Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

as labai atsiprasau kad nesupratau ,gal gali man paaiskinti blush2.gif kaip suprast snaigutes pasiliko o su svieziais neisejo blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(dangutex @ 2011 11 26, 14:35)
Veja1, labai gaila, mergyt. Bet laikykis. Nenuleisk ranku, bandyk. Pati dar paieskok priezasciu - dar kokius tyrimus pasidarykite:genetikus, imunologinius, hormonus, gal net zarazas gimdoje - merginos i Graikija siuncia.
Man buvo tokie paskutiniai du IVF, o dabar, po metu visu paiesku, tyrimu ir vaistuku, jau sirdute plaka pilvuke. Todel tikek, kad tikrai pavyks.  4u.gif  4u.gif

o tai tau ka nors rado ar tiesiog trecias buvo sekmingas ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 26, 14:30)
Kamelija, Sveikinu dar karteli  mirksiukas.gif

Veja, neturiu zodziu ka pasakyti  verysad.gif , dar gal ne viskas prarasta, gal tik vienas nustojo vystytis, o kitas isaugs  g.gif

Dar klausimelis pastojusios merginoms-visos geriat diasporal? Man kai buvo uzeje pilvo spazmai tai as gerdavau, o dabar nebegeriu, nes uzeina kartais silpnas pilvelio skausmas, bet greit praeina. Tai nakti prisigalvojau-kodel as nebegeriu? As dar geriu pregnacare conception, kaip manote-ar gert magni, gal kas kokia antra diena, ar kaip manote?


As vis geriau magni 24, bet gydytoja pakeite i diasporal miltukus 1 pokeli vakare. Taciau siandien ziuriu jau viduriukai visai paleisti, ir paraizymai nemalonus,todel galvoju keliom dieno grisiu prie kapsulyciu.
Magnis reikalingas, kad atpalaiduotu gimda, kad nebutu spazmu, tai jei pilvukas ramus, galima kelias dienas ir negerti galbut. Atrodo pregnacare kazkiek magnio yra.
Pregnacare conception ir as geriau kol baigesi plokstele, o dabar pakeiciau i pregnacare original.
Papildyta:
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 11 26, 14:12)
Tikrai nera uz ka mirksiukas.gif Dziaugiuos galedama padeti 4u.gif

O as prisiduoda po pirmos maziuko apziuros.
Vakar buvom nuleke i LV. Kelione buvo ziauri, nes kaip tycia vakar pradejau vemti ir iki Rygos 5 kartus apsivemiau doh.gif Nuvaziavau visa uztinus. Kai gyd pasakiau koks buvo HCG, tai jis ir pasake, kad gal du pamatysim...bet rado, tik viena. Trupuciuka kazkaip gaila pasidare, per daug isisvaige apie 2 maziukus buvom blush2.gif Bet siaip jauciausi labai laiminga. Musu maziukui/ei jau 6 savaites ir 4 dienos thumbup.gif Esam beveik 8 mm dydzio ir sirdute jau plaka. Negaliu atsiziureti i nuotraukyte, kazkas nerealaus wub.gif
O dabar stipriai stipriai spaudziu kumstukus uz visas, kurios siekiat savo tikslo ir labai noriu, kad kuo greiciau pataptumet nestuke.gif Ir siunciu stipru virusiuka apciii 2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif


Dziaugiuosi uz Jus. Tai pats maloniausias momentas, megaukis juo nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangutex: 26 lapkričio 2011 - 13:40
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 26, 14:38)
as labai atsiprasau kad nesupratau ,gal gali man paaiskinti  blush2.gif   kaip suprast snaigutes pasiliko o su svieziais neisejo  blush2.gif  blush2.gif

tai reiskia, kad isodinti 3 dienu embrioniukai nepasiliko, t.y. nepavyko verysad.gif o sekanti cikla sodinom 2 atsildytus maziukus, is kuriu vienas pasiliko ir vakar jau plake sirdute wub.gif

QUOTE(dangutex @ 2011 11 26, 14:43)
As vis geriau magni 24, bet gydytoja pakeite i diasporal miltukus 1 pokeli vakare. Taciau siandien ziuriu jau viduriukai visai paleisti, ir paraizymai nemalonus,todel galvoju keliom dieno grisiu prie kapsulyciu.
Magnis reikalingas, kad atpalaiduotu gimda, kad nebutu spazmu, tai jei pilvukas ramus, galima kelias dienas ir negerti galbut. Atrodo pregnacare kazkiek magnio yra.
Pregnacare conception ir as geriau kol baigesi plokstele, o dabar pakeiciau i pregnacare original.
Papildyta:
Dziaugiuosi uz Jus. Tai pats maloniausias momentas, megaukis juo  nestuke.gif

Aciu 4u.gif O as dziaugiuosi, kad jums pavyko 4u.gif
As ir siandien isgeriau paskutine Pregnacare conception, o siandien nuspirkau folio rugsties, bet gal reikejo kokius nestukiu vitaminus pirkt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kamelija2: 26 lapkričio 2011 - 13:48
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 25, 19:48)
bet isodinimo embrionu tai nebuvo  unsure.gif as kazkaip galvojau kad nesiskaito ,galvojau skaitosi viskas kaip pavyksta nuo pradzios iki apvaisinimo  g.gif



nea, juk vaistai buvo, o plius dar ir punkcija apturejai, tai tikrai skaitosi kaip pilnas IVF'as, deja su nesekminga pabaiga sad.gif 4u.gif
QUOTE(Vėja1 @ 2011 11 26, 14:06)
Iškar susisiekiau su Bykova ji tik patvirtino, kad šansų jokių, nustojo vystytis. verysad.gif  verysad.gif
Nežinau nuo ko pradėt ieškoti priežąsčių verysad.gif  kurių nieks neberanda... Žinau, kad dar nebepasiduosiu, kad dar bandysim, tik nežinau kur daugiau kreiptis....
Dar kartelį ačių Jums visoms už tikėjimą wub.gif


Labai labai gaila verysad.gif
Jei turi galimybiu, tai sakyciau, gal pabandykit iki Londono nuskristi - aplankyti Gorgi 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 11 26, 14:12)
O as prisiduoda po pirmos maziuko apziuros.

O dabar stipriai stipriai spaudziu kumstukus uz visas, kurios siekiat savo tikslo ir labai noriu, kad kuo greiciau pataptumet nestuke.gif Ir siunciu stipru virusiuka apciii 2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif

Net apsizliumbiau wub.gif wub.gif Gaudau virusiuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 26, 14:38)
as labai atsiprasau kad nesupratau ,gal gali man paaiskinti  blush2.gif  kaip suprast snaigutes pasiliko o su svieziais neisejo  blush2.gif  blush2.gif
Papildyta:

o tai tau ka nors rado ar tiesiog trecias buvo sekmingas  ax.gif  4u.gif


Mano 5 IVF sekmingas. As viska is naujo tyriausi, rado gydytojai prie ko prikibti, todel daug ka vartojau. Tiesiog gavosi kompleksiskas patvarkymas ivairiu sriciu.
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 11 26, 14:46)
Net apsizliumbiau  wub.gif  wub.gif Gaudau virusiuka  4u.gif

O dabar as apsizliumbiau wub.gif o cia tau asmeniskai 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif
ir nekantriai laukiu tavo gruodzio vizito i pas Gorgi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dangutex @ 2011 11 26, 14:48)
Mano 5 IVF sekmingas. As viska is naujo tyriausi, rado gydytojai prie ko prikibti, todel daug ka vartojau. Tiesiog gavosi kompleksiskas patvarkymas ivairiu sriciu.


ohho istikruju daug ,nu bet svarbiausia kad pasiseke 4u.gif 4u.gif eina sau kiek reikia pereiti visko ,jei galiu paklausti tai ar del vyro kaltes ar del tavo negalejot pastoti naturaliuu budu blush2.gif blush2.gif aisku jei galiu to paklausti 4u.gif
Papildyta:
aisku tai zodziu uzsiskaito kaip normalus IVF ,nesvarbu kad nesodinti embrionai 4u.gif 4u.gif aisku 4u.gif
Papildyta:
jetau liepe skysciu daugg gerti tai i toleta vara kas 5min,ir jums taip buvo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 11 26, 14:51)
O dabar as apsizliumbiau wub.gif o cia tau asmeniskai 2.gif  2.gif  2.gif  2.gif
ir nekantriai laukiu tavo gruodzio vizito i pas Gorgi 4u.gif


blush-anim-cl.gif gaudau tavo virusiuka 4u.gif Zinok, as irgi labai laukiu to vizito :ax

sidabriuk, visos mes cia lakstydavom i tulika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 11 26, 15:00)
blush-anim-cl.gif gaudau tavo virusiuka 4u.gif Zinok, as irgi labai laukiu to vizito :ax

sidabriuk, visos mes cia lakstydavom i tulika 4u.gif



tai cia i gera zenkla ? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 26, 14:54)
ohho istikruju daug ,nu bet svarbiausia kad pasiseke  4u.gif  4u.gif  eina sau kiek reikia pereiti visko ,jei galiu paklausti tai ar del vyro kaltes ar del tavo negalejot pastoti naturaliuu budu  blush2.gif  blush2.gif  aisku jei galiu to paklausti  4u.gif
Papildyta:
aisku tai zodziu uzsiskaito kaip normalus IVF ,nesvarbu kad nesodinti embrionai  4u.gif  4u.gif aisku  4u.gif
Papildyta:
jetau liepe skysciu daugg gerti tai i toleta vara kas 5min,ir jums taip buvo  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Mes is tu seimu, kuriu nepastojimo priezastis yra neaiski.
Atsakyti
QUOTE(dangutex @ 2011 11 26, 15:06)
Mes is tu seimu, kuriu nepastojimo priezastis yra neaiski.



oooo aisku blush2.gif aciu uz atviruma 4u.gif svarbu kad issisprende jusu problema ,labai dziugu man tikrai ,noreciau kad ir man si karta issiprestu ,buciau pati laimingiausia pasaulyje 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mergelės uogelės,

Vyras uždraudė po darbo sėsti vėl prie kompo doh.gif Teko jo klausytis, todėl visą savaitę jau 8 val gulėdavau lovytej pasiruošus miegui.
O šiandien išvažiavo į kaimą, tad esu viena ir darau ką noriu tongue.gif

audrele, kaip tavo įsodinimas?
Aš tai apsiskelbiau namie imperatoriene ir karaliavau ir toliau karaliauju smile.gif Viską daryk valsio žingsneliu ir viskas bus puikiai. Klausykis ką tavo kūnas sako ir vykdyk jo paliepimus.
Na o galvą plaunu, kaip plovus ir savo plaukučius pati džiovinuosi.

QUOTE(dangutex @ 2011 11 23, 17:24)
Pas mus jau sirdute plaka, vakar kai gydytoja parode net apsiverkiau is laimes ir vyrui per asaras negalejau pasakyti. Tiek daug eita iki sio momento ir taip ilgai laukta........

Kaip fainiai smile.gif Laiminga tu moteris!

QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 23, 19:34)
buvom pas gydytoją, parodė mažą pusliuką, sakė, kad 6 savaitės, ir jau širdutė plaka. wub.gif

dabar rimtesnis dalykas, pas mane gimdoj mioma.

Dar viena laiminga moteris smile.gif O dėl miomos taip nepergyvenk, jei ji išorėj, tai neturėtų kenkti.

QUOTE(Terze @ 2011 11 24, 08:43)
Klausimelis - kita savite startuoju su dipherelinu. Kaip patare Hauso sesele, geriau paciai nesileisti, tai vat galvoju, o kur Vilniuje galeciau susileisti? Gal toj pacioj Geramedoj?
Papildyta:
Ir dar: o jis i uzpakali ar i pilvuka leidziamas?  4u.gif  Paziurejau, ten didele adata 


O nėra ten dviejų adatų..? Viena vaistukams sumaišyti, o kita - į dupcę.

QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 24, 09:57)
as taip noriu tiketi ir tikiu,tik kad labai ilgas tas laukimas iki kraujo tyrymeliu  biggrin.gif


Pamatysi, kaip greit praeis tos dvi savaitės..kantrybės jas leidžiant smile.gif

QUOTE(senatve @ 2011 11 24, 11:16)
Nu dabar tai uzsiparinau-ir kava rytais geriu,ir plaukus pati sukuojuos


Aš kol kas irgi ryte kavos puodelį išgeriu. Manau viskas priklauso nuo organizmo reakcijos...Jei netiks, pats praneš, kad nereikia jam kavos.

QUOTE(Citas @ 2011 11 24, 12:35)
Juodoj arbatoj kazkur skaiciau yra dar daugiau kofeino nei kavoj (nu cia aisku ne apie expres kava kalbu) 


O aš kažkur girdėjau, kad esspreso puodelis turi mažiau kofeino, nei didelis puodas kavos. Juk italai visai vakare ikala esspreso ir eina miegot smile.gif


Veja1, kaip tu ir tavo leliukai? Ką pasakė daktarai?

QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 24, 16:08)
as su savo naujienom is 13 apsivaisino 6 tai is  dziaugsmo apsiverkiau


thumbup.gif Gražaus susitikimo šiandien smile.gif

J01, sveikinu grįžus su mažiukais. Saugok save ir juos. Ir žinoma - ramių savaičių

QUOTE(Terze @ 2011 11 25, 09:07)
As vel paskaiciavau  lotuliukas.gif  Man taip patinka - nes ziauriai laukiu savo starto, ziauriai.... Man reikes vaziuoti pasiimti vaikuciu per kucias arba kaledas.... ojojoj, gal reik paskambinti Hauso seselei, gal man viskas "otboij"....... Gal nedirbs jie.... nors pernai dirbo, kiek skaiciau.... Ka manot, mergaites, nesuku galvos ar..?


Nesuk tu s au galvos...viskas bus, kaip turi būti smile.gif Ir labai gražu pasiimti vaikus per šventes


Papildyta:
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 25, 19:51)
Perkunas, kur pradingai, ar kartojai HCG? Ir kaip tavo pojuciai, man kaip visuomet-vel ju truksta  doh.gif  Beje, as uzsirasiau pas T 12,07, vel tave apsokau  tongue.gif


Kartojau vakar. Rado 200 su kapeikom. Pažiūrėjau į pirma psl., į normą telpam, tai ir gerai smile.gif
Pojūčiai...nesipykstu su miegu, kai ilgiau pasėdžiu ima mausti pilvą. Šiandien tai kažkoks šleikštulys užėjo. Suprastėjęs džiaugsmas maistui g.gif Krutinė didelė, šiek tiek gal skausminga. Daugiau kaip ir nieko. Anksti dar gal smile.gif O tu kaip? Ar darei trečią HCG? Kaip šiap savijauta?
Ojoj...vis perspjauni mane biggrin.gif Aš tai laukiu tos gruodžio dienos... ax.gif


QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 25, 20:55)
mergaites,gal kuri nors bande testa pasidaryti anksciau ,prie duodant krauja 


Oj, daug čia tokių bandytojų biggrin.gif va, kad ir angeliukkkeee.

QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 25, 22:03)
***** kotais pilva maust pradeda ir nakti taip buvo ,atrodo lyg pries memes ,bet joms dar tolokai iki manes ,kas cia galetu buti 


Nieko čia nėra, viskas gerai... Ramiai sau gulėk ir džiaukis tuo ką turi smile.gif
Papildyta:
Kol aš čia per pusę dienos rašiau, pasirodo ir Veja1 su atsakymu. Labai gaila...tikrai gaila. Šainuoliai, kad nenuleidžiat rankų. Pailsėkit ir paskui po biški susirinksi informaciją ką toliau daryti, kad kitą kartą džiaugtumetės teigiamasi rezultatais.

QUOTE(Kamelija2 @ 2011 11 26, 13:12)
Esam beveik 8 mm dydzio ir sirdute jau plaka. Negaliu atsiziureti i nuotraukyte, kazkas nerealaus wub.gif

thumbup.gif Tu įsivaizduoji, kad dabar visas gyvenimas bus vienas besitęsiantis džiaugsmas smile.gif

Aš tai apart folio daugiau nieko negeriu. Prieš tai mėnesį sugėriau conception ir nusprendžiau, kad nenoriu savęs ir mažiuko farširuoti papildais. Nebent gyditojas pasakytų, kad reikia.
Atsakyti