Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

Kaip sidabriukas laikosi? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terze: 25 lapkričio 2011 - 09:39
QUOTE(Warwara @ 2011 11 25, 09:45)
boruziukas1 sekmes sestadieni!!!!  wub.gif  wub.gif  wub.gif 

Vėja1 linkiu, kad siandienos apsilankimas duotu tau ramybes ir tikejimo ir supratimo, kad esi  nestuke.gif !

J01 kuo ten bijoti? Uzmigai, atsibudai, isejai!  thumbup.gif

sidabriukas15 taip ir uzrasom i sarasa smile.gif Tu tik nurodyk man kelinas IVF nu ir visa kita informacija: kur, pas ka, kokia schema. Galima i AZ blush2.gif

tu nori isgirsti visa mano istorija ???? 4u.gif o kas tas az ,as biskii ne visus trumpinius jusu suprantu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 25, 10:39)
tu nori isgirsti visa mano istorija ????  4u.gif  o kas tas az ,as biskii ne visus trumpinius jusu suprantu  ax.gif

AZ asmeniskai Warwarai, bet gali ir i etery, jei nori
Atsakyti
pasakykit man ar normalu ,sianakt maude kazkaip pilveli man ,burbuliavo ten viskas,is vis prastai miegu po isodinimo ,nezinau gal gydytojai pasiskambint ,patarkit man verysad.gif
Atsakyti
sidabriukas15
As vedu statistika. Jei nori visa istorija mums papasokoti - tai prasom gi mums idomu, bet man reikalingi sausi faktai smile.gif
AZ, tai asmens zinute, ziurek po mano niku yra mygtukas su raidelem až smile.gif Spaudi ir rasai zinute man!

Del nemigos - tai isgerk silto pieno su medumi pies einan i lovite, paprasik vyro, kad pagglostytu tau nugara lovoje, taip truputuka stipriau spaudziant raumenukus, kad atsipalaiduotum. Kad burbulioja - normalu. Mano gyd mano skausmai buvo patenkinta, o kai pradejau kraujoti ir pasakiau, kad skausmai dingo, ot tada jau nusimene. Tai gi burbuliavimas, skausmeliai, pamaudenimi yra gerai, o jei dar ir krutine skauda, tai is viso thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 25 lapkričio 2011 - 09:46
QUOTE(Warwara @ 2011 11 25, 10:43)
sidabriukas15
As vedu statistika. Jei nori visa istorija mums papasokoti - tai prasom gi mums idomu, bet man reikalingi sausi faktai smile.gif
AZ, tai asmens zinute, ziurek po mano niku yra mygtukas su raidelem až smile.gif Spaudi ir rasai zinute man!




aaaaa ok nuo ko pradeti is karto nuo vaistuku
ir pirmo kartelio

Papildyta:
QUOTE(Terze @ 2011 11 25, 10:38)
Kaip sidabriukas laikosi? smile.gif

aciu labai kad pasiteiravai ,smagu man 4u.gif siaip viskas gal ir nieko ,bet sianakt kazkaip maude pilveli man ,burbuliavo viskas ten ,nezinau ar cia normalu ar ne gal gydytojai pasukti g.gif
Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2011 11 25, 10:43)
sidabriukas15
As vedu statistika. Jei nori visa istorija mums papasokoti - tai prasom gi mums idomu, bet man reikalingi sausi faktai smile.gif
AZ, tai asmens zinute, ziurek po mano niku yra mygtukas su raidelem až smile.gif Spaudi ir rasai zinute man!

Del nemigos - tai isgerk silto pieno su medumi pies einan i lovite, paprasik vyro, kad pagglostytu tau nugara lovoje, taip truputuka stipriau spaudziant raumenukus, kad atsipalaiduotum. Kad burbulioja - normalu. Mano gyd mano skausmai buvo patenkinta, o kai pradejau kraujoti ir pasakiau, kad skausmai dingo, ot tada jau nusimene. Tai gi burbuliavimas, skausmeliai, pamaudenimi yra gerai, o jei dar ir krutine skauda, tai is viso  thumbup.gif

aciu z patarimus 4u.gif sikart krutine sakyciau minimaliai skauda ,is sonu kaip paspaudi tai skauda ir speneliai biski jautrus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 25, 10:49)
aaaaa ok  nuo ko pradeti is karto nuo vaistuku
  ir pirmo kartelio

Papildyta:

aciu labai kad pasiteiravai ,smagu man  4u.gif  siaip viskas gal ir nieko ,bet sianakt kazkaip maude pilveli man ,burbuliavo viskas ten ,nezinau ar cia normalu ar ne gal gydytojai pasukti  g.gif
Papildyta:

aciu z patarimus  4u.gif  sikart krutine sakyciau minimaliai skauda ,is sonu kaip paspaudi tai skauda ir speneliai biski jautrus ax.gif



issiunciau tau laiskeli 4u.gif
Atsakyti
Damos, o va kilo man klausimas del statistikos. Gal senbuviai patars kaip buvo skaiciuojama. Jei buvo pradetas IVF, padaryta stimuliacija, bet punkcijos nebuvo, tada kaip? skaiciuojasi tas kartas ar kaip?

sidabriukas15 esi sarasiuke, lauksim tavo dideliu HCG skaiciuku, kad perkelti i kita sarasiuko dali thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 25 lapkričio 2011 - 10:21
QUOTE(Warwara @ 2011 11 25, 11:11)
Damos, o va kilo man klausimas del statistikos. Gal senbuviai patars kaip buvo skaiciuojama. Jei buvo pradetas IVF, padaryta stimuliacija, bet punkcijos nebuvo, tada kaip? skaiciuojasi tas kartas ar kaip?

sidabriukas15 esi sarasiuke, lauksim tavo dideliu HCG skaiciuku, kad perkelti i kita sarasiuko dali  thumbup.gif



ACIUUUUU LABAI 4u.gif man iskart smagiau kazkaip su jumis gali apie siuos reikaliukus pasneketi ,pklaust patarimo ,tikrai labai aciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 25, 11:18)
ACIUUUUU  LABAI  4u.gif  man iskart smagiau kazkaip su jumis gali apie siuos reikaliukus pasneketi ,pklaust patarimo ,tikrai labai aciu  thumbup.gif

oo, sarasiukas atnaujintas, Warwara dirba is peties wink.gif

O mano drauge Beila kur dingo? Ar atsiras tik gruodi... Gi apie paruosiamuosius darbus reikia pakalbet lotuliukas.gif
Atsakyti
is manes tokios zinios rytoj dar nesodins nes sake letai dalinasi nori dar paauginti iki pirmadienio.bet sake dar du apsivaisino gal jie geriau dalinsis.nezinau cia gerai ar blogai tik kad liktu ka sodinti
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 25, 17:10)
is manes tokios zinios rytoj dar nesodins nes sake letai dalinasi nori dar paauginti iki pirmadienio.bet sake dar du apsivaisino gal jie geriau dalinsis.nezinau cia gerai ar blogai tik kad liktu ka sodinti




o tai kiek dienu dabar jiems ??? ir keliu lasteliu ??? g.gif gal ir gerai,jei taip sako mirksiukas.gif
Atsakyti