Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

labas rytas 4u.gif
Atsakyti
JO1 - laukiu is taves ziniu,ar gerai viskas praejo 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 25, 20:51)
Kamelyte, didziausia padeka uz vaistukus  oro_buckis.gif

Perkunas, kur pradingai, ar kartojai HCG? Ir kaip tavo pojuciai, man kaip visuomet-vel ju truksta  doh.gif  Beje, as uzsirasiau pas T 12,07, vel tave apsokau  tongue.gif

Pasislepusi, dangutex, kaip sekasi megautis pilveliais, kaip pas jsu su pojuciais-gal jau pykina ? As kaip laukiu kol papykins nors truputeli  biggrin.gif ...

Sidabriuk,
man irgi pradzioje prasidejo neramios naktys, baisus pilvo skausmai, manau tai i gera

Visoms pradedancioms ir jau ipusejusioms dideliausios sekems ir sekmingos pabaigos  mirksiukas.gif
Papildyta:
Kumstukai suspausti  mirksiukas.gif


Laba diena,

As jau su pykinimu draugauju. Negaliu pasakyti, kad labai stiprus ir ne kiekviena diena, taciau bet kokio maisto, pvz. saldumynu jau nebegaliu valgyti. Buna atsiranda seiletekis, tai darbe po ranka barankyciu turiu.
Siaip nerimo dar daug, ir pilva pamaudena ir krutine tai labai skausminga, tai maziau: buna , kad supanikuoju. Taip noreciau kiekviena diena patikrinti kaip sirdute plaka, ar paziureti kaip leliukas vystosi.
Kaip Jus, bendrazyges? Bet gal jau laikas mums nestuke.gif skyrelyje pojuciais pasidalinti.

Sidabriuk15, JO1, laikau uz Jus kumstukus. Ramaus laukimo ir teigiamu minciu. Jei pilva maudena, tai ner blogai, maziukai kuiciasi.
O as dar Jums pavirusuosiu, kad stipriau isikuistu 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(dangutex @ 2011 11 26, 12:37)
Laba diena,

As jau su pykinimu draugauju. Negaliu pasakyti, kad labai stiprus ir ne kiekviena diena, taciau bet kokio maisto, pvz. saldumynu jau nebegaliu valgyti. Buna atsiranda seiletekis, tai darbe po ranka barankyciu turiu.
Siaip nerimo dar daug, ir pilva pamaudena ir krutine tai labai skausminga, tai maziau: buna , kad supanikuoju. Taip noreciau kiekviena diena patikrinti kaip sirdute plaka, ar paziureti kaip leliukas vystosi.
Kaip Jus, bendrazyges? Bet gal jau laikas mums  nestuke.gif skyrelyje pojuciais pasidalinti.

Sidabriuk15, JO1, laikau uz Jus kumstukus. Ramaus laukimo ir teigiamu minciu. Jei pilva maudena, tai ner blogai, maziukai kuiciasi.
O as dar Jums pavirusuosiu, kad stipriau isikuistu  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif



oi smagu tave girdeti ,kad pas tave namelyje jau gyventojas gyvena thumbup.gif thumbup.gif aciu labai uz palaikyma ir priimu virusiuka is taves tikiuosi geru rezultatu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dangutex @ 2011 11 26, 12:37)
Laba diena,

As jau su pykinimu draugauju. Negaliu pasakyti, kad labai stiprus ir ne kiekviena diena, taciau bet kokio maisto, pvz. saldumynu jau nebegaliu valgyti. Buna atsiranda seiletekis, tai darbe po ranka barankyciu turiu.
Siaip nerimo dar daug, ir pilva pamaudena ir krutine tai labai skausminga, tai maziau: buna , kad supanikuoju. Taip noreciau kiekviena diena patikrinti kaip sirdute plaka, ar paziureti kaip leliukas vystosi.
Kaip Jus, bendrazyges? Bet gal jau laikas mums  nestuke.gif skyrelyje pojuciais pasidalinti.


Labas rytas mirksiukas.gif Nzn kaip tau, bet man pykinimas labai nuramintu smile.gif
I pirma apziura eisiu tik 12,07, tai dar toloka, iki to laiko nenoriu dar keliauti i kita skyreli schmoll.gif
O man irgi panika daznai ima, va snd evl krutine pabliusko, tai vel kaip nesava, o taip sakiau megausiuos iseigine diena doh.gif Nu zodziu, jei dirbtu-lekciau vel HCG blush2.gif Man dar tas dantukas 8 neduoda ramybes, dantenos patine, baisu ir skauda, vis prisisvaigstu kokiu nesamoniu, bet giliai sirdyje noriu tiketi, kad si karta viskas bus gerai 4u.gif
O tu dangutex jau megaukis nestuke.gif Beje, tau tik nesenai uzejo sie pykinimai, iki siol viskas buvo be pojuciu taip? mirksiukas.gif Nes ta mano krutien isves mane is proto, visa nakti maigiau ir kaip tycia pabliusko per iseigines doh.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 26, 13:54)
Labas rytas  mirksiukas.gif  Nzn kaip tau, bet man pykinimas labai nuramintu  smile.gif
I pirma apziura eisiu tik 12,07, tai dar toloka, iki to laiko nenoriu dar keliauti i kita skyreli  schmoll.gif
O man irgi panika daznai ima, va snd evl krutine pabliusko, tai vel kaip nesava, o taip sakiau megausiuos iseigine diena  doh.gif  Nu zodziu, jei dirbtu-lekciau vel HCG  blush2.gif  Man dar tas dantukas 8 neduoda ramybes, dantenos patine, baisu ir skauda, vis prisisvaigstu kokiu nesamoniu, bet giliai sirdyje noriu tiketi, kad si karta viskas bus gerai  4u.gif
O tu dangutex jau megaukis  nestuke.gif  Beje, tau tik nesenai uzejo sie pykinimai, iki siol viskas buvo be pojuciu taip?  mirksiukas.gif  Nes ta mano krutien isves mane is proto, visa nakti maigiau ir kaip tycia pabliusko per iseigines  doh.gif


Sako krutine pabliuska nuo hormonu svyravimu, bet ir as pati geriau jauciuosi, kai man ja skauda.
Pykinimas gal jau antra savite yra, bet kaip ir rasiau kol kas nelabai vargina.
Del dantuko pabandyk ivairius skalavimus (vaistazoliu), gal pades. Jei ne, gal vaistineje paklausk.
Atsakyti
Sveikos, labai dėkoju Jums už tokį palaikymą ir tikėjimą 4u.gif dėja... gerų naujienų neturiu HCG nustojo augti... vakar 42,2. Kol neturėjom kraujo atsakymų, jau buvom patikėję, kad viskas bus gerai. Gydytojas pažiūrėjo echo, pasakė,kad viskas gerai, kad tikrai čia ne mmm, kad skaičiukai gerai auga, bet įsitempusi gimdos sienelė. Paguldė mus visai dienai į ligoninę, lašino lašines, bet kai vakare gavom HCG.... Gydytojas labai pasimetė ir net nežinojo ka pasakyt, bandė guost, kad gal labaratorijų parametrai skiriasi, kad pirmadienį dar pakartot tyrimą, bet aš jau jaučiu ateinančias mmm... Iškar susisiekiau su Bykova ji tik patvirtino, kad šansų jokių, nustojo vystytis. verysad.gif verysad.gif
Nežinau nuo ko pradėt ieškoti priežąsčių verysad.gif kurių nieks neberanda... Žinau, kad dar nebepasiduosiu, kad dar bandysim, tik nežinau kur daugiau kreiptis....
Dar kartelį ačių Jums visoms už tikėjimą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2011 11 25, 20:51)
Kamelyte, didziausia padeka uz vaistukus  oro_buckis.gif

Tikrai nera uz ka mirksiukas.gif Dziaugiuos galedama padeti 4u.gif

O as prisiduoda po pirmos maziuko apziuros.
Vakar buvom nuleke i LV. Kelione buvo ziauri, nes kaip tycia vakar pradejau vemti ir iki Rygos 5 kartus apsivemiau doh.gif Nuvaziavau visa uztinus. Kai gyd pasakiau koks buvo HCG, tai jis ir pasake, kad gal du pamatysim...bet rado, tik viena. Trupuciuka kazkaip gaila pasidare, per daug isisvaige apie 2 maziukus buvom blush2.gif Bet siaip jauciausi labai laiminga. Musu maziukui/ei jau 6 savaites ir 4 dienos thumbup.gif Esam beveik 8 mm dydzio ir sirdute jau plaka. Negaliu atsiziureti i nuotraukyte, kazkas nerealaus wub.gif
O dabar stipriai stipriai spaudziu kumstukus uz visas, kurios siekiat savo tikslo ir labai noriu, kad kuo greiciau pataptumet nestuke.gif Ir siunciu stipru virusiuka apciii 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja1 @ 2011 11 26, 14:06)
Sveikos, labai dėkoju Jums už tokį palaikymą ir tikėjimą 4u.gif  dėja... gerų naujienų neturiu HCG nustojo augti... vakar 42,2. Kol neturėjom kraujo atsakymų, jau buvom patikėję, kad viskas bus gerai. Gydytojas pažiūrėjo echo, pasakė,kad viskas gerai, kad tikrai čia ne mmm, kad skaičiukai gerai auga, bet įsitempusi gimdos sienelė. Paguldė mus visai dienai į ligoninę, lašino lašines, bet kai vakare gavom HCG.... Gydytojas labai pasimetė ir net nežinojo ka pasakyt, bandė guost, kad gal labaratorijų parametrai skiriasi, kad pirmadienį dar pakartot tyrimą, bet aš jau jaučiu ateinančias mmm... Iškar susisiekiau su Bykova ji tik patvirtino, kad šansų jokių, nustojo vystytis. verysad.gif  verysad.gif
Nežinau nuo ko pradėt ieškoti priežąsčių verysad.gif  kurių nieks neberanda... Žinau, kad dar nebepasiduosiu, kad dar bandysim, tik nežinau kur daugiau kreiptis....
Dar kartelį ačių Jums visoms už tikėjimą wub.gif



vajeee kaip liudna, tikrai eina sau blink.gif blink.gif stiprybes tau 4u.gif kaip man baisu net nenoriu galvot apie tokias mintis ,tai dienai artejant blink.gif
Papildyta:
kamelija - ciumpu tavo virusiuka mirksiukas.gif ,sveikinimai didziausi ,smagu girdeti kad tau taip pasiseke thumbup.gif thumbup.gif nestuke.gif cia tau is pirmo karto ??? blush2.gif
Atsakyti

Kamelija, Sveikinu dar karteli mirksiukas.gif

Veja, neturiu zodziu ka pasakyti verysad.gif , dar gal ne viskas prarasta, gal tik vienas nustojo vystytis, o kitas isaugs g.gif

Dar klausimelis pastojusios merginoms-visos geriat diasporal? Man kai buvo uzeje pilvo spazmai tai as gerdavau, o dabar nebegeriu, nes uzeina kartais silpnas pilvelio skausmas, bet greit praeina. Tai nakti prisigalvojau-kodel as nebegeriu? As dar geriu pregnacare conception, kaip manote-ar gert magni, gal kas kokia antra diena, ar kaip manote?
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 26, 14:24)
kamelija - ciumpu tavo virusiuka  mirksiukas.gif ,sveikinimai didziausi ,smagu girdeti kad tau taip pasiseke  thumbup.gif  thumbup.gif  nestuke.gif  cia tau is pirmo karto ??? blush2.gif

Aciukas smile.gif Tikiuosi mano virusiukas tave stipriai apkres 4u.gif mirksiukas.gif
Cia buvo musu 1 IVF, bet su svieziais nepavyko verysad.gif , taciau snaigutes pasiliko wub.gif

QUOTE(Vėja1 @ 2011 11 26, 14:06)
Nežinau nuo ko pradėt ieškoti priežąsčių verysad.gif  kurių nieks neberanda... Žinau, kad dar nebepasiduosiu, kad dar bandysim, tik nežinau kur daugiau kreiptis....
Dar kartelį ačių Jums visoms už tikėjimą wub.gif

Neapsakomai gaila verysad.gif verysad.gif ir truksta zodziu ka nors pasakyti...tiesiog stiprybes... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja1 @ 2011 11 26, 14:06)
Sveikos, labai dėkoju Jums už tokį palaikymą ir tikėjimą 4u.gif  dėja... gerų naujienų neturiu HCG nustojo augti... vakar 42,2. Kol neturėjom kraujo atsakymų, jau buvom patikėję, kad viskas bus gerai. Gydytojas pažiūrėjo echo, pasakė,kad viskas gerai, kad tikrai čia ne mmm, kad skaičiukai gerai auga, bet įsitempusi gimdos sienelė. Paguldė mus visai dienai į ligoninę, lašino lašines, bet kai vakare gavom HCG.... Gydytojas labai pasimetė ir net nežinojo ka pasakyt, bandė guost, kad gal labaratorijų parametrai skiriasi, kad pirmadienį dar pakartot tyrimą, bet aš jau jaučiu ateinančias mmm... Iškar susisiekiau su Bykova ji tik patvirtino, kad šansų jokių, nustojo vystytis. verysad.gif  verysad.gif
Nežinau nuo ko pradėt ieškoti priežąsčių verysad.gif  kurių nieks neberanda... Žinau, kad dar nebepasiduosiu, kad dar bandysim, tik nežinau kur daugiau kreiptis....
Dar kartelį ačių Jums visoms už tikėjimą wub.gif


Veja1, labai gaila, mergyt. Bet laikykis. Nenuleisk ranku, bandyk. Pati dar paieskok priezasciu - dar kokius tyrimus pasidarykite:genetikus, imunologinius, hormonus, gal net zarazas gimdoje - merginos i Graikija siuncia.
Man buvo tokie paskutiniai du IVF, o dabar, po metu visu paiesku, tyrimu ir vaistuku, jau sirdute plaka pilvuke. Todel tikek, kad tikrai pavyks. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangutex: 26 lapkričio 2011 - 13:35