Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(J01 @ 2011 11 24, 19:46)
sveikutes, geros naujienos, kada isodinimas? kaip jautiesi siandie?

sestadieni isodins.siandien geriau jauciuos bet dar skauda ir tempia pilvo apacia
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 24, 14:34)
Atiloja tu i Georgy ziuresi, as miegosiu  drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif as dar kumstukus galesiu uz tave palaikyti 4u.gif
QUOTE(Krempudra @ 2011 11 24, 17:16)
nu tada nezinau, ka man ten suleido  tongue.gif tuomet arba jie ta kita forma buvo, arba gal is viso ten ne diphereline unsure.gif nes pasake blokuojantys, o as kazkaip ir nepagalvojau, kad kazkas kita gali buti nei diphereline  g.gif  blush2.gif

tau gal zolodex'a suleido mirksiukas.gif

Veja1, laikau kumstukus, kad viskas butu gerai 4u.gif

boruziukas, taip ir toliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 24, 19:28)
sestadieni isodins.siandien geriau jauciuos bet dar skauda ir tempia pilvo apacia

Kaip fainiai , laikau kumsciukus ir dar virusiukas , jau eisi apvirusota 2.gif
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 11 24, 20:58)
Kaip fainiai , laikau kumsciukus ir dar virusiukas , jau eisi apvirusota  2.gif

aciu drauge 4u.gif pasistengsiu neatsilikti nuo taves nestuke.gif
Atsakyti
vajeeee boruziukas1 kiek folikuleliu daug pas tave buvo ohohoho blink.gif pas mane tai tinkami 5 ir is penkiu trys apsivaisino 4u.gif ir jie jau nuo antradienio pas mane , thumbup.gif laikau ir as uz tave kumstukus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 24, 20:51)
aciu drauge  4u.gif pasistengsiu neatsilikti  nuo taves nestuke.gif


rytoj einu pas S ir paliksiu ten virusiuka, tu pasidek ant kedutes , kuria pries WC lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 24, 17:08)
as su savo naujienom is 13 apsivaisino 6 tai is  dziaugsmo apsiverkiau


Taip ir toliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2011 11 24, 22:03)
rytoj einu pas S ir paliksiu ten virusiuka, tu pasidek ant kedutes , kuria pries WC   lotuliukas.gif

cia pirmam ar antram aukste wub.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 24, 19:28)
sestadieni isodins.siandien geriau jauciuos bet dar skauda ir tempia pilvo apacia

saunuoliai tavo maziukai wub.gif laikom kumscius toliau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja1 @ 2011 11 24, 15:15)
Sveikos mergaites 4u.gif
Mano naujienos tokios: HCG 41, bet vis nesiliauja skausmas ir terliones, crinonas kaip smala verysad.gif  Skambinau gydytojui-tai rytoj vaziuoju i LV, nes ji neramina tie skausmai ir terliones. Esu visiskai pasimetusi ir baisiai bijau. verysad.gif


Labai tikiu, kad visa tai išsprendžiama. Juk svarbiausia, kad skaičiai auga. Sėkmės jums rytoj. Laikau kumštukus.
Atsakyti
grizau, sestadieni punkcija ryte 4u.gif uchhh kaip bijau as tos narkozes... blush2.gif
Atsakyti
[quote=Beta1,2011 11 22, 22:25]
Nu zodziu HCG dariausi kas diena arba kas antra iki kol nebuvo virs 6000.Seseles klinikoj mane jau pazinojo, bet man buvo dzin Paskui kas 4-5 dienas begiojau pas gydytoja, kad rodytu ir rodytu kas ten pas mane gyvena.Atrodziau kaip totali maniake, bet irgi buvo dzin biggrin.gif Tada zyziau visiem kas tik klauses, kad noriu pozymiu, kur jie, kodel nieko nejauciu, kol nepradejau vemti.O jau kai pradejau, 13-a savaite guledama ligoninej pakabinta ant laselines prasiau Dievo, kad gal jau gana, uzteks, patikejau, kad nescia : Dabar yra NETGI 6 savaites, kai nevemiu ir nuo to gero jausmo pati nebesuprantu kas daros Taigi viskas dar priesaky, mazute mirksiukas.gif
[/quote]
Oi, Betute, tikrai pralinksminai thumbup.gif I mane po vakar, snd atejimo pradejo kalusineti-ar man kas liepe taip daznai daryti .Mano skaiciukai 14DPO-291, 15DPO-447 Matai, Betute, uskretei ir mane beprotystes manija biggrin.gif Bet as siaip dariausi snd, nes po vakarinio darbe streso, grizusi is darbo galvojau reksiu balsu is stresi, pykcio ir tt, direktore taip isede nervus, kad galvojau-viskas mano maziukui schmoll.gif Bet snd skaiciukai parode, kad vistik mano stipruoliukas auga , todel nuo siol pazadejau, kad jei tik sunervuos, iskart rasysiu pareiskima del isejimo is darbo arba imsiu biuleteni, nes daugiau nebegaliu doh.gif

[quote=dangutex,2011 11 24, 13:45]
[quote=pasislepusi,2011 11 24, 12:47]
na man būna suima gan stipriai tą pilvą. ypač jei pasėdėjus, stojuosi, tai net nepastebiu kaip pritūpiu iš skausmo.
ir dar būdavo mėšlungis ne tik kojas bet ir pilvo apačią rytais patraukiodavo. bet nuo to tai padėjo ir paprastas magnis.

Man tik maudimas pilvo buna, bet magnis padeda.
Meslungio, dziaugiuosi nera, bet nakti kunas labai nori razytis, tai vis pabundu, kai jauciu, kad kojos tempiasi ir sukuosi ant sono.

Man pas T gruodzio 7 diena ir tikiuosi paskutini karta. Po to jau Lietuvoje ieskosiu pas ka lankytis
[/quote]
Man irgi kartas nuo karto pamaudzia pilvuka, bet jau ne taip stipriai kaip pradzioje doh.gif , t.y. 8-11dpo, galbut magnio milteliai padejo g.gif
As irgi 12,07 uzsirasiau pas T pirmam vizitui . Bet kaip kazkaip su baime viska darau-ar tik ne per anksti uzsirasiau, pasakiau ir tt doh.gif

[quote=Vėja1,2011 11 24, 15:15]
Sveikos mergaites 4u.gif
Mano naujienos tokios: HCG 41, bet vis nesiliauja skausmas ir terliones, crinonas kaip smala verysad.gif Skambinau gydytojui-tai rytoj vaziuoju i LV, nes ji neramina tie skausmai ir terliones. Esu visiskai pasimetusi ir baisiai bijau. verysad.gif
[/quote]
Veja, tavo skaiciukai superiniai, mano sk 9dpo buvo 25, tai tavo sperinis. O del skausmu, tai kad tu zinotum kokie man spazmai uzeidavo, galvojau-viskas ir asaru buvo ir streso daug, bet tikiuosi dabar viskas praeityje, todel nedaryk mano klaidu ir stenkis nestresuoti, nes man sis ivf tai toks itemptas ir stresinis, kaip niekad. Nors per praeita ivf ir gulejau ir nejau i darba, ir ranku aukstai nekeliau, vaiksciojau kaip kiausinis, o rezultatas neigiamas, tai va dabar ir nesuprasi kas itakoja , nes sikart per gyvenima turbut tiek daug streso ir itampos neturejau schmoll.gif Nu bet dabar galvoju pradesiu viska is pradziu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(J01 @ 2011 11 24, 23:14)
grizau, sestadieni punkcija ryte  4u.gif uchhh kaip bijau as tos narkozes...  blush2.gif

sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti