Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 25, 18:43)
o tai kiek dienu dabar jiems ??? ir keliu lasteliu ??? g.gif gal ir gerai,jei taip sako  mirksiukas.gif

jiems pirma para po apsivaisinimo sake 2 lasteliu
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 25, 17:46)
jiems pirma para po apsivaisinimo sake 2 lasteliu




man tai dejo 3-ju paru ,2-buvo astuoniu lasteliu ,o 1-sesiu bigsmile.gif tai galvoju kad dar tikrai gerai kad palauks geriau sako kuo daugiau lasteliu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 25, 17:51)
man tai dejo 3-ju paru ,2-buvo astuoniu lasteliu ,o 1-sesiu  bigsmile.gif  tai galvoju kad dar tikrai gerai kad palauks geriau sako kuo daugiau lasteliu  smile.gif




o kelintas tau ivf rolleyes.gif ir kur daraisi ? rolleyes.gif
Atsakyti
pirmas IVF pas S klaipedoj
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 25, 18:15)
pirmas IVF pas S klaipedoj



aisku smile.gif viskas bus gerai ir taip ten pas tave daug visko tikrai bus ka deti 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

QUOTE(Krempudra @ 2011 11 25, 08:54)

dar ir toks yra?  blink.gif  unsure.gif na tada nezinau, kokius ten man vaistus suleido  blush2.gif



man leido zolodex'a ir butent i pilva 4u.gif
QUOTE(Warwara @ 2011 11 25, 11:11)
Damos, o va kilo man klausimas del statistikos. Gal senbuviai patars kaip buvo skaiciuojama. Jei buvo pradetas IVF, padaryta stimuliacija, bet punkcijos nebuvo, tada kaip? skaiciuojasi tas kartas ar kaip?

man buvo perduota taip, kad jei buvo stimuliacija, bet nutraukiama (del pvz., foliu nebuvimo, arba kad jie netinkami), tada toks IVF'as skaitosi nepavykusiu 4u.gif O vat jei nebuvo isodinimo del pvz., hiperstimuliacijos, tada toks IVF'as i statistika neiskaitomas 4u.gif Bet gal kitos vades pasakys kitaip g.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,praeita savaite rasiau,kad drauge darosi ivf,tai siandiena buvo kraujo testukas,tai 1ivf,darytas UK-homerton hospital ir atsakymas nestuke.gif
gruodzio 20scanas-tada paaiskes ar du ar vienas...
linkiu visoms kuo greiciau sulaukti tos dienos,kai tapsite nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija L. @ 2011 11 25, 18:07)
sveikos mergaites,praeita savaite rasiau,kad drauge darosi ivf,tai siandiena buvo kraujo testukas,tai 1ivf,darytas UK-homerton hospital ir atsakymas  nestuke.gif
gruodzio 20scanas-tada paaiskes ar du ar vienas...
linkiu visoms kuo greiciau sulaukti tos dienos,kai tapsite  nestuke.gif

sveikinam tavo drauge wub.gif

labas visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(J01 @ 2011 11 25, 19:15)
sveikinam tavo drauge  wub.gif

labas visoms  4u.gif



kaip smagu 4u.gif sveikinimai thumbup.gif ir as noriuuuuuuuuuu nestuke.gif toks ilgas tas laukimas tos dvi savaites verysad.gif
Papildyta:
[quote=Atiloja,2011 11 25, 18:40]
sveikutes 4u.gif
man leido zolodex'a ir butent i pilva 4u.gif

man buvo perduota taip, kad jei buvo stimuliacija, bet nutraukiama (del pvz., foliu nebuvimo, arba kad jie netinkami), tada toks IVF'as skaitosi nepavykusiu 4u.gif O vat jei nebuvo isodinimo del pvz., hiperstimuliacijos, tada toks IVF'as i statistika neiskaitomas 4u.gif Bet gal kitos vades pasakys kitaip g.gif 4u.gif
[/
quote

man stimuliacija nebuvo nutraukta ,per punkcija isimti tusti folikulai ,ir viskas tuo ir pasibaige tai kaip cia gaunas tada ??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 25, 19:21)
kaip smagu  4u.gif  sveikinimai  thumbup.gif  ir as noriuuuuuuuuuu  nestuke.gif toks ilgas tas laukimas tos dvi savaites  verysad.gif

man stimuliacija nebuvo nutraukta ,per punkcija isimti tusti folikulai ,ir viskas tuo ir pasibaige tai kaip cia gaunas tada ??? g.gif

Tada gaunasi, kad tai buvo 1 IVF'as, kuris nepavyko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 11 25, 19:29)
Tada gaunasi, kad tai buvo 1 IVF'as, kuris nepavyko  4u.gif




bet isodinimo embrionu tai nebuvo unsure.gif as kazkaip galvojau kad nesiskaito ,galvojau skaitosi viskas kaip pavyksta nuo pradzios iki apvaisinimo g.gif
Papildyta:
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 25, 19:44)
bet isodinimo embrionu tai nebuvo  unsure.gif as kazkaip galvojau kad nesiskaito ,galvojau skaitosi viskas kaip pavyksta nuo pradzios iki apvaisinimo  g.gif



ta prasme isidinimo blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 25, 19:47)
bet isodinimo embrionu tai nebuvo  unsure.gif as kazkaip galvojau kad nesiskaito ,galvojau skaitosi viskas kaip pavyksta nuo pradzios iki apvaisinimo  g.gif
Papildyta:
ta prasme isodinimo  blush2.gif

Atsakyti
turiu klausimeli, o kaip atsiranda tie tusti folikulai? ar juos is anskto per echo matosi ar tik ispunktavus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(J01 @ 2011 11 25, 20:11)
turiu klausimeli, o kaip atsiranda tie tusti folikulai? ar juos is anskto per echo matosi ar tik ispunktavus?  g.gif



man gydytoja aiskino kad pas moteri i metus du kartai buna nevaisingi ,tai ir reiskia tusti folikulai be lasteliu,ir sako kad ju pamatyti ar jie tusti negali ,mato tik ispunktavus 4u.gif
Atsakyti