Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 25, 19:13)
man gydytoja aiskino kad pas moteri i metus du kartai buna nevaisingi ,tai ir reiskia tusti folikulai be lasteliu,ir sako kad ju pamatyti ar jie tusti negali ,mato tik ispunktavus  4u.gif

blink.gif kaip baisu, eini link to tikslo, leidiesi tokias dozes vaistu ir bac nieko doh.gif
Atsakyti
[quote=J01,2011 11 25, 20:15]
blink.gif kaip baisu, eini link to tikslo, leidiesi tokias dozes vaistu ir bac nieko doh.gif
[/quot

joooooo unsure.gif man taip buvo ,zinokit ziauru verysad.gif atveza is operacines guldo i lova ,ir kaip kazkokiam sapne girdziu zodzius nepavyko ,kazkaip is kart prabundu ,kas kaip ,sako prastai ,tai tiek zliumbiau toj palatos lovoj ,guode visas kolektyvas ,dvi laselines state,moraliskai pazeidzia tai ziauriai,nenoriu nei prisiminti ,uztai man tos punkcijos tokios baisios unsure.gif
Atsakyti
[quote=sidabriukas15,2011 11 25, 19:19]
[quote=J01,2011 11 25, 20:15]
blink.gif kaip baisu, eini link to tikslo, leidiesi tokias dozes vaistu ir bac nieko doh.gif
[/quot

joooooo unsure.gif man taip buvo ,zinokit ziauru verysad.gif atveza is operacines guldo i lova ,ir kaip kazkokiam sapne girdziu zodzius nepavyko ,kazkaip is kart prabundu ,kas kaip ,sako prastai ,tai tiek zliumbiau toj palatos lovoj ,guode visas kolektyvas ,dvi laselines state,moraliskai pazeidzia tai ziauriai,nenoriu nei prisiminti ,uztai man tos punkcijos tokios baisios unsure.gif
[/quote]
liudna labai, laikykis 4u.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(J01 @ 2011 11 25, 20:33)
liudna labai, laikykis  4u.gif  unsure.gif



tai cia buvo per pirma stimuliacija , verysad.gif ,antra sekminga ,tik nepastojau ,o dabar ir buvo sekminga ,laukiam rezultatu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 25, 19:36)
tai cia buvo per  pirma stimuliacija , verysad.gif ,antra sekminga ,tik nepastojau ,o dabar ir buvo sekminga ,laukiam rezultatu  blush2.gif  4u.gif

o kada isodino? kada iHCG? rolleyes.gif laikom kumstelius uz jusu sekme wub.gif
Atsakyti
QUOTE(J01 @ 2011 11 25, 20:38)
o kada isodino? kada iHCG?  rolleyes.gif laikom kumstelius uz jusu sekme  wub.gif



isodino antradieni 4u.gif dar dauggg laukti doh.gif ,bet aciu labai uz palaikyma thumbup.gif tikimes geru rezultatu thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 25, 19:39)
isodino antradieni  4u.gif dar dauggg laukti  doh.gif ,bet aciu labai uz palaikyma  thumbup.gif tikimes geru rezultatu  thumbup.gif  nestuke.gif

paskaiciau auksciau, kokius gerulius isodino thumbup.gif tai ramiu tau dvieju savaiteliu, viskas bus gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(J01 @ 2011 11 25, 20:41)
paskaiciau auksciau, kokius gerulius isodino  thumbup.gif  tai ramiu tau dvieju savaiteliu, viskas bus gerai  ax.gif



sakai geruliai , bigsmile.gif as galvoju gal ir neblogai thumbup.gif jeeeetau kaip as noriuuuu kad viskas butu gerai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 25, 20:43)
sakai geruliai , bigsmile.gif  as galvoju gal ir neblogai  thumbup.gif  jeeeetau kaip as noriuuuu kad viskas butu gerai  4u.gif



neplaklausiau kaip tu kokie reikalai pas tave ax.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 25, 19:44)
neplaklausiau kaip tu kokie reikalai pas tave  ax.gif  blush2.gif  4u.gif

jei manes klausi blush2.gif tai ryt punkcija, tai kolkas nieko neaisku, tikiuosi viskas bus gerai blush2.gif
Atsakyti
Kamelyte, didziausia padeka uz vaistukus oro_buckis.gif

Perkunas, kur pradingai, ar kartojai HCG? Ir kaip tavo pojuciai, man kaip visuomet-vel ju truksta doh.gif Beje, as uzsirasiau pas T 12,07, vel tave apsokau tongue.gif

Pasislepusi, dangutex, kaip sekasi megautis pilveliais, kaip pas jsu su pojuciais-gal jau pykina ? As kaip laukiu kol papykins nors truputeli biggrin.gif ...

Sidabriuk,
man irgi pradzioje prasidejo neramios naktys, baisus pilvo skausmai, manau tai i gera

Visoms pradedancioms ir jau ipusejusioms dideliausios sekems ir sekmingos pabaigos mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(J01 @ 2011 11 25, 20:49)
jei manes klausi  blush2.gif  tai ryt punkcija, tai kolkas nieko neaisku, tikiuosi viskas bus gerai  blush2.gif


Kumstukai suspausti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(J01 @ 2011 11 25, 20:49)
jei manes klausi  blush2.gif  tai ryt punkcija, tai kolkas nieko neaisku, tikiuosi viskas bus gerai  blush2.gif



ooo jetau dar prisiskaitei visokiu dalykeliu blink.gif nu nieko viskas bus supper pamatysi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kelinta cia tau karta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 25, 19:53)
ooo jetau  dar prisiskaitei visokiu  dalykeliu  blink.gif nu nieko viskas bus supper pamatysi  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  kelinta cia tau karta  blush2.gif

man antras ivf, nuo pirmo turiu berniuka, tas ir baisu, nes zinau kaip viskas bus, labiausiai narkozes bijau doh.gif
Atsakyti