodos gamybos, kad zinotum ko tiketis.Ir dar.Turek omeny, kad gali nerodyti nei 7, nei 8 net ir 9 dpi.Pas mane buvo dvynukai, taigi HCG nuo pat pradziu vuvo aukstesnis.Taigi darykis juos tiktai pilnai suvokdama, kad jeigu dabar nerodys, nepulsi i panika rolleyes.gif

Pina, aisku, kad gyvensi 4u.gif taves dar reikes tam kleckiukui, kuris taves laukia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 15 lapkričio 2011 - 20:39
QUOTE(Beta1 @ 2011 11 15, 21:37)
7 dpi lyg tai rode  g.gif  Arba tai buvo mano vaizuotes vaisius.Visko gali buti.Bet man jo reikejo, kad ir tos fantazijos tam, kad 8 dpi pamatyciau, kad testukas vos vos vos ryskesnis.Bet nesitikek nei jokio vaiduoklio tokia ankstybe ansciau nei po 15 min.Ir ziurek pries langa atsistojus, kad butu dienos sviesa  tongue.gif Ir kadangi ruosiesi kas diena juos gadinti iki pamatysi antra juostele, nusipirk visus vienodos gamybos, kad zinotum ko tiketis.Ir dar.Turek omeny, kad gali nerodyti nei 7, nei 8 net ir 9 dpi.Pas mane buvo dvynukai, taigi HCG nuo pat pradziu vuvo aukstesnis.Taigi darykis juos tiktai pilnai suvokdama, kad jeigu dabar nerodys, nepulsi i panika  rolleyes.gif

Dekui Beta 4u.gif O dar taves norejau paklaust apie vidurius blush2.gif -ar jautei anksti kazkokius ju pokycius? Sorry, kad as su savo priciudais, bet ...esu kokia esu... blush2.gif
Papildyta:
PERKUNAS, o tu jauti mmm skausmus? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(Kitty3 @ 2011 11 14, 22:03)
  Musu skaiciukai:
13 DPI - 180
17 DPI - 613  wub.gif


thumbup.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 11 15, 09:57)
Begalo noreciau, kad i savo kita IVf eiciau su tikejimu.


Bet pabandyti tikėti gi gali. O jau kaip, gausis taip.
Įsivaizduoju tave esant labai realistę. Bet pabandyk pakilti šiek tiek virš žemės, įjungti širdį visu pajėgumu ir pabandyti tikėti.


QUOTE(Warwara @ 2011 11 15, 10:13)
Jau koks bus tas atsakimas toki su dziaugsmu ir priimsim.


Super pasakyta!!!! Tu man patinki 4u.gif

O jeitu dar ir gera ragana, tai pabūsiu fundatorė tavo pamiklui mirksiukas.gif

QUOTE(Kamelija2 @ 2011 11 15, 10:31)
Per mano proceduras embriologas buvo vyras. Bet kiek zinau is mergaiciu pasakojimu, tai dirba ir moteris.


Mūsų buvo moteris...tokia jauna ir patikimu veidu. Arba man jau ten visi pagal nutylėjimą patikimi biggrin.gif

QUOTE(businka123 @ 2011 11 15, 15:40)
o manos naujienos tokie:
10 dpi - 99,50
14 dpi - 573
augam mes, idomu, ar cia vienas vaikas ar du? ax.gif


Valio valio !!!! Taip ir toliau.

QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 15, 20:10)
PERKUNAS, o tu sau tyliai sedi ir rami sau  biggrin.gif -greit sakyk ka jauti ko nejauti?  mirksiukas.gif

O man snd 6pdo, pojuciai-stiprus mmm spazmai  doh.gif  Nuo ryt pradedu NT  blush2.gif  Kazi Betai kada parode 1nt?  g.gif



biggrin.gif Aš pyragą savo laukimo mediumo proga kepu tongue.gif Kol kas rami. Skaudi tik krūtinė (ypač speneliai unsure.gif )
Kažkas pilve dūrinėjo šiandien, bet jau nebesusigaudau ar obuoliai ten vartėsi ar vaikai biggrin.gif Tokių kaip mm spazmų..na gal tik vakarais ( vakar, šiandien) sėdint prie kompo kažką jaučiu g.gif Žodžiu, nesu visai bejausmė blush2.gif

Tai sakai imsies testų... g.gif Jei tik padės prašviesinti gyvenimą - mes su tavim smile.gif

Pina, kaip tu?

Aš tai šiandien knygą naują nukoviau...gal sakau padės laukti...mėgstu atsijungti romano pagalba.
Atsakyti
QUOTE(Pina @ 2011 11 15, 21:37)
Mano laukimas , panašu, kad baigėsi, nes pradėjau kraujuoti.  Ryt padarysiu hcg, kad pasitvirtintų galutinai. Žinau atsakymą, nes dariau ryte testuką - I  verysad.gif  Ašaras visas išverkiau vakar, todėl guosti nereikia - jaučiu, kad dar vistiek gyvensiu  aggressive.gif

Stiprus kraujavimas? Bet kotais ankstokos mmm? g.gif
Atsakyti