Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 14, 17:04)
ar kas gerete bromcriptina ar labai jauciasi tas salutinis paveikis.mano prl 32.03 kazin kokios jo normos


labas mielosios ir mylimosios

As geriau ir geriu-salutiniu poz jokiu, bet va sumazino man doze ir galvos skausmeliai prasidejo.... Gal ne nuo to, nzn... Paziurek normas hormonu skyrelyje, ten daug info.
Papildyta:
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 11 14, 16:05)
Aciu blush2.gif Kaip saunu smile.gif Sveikinu su artejancia pabaiga 4u.gif O kur darysies?

Aciu wub.gif Darysimes pas grazuoli latviu daktariuka smile.gif Tavo virusiukas islys i dienos sviesa apie birzeli? wub.gif
Mano turetu rugpjuti wub.gif Mergytes, kas dar guodi??? Su kuo desiu i kelnes?? Nejau viena tryziosiu forume, kai jus busit paskendusios kalediniuose maisto ruosimuose smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 11 14, 19:15)
aciu kad klausi  ax.gif Na augam neblogai,esam labai uzsispyrusios,rodom oziukus jau nuo dabar  bigsmile.gif Siaip viskas gal ir neblogai tik diegliukai kankina  smile.gif

OOO, musu vaikuciai ne siaip sau, o tikri charakteriukai mirksiukas.gif Reginiuk, o tu pati gimdei ar cezaris buvo?
Papildyta:
QUOTE(LinMer @ 2011 11 14, 19:08)
Mano HCG 4,64  siandiena 11dpi  verysad.gif  stebuklas neivyko, kazkaip buvau tokia tikra, bet ... 4u.gif  sekmes mergaites visoms visoms, kad kuo greiciau keliautumete i kita skyreli, arteja kaledos stebuklu metas  4u.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Colouritte @ 2011 11 14, 21:59)
Gavau atsakymą el. paštu, mano hcg <0,500. Tai reiškia, kad ne šį kartą smile.gif Bet aš ir nesitikėjau, daugiau netgi pergyvenau, kad nebūtų kokių vėl 'siurprizų'.

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Pina @ 2011 11 14, 22:01)
Sekanti verksiu aš - radau lašiuką , o ir toliau, kaip matau, nieko gero  verysad.gif  verysad.gif

Kaip tu siandien??? wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Krempudra @ 2011 11 15, 09:48)
galvoju, gal reikia po truputi intensyviau jungtis i pokalbius, nes iki siol buvau labiau tyli skaitytoja blush2.gif 


Junkis Junkis wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 11 14, 16:08)
Nu pasaulio pabaiga pradesim su MB saugotis, kad tik neduok dieve nepastociau  lotuliukas.gif Reikia tai reikia  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kaip antibiotiku dieta? nelenda kirmeliukai per kita gala doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 11 15, 09:03)
Darysimes pas grazuoli latviu daktariuka smile.gif


as tai priklausau toms retoms, kurioms tas grazuolis, populiarusis ir madingasis gydytojas, pas kuri vaziuoja dauguma lietuvaiciu, nepaliko gero ispudzio ir del to nekilo paskatu pas ji darytis IVF blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2011 11 15, 08:09)
as tai priklausau toms retoms, kurioms tas grazuolis, populiarusis ir madingasis gydytojas, pas kuri vaziuoja dauguma lietuvaiciu, nepaliko gero ispudzio ir del to nekilo paskatu pas ji darytis IVF  blush2.gif



Man irgi jis is pat pirmo karto nepatiko,na ir po to del jo nesilydziau-gydytojas kaip gydytojas,ale vat paeme ir pasiseke butent ten biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas mergytes,
QUOTE(Terze @ 2011 11 15, 10:03)
Aciu  wub.gif  Darysimes pas grazuoli latviu daktariuka smile.gif Tavo virusiukas islys i dienos sviesa apie birzeli?  wub.gif 
Mano turetu rugpjuti  wub.gif  Mergytes, kas dar guodi??? Su kuo desiu i kelnes?? Nejau viena tryziosiu forume, kai jus busit paskendusios kalediniuose maisto ruosimuose smile.gif

Pagal ta skaiciuokle kur dave pasislepusi, tai musu virusiukai turetu islysti apie liepos pradzia wub.gif Aiskiau bus po vizito pas gyd.
Tik dabar perskaiciau, kad norejau pasveikinti su artejancia pradzia, o pasveikinau su pabaiga. Bet gal tie nesamoningai parasyti zodziai ir bus tau lemtingi smile.gif Labai tuo tikiu 4u.gif

QUOTE(Krempudra @ 2011 11 15, 10:09)
as tai priklausau toms retoms, kurioms tas grazuolis, populiarusis ir madingasis gydytojas, pas kuri vaziuoja dauguma lietuvaiciu, nepaliko gero ispudzio ir del to nekilo paskatu pas ji darytis IVF  blush2.gif

Gydytojas, kaip ir kiekvienas kitas zmogus, negali visiems vienodai patikti smile.gif Mums pvz jis labai patiko. Gal del to, kad pries tai buvom bendrave su gyd-moterimi, kuri sugebejo nuteikti tik pesimistiskai. MB net isvaizda jos nepatiko lotuliukas.gif
Kaip sako mergaites-siame reikale svarbiausia pasitiketi gydytoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2011 11 15, 10:09)
as tai priklausau toms retoms, kurioms tas grazuolis, populiarusis ir madingasis gydytojas, pas kuri vaziuoja dauguma lietuvaiciu, nepaliko gero ispudzio ir del to nekilo paskatu pas ji darytis IVF  blush2.gif

Na man uzkliuvo, kad siek tiek pasirode jis susireiksmines smile.gif ir ne visada suprantu, ka jis kalba blush2.gif Bet pagal jo sekmes rodiklius.... didelis pasisekusiu procentas... Ir tarp kitko kiek daktareliu LT perejau, tikrai jo poziuris rimciausias, tyrimus pvz dare tokius, kokiu Lt net nedare.... o turejo. Na nenoriu pletotis, kiekvienam savo, o mes si karta lauksime latvisko virusiuko wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 11 15, 10:52)
Pagal ta skaiciuokle kur dave pasislepusi, tai musu virusiukai turetu islysti apie liepos pradzia wub.gif Aiskiau bus po vizito pas gyd.
Tik dabar perskaiciau, kad norejau pasveikinti su artejancia pradzia, o pasveikinau su pabaiga. Bet gal tie nesamoningai parasyti zodziai ir bus tau lemtingi smile.gif Labai tuo tikiu 4u.gif


lotuliukas.gif as taip ir supratau ir priemiau, kad sitam ilgam keliui bus padetas taskas wink.gif Ir bus nauja pradzia wub.gif
Atsakyti
LinMer
Gaila, kad neivyko stebuklelis... Bet saunu kad turite dar plana! Sekmes kita karta!

Colouritte, gaila...Stiprybes tau. Ir kad kitas kartas be siurprizu ir su gera pabaiga!

Pina nu neverk, nieko tie lasiukai blogo nereiskia! wub.gif

PerKūnas
QUOTE
Tu man čia dvynukus nori įpaišyti, kad du kartus paraše įtaisei?  Aš aišku, būčiau be galo tau dėkinga už tokį raganavimą

Ta ir netrinsiu, kad raganavimas butu tikras!


Kitty3 mmm graziai augat!!! Valio!

Labas rytas damos.
As rasiau, kad pradejau netiketi sekme nuo to momneto, kai prasidejo dipherelino salutiniai poveikiai. Kai per pirma skano sake kad situacija nelabai blizganti (suprask, kad sudas, o ne situacija) tapau rami, tik labai blaskausi po to ar daryti, ar nedaryti (nu atsimenat). Ir tikra palaima buvo, kad gyd. nusprende nutraukti IVF. Net pasakiau, kad as nujauciau kad nebus nieko. Begalo noreciau, kad i savo kita IVf eiciau su tikejimu. Nemoku tiketi, kad viskas pasiseks, man tai atrodo pernelyg keista, bet tiketi kad viskas klostosi gerai, kad tikimybe sulaukti teigiamo rezultato tikrai didele, ot sito labai noreciau.
Dabar as tikiu stebuklais, jie vyksta aplink mane nuolat, vyksta ne man, bet labai arti. Netikiu kad ir man gali nutikti stebuklas (tikimybiu teorija!), bet gi kaip smagu jausti stebuklo fliuidus!
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 11 15, 10:53)
Na man uzkliuvo, kad siek tiek pasirode jis susireiksmines smile.gif ir ne visada suprantu, ka jis kalba  blush2.gif  Bet pagal jo sekmes rodiklius.... didelis pasisekusiu procentas... Ir tarp kitko kiek daktareliu LT perejau, tikrai jo poziuris rimciausias, tyrimus pvz dare tokius, kokiu Lt net nedare.... o turejo. Na nenoriu pletotis, kiekvienam savo, o mes si karta lauksime latvisko virusiuko  wub.gif

Gal kartais ir atrodo susireiksmines g.gif bet mums kazkaip tas neuzkliuvo. Kai dazniau pasilankai, tai atrodo, kad net is veido pazista lotuliukas.gif O stai LT gyd net i pasisveikinima nesugebejo atsakyti ir kiekviena karta atrodydavo, kad as ja tik trukdau bash.gif


QUOTE(Warwara @ 2011 11 15, 10:57)
Dabar as tikiu stebuklais, jie vyksta aplink mane nuolat, vyksta ne man, bet labai arti. Netikiu kad ir man gali nutikti stebuklas (tikimybiu teorija!), bet gi kaip smagu jausti stebuklo fliuidus!

Tikek ir toliau smile.gif Ir jie tikrai nutiks ir tau 4u.gif 4u.gif Kitaip ir buti negali irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamelija2: 15 lapkričio 2011 - 10:04
Kamelija2
QUOTE
Ir jie tikrai nutiks ir tau    Kitaip ir buti negali

Nu reikalas tame, kad laisvai gali ir nenutikti 4u.gif Dabar padarysiu LP, po to bus IVF, jei nesekmingas tai tada mes darisime laaabai ilga pertrauka ir as jauciu kad ta pertrauka reiks kad su vaikuciu planavimu bus baigta. As nedarau is to tragedijos, nes sau as galiu jau statyti paminkla, nes kai paaiskejo kad mes turime bedu as net IUI laaabai nenorejau daryti. taip sakant buvau visiskai pries. Ne del to, kad visi pagalbiniai metodai man nepriimtini, ne. Tiesiog blaiviai suprasdavau, kad tie, kas praeina visa nevaisingumo kelia yra didvyriai, o as i ju gretas visai nenorejau stoti. Absoliuciai!
O, ka su zmogum PMS'as daro.
As tiesiog turiu didele vilti, kad paskutinis IVF taps atsakimu. Jau koks bus tas atsakimas toki su dziaugsmu ir priimsim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 15 lapkričio 2011 - 10:14
ta diena, kai buvau LV pas T, pas ji buvo labai daug zmoniu, as jam buvau paskutine paciente ta diena, jis buvo visas kazkoks nusikales, pavarges, ir vos ne kad pasijutau, kad nori kuo greiciau manes atsikratyti schmoll.gif ir dar pramete mane, nieko gero nepatardamas ir liepes dar bandyti naturaliai. kazkaip po keliones, po 3 valandu laukimo pasikonsultuoti, ne to tikejausi schmoll.gif
nuo to laiko praejo pusmetis, per kuri ivyko daug nesamoniu, o vis tiek tapti nestuke.gif nepavyko schmoll.gif aisku, jeigu butu pavyke, buciau sakiusi, koks geras daktaras, kaip nuspejo, kad mums gali pavykti naturaliai, nesiule primygtinai IVF kaip kad paprastai daro LT daktarai ax.gif blush2.gif bet kai nieko nepavyko, o dar pasirodo, kad mums gali reiketi ir ICSI, tai tas prametimas man dabar atrodo tik kaip musu laiko sugaisinimas schmoll.gif
zodziu, neliko man geru ispudziu apie T schmoll.gif ir noro grizti pas ji nebuvo atrasta schmoll.gif
Atsakyti
Krempudra
As kartais pamastau, nu gerai, gyd. Bet klinika tai viena ar ne. Kaip ten su embriologu? Ar tas pats? Nes embriologas irgi daug ka reiskia...
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2011 11 15, 11:14)
nieko gero nepatardamas ir liepes dar bandyti naturaliai.

Pilnai tave suprantu, nes pries 6metus LT gyd man ta pati pasake.... ir as taip pat galvoju, kad laikas sugaistas tuomet buvo, nes gi saziningai bandem.... Del pavargimo - uzjauciu as ji, sitiek daug zmoniu, tai sekina vien jau bendravimas.... bet LT ne kitaip.... per paskutini IVF LT laukiau su perpildyta pusle apie 2 val iki proceduros, galvojau nugaisiu is skausmo... Aisku, Lt viskas butu paprasciau, viskas vietoj, bet mes su vyru jau Lt prigaisom 5 metus ir musu sprendimas manau labai pasiteisins vaziuoti pas LV. Suprantu, kad jis ne dievas, bet noriu juo tiketi jau vien del to, kad jo poziuris buvo kaip gyd - profesionalus.
Atsakyti
dabar galvoju, kad gal niekas veltui nevyksta g.gif gal pries puse metu tam ir reikejo nuvaziuoti pas T, kad suprastum, kad jis mums netinka g.gif nes kai forume tiek geru atsiliepimu apie T ir pagrinde visos tik pas ji vaziuoja, kazkaip is pradziu net nelabai kyla abejoniu pas ka registruotis tongue.gif o tada laukdama pas T konsultacijos kaip tik ir nusiziurejau ir isimylejau kita LV daktariuka wub.gif blush2.gif pas ji dabar ir grizau. o ir pradziu juk net minciu apie ji neturejau tongue.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 11 15, 10:22)
Kaip ten su embriologu? Ar tas pats? Nes embriologas irgi daug ka reiskia...


man atrodo, kad tie patys ten g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krempudra: 15 lapkričio 2011 - 10:28