Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

LinMer
Таi laukiam tu skaiciuku! Ramybes tau! wub.gif
Atsakyti
ar kas gerete bromcriptina ar labai jauciasi tas salutinis paveikis.mano prl 32.03 kazin kokios jo normos
Atsakyti
QUOTE(LinMer @ 2011 11 14, 16:18)
Pridaviau krauja, sake siandiena vakare bus atsakymas  4u.gif

nemaciau as vaiduokliuku  verysad.gif  man tik 8dpi HCG buvo 4,13


Na pirmiausia sulaukti, gal visgi stebukliukas ivyko, bet jei jau ne tai reiskia buicheminis nestumas, kai kibimas yra bet del kazkokiu (gali but kad tik sikart uztaiket kad problemos su genetika, gal imunines problemos buvo, gal gleivine nepakankamai kokybiska) nustojo vystytis. man gydytojas sake kad bisocheminis yra didelis ir geras pliusas kad kita karta pasiseks. wub.gif
Atsakyti
Sveikos. Liko kelios dienos iki hcg. Kinkos dreba, rankos dreba negaliu rasyt. Negaliu daug tiketis, nes prasidejo tepliojimas... buvo ir raudono ir rudo kraujo. Skauda nugara ir maudzia pilva kaip pries mmm. Jokiu kitu simptomu nera... Embrionai leeeetai dalinosi indely, nezinau ar tie kur buvo ideti dalinosi greiciau. Nu zodziu nuotaikos nekokios, siandien apsaukiau vyra, o po to puoliau i iserija, galvojau reikes atsiprasyt is darbo...
Atsakyti
Kani, nusiramink! Nori i sarasiuka? Ten gera, silta! thumbup.gif
Viskas gerai, manau turi pilna teise ir paisterekuoti. Gi tokia nasta!
Tepliuojimai tai dzin', ne mmm gi!
Paglostyk pilvyka, tegu tavo embrioniukai pasilieka!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 14 lapkričio 2011 - 17:05
QUOTE(Warwara @ 2011 11 14, 17:05)
Kani, nusiramink! Nori i sarasiuka? Ten gera, silta!  thumbup.gif
Viskas gerai, manau turi pilna teise ir paisterekuoti. Gi tokia nasta!
Tepliuojimai tai dzin', ne mmm gi!
Paglostyk pilvyka, tegu tavo embrioniukai pasilieka!



Aciu Warwara uz palaikyma. Del sarasiuko, nesinori man gadint jum statistikos, tai gal as pasiliksiu nuosaly kol kas blush2.gif

Planuoju pasiimt kelias laisvas dienas, nes nebegaliu tvardytis darbe- tik pagalvoju apie nesekme, apie letai augancius embrionus, apie tai, kad nuo to vaistu nera, apie vienisas Kaledas ir visas sventes, apie vaiku norinti vyra, asaros rieda upem, sedziu cia darbe, visas tusas nubego jau 10 kartu, baisu...

Atleiskit uz pesimistaiskas nuotaikas unsure.gif
Atsakyti
Mano HCG 4,64 siandiena 11dpi verysad.gif stebuklas neivyko, kazkaip buvau tokia tikra, bet ... 4u.gif sekmes mergaites visoms visoms, kad kuo greiciau keliautumete i kita skyreli, arteja kaledos stebuklu metas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinMer @ 2011 11 14, 19:08)
Mano HCG 4,64  siandiena 11dpi  verysad.gif  stebuklas neivyko, kazkaip buvau tokia tikra, bet ... 4u.gif  sekmes mergaites visoms visoms, kad kuo greiciau keliautumete i kita skyreli, arteja kaledos stebuklu metas  4u.gif

verysad.gif laikykis 4u.gif 4u.gif
o gal snaiguciu turit?
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 11 14, 11:34)
Reginiuk, kaip tavo leliukas? Papasakok mums cia daugiau  wub.gif  wub.gif




aciu kad klausi ax.gif Na augam neblogai,esam labai uzsispyrusios,rodom oziukus jau nuo dabar bigsmile.gif Siaip viskas gal ir neblogai tik diegliukai kankina smile.gif
Papildyta:
QUOTE(LinMer @ 2011 11 14, 16:08)
Mano HCG 4,64  siandiena 11dpi  verysad.gif  stebuklas neivyko, kazkaip buvau tokia tikra, bet ... 4u.gif  sekmes mergaites visoms visoms, kad kuo greiciau keliautumete i kita skyreli, arteja kaledos stebuklu metas  4u.gif


vaje kaip gaila verysad.gif laikykis..stiprybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 11 14, 19:12)
 
o gal snaiguciu turit?


neturim verysad.gif bet vistiek dar karteli pabandysim po 3 men, tikiuosi tada pavyks smile.gif jau du metus svajoju ir laukiu tos dziaugsmingos dienos, negaliu dar atsisakyti savo svajones, dar pabandysim smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras merginos! Ar matėte šiandien laikraštį 15 min? Kam įdomu galite užmesti akį, nors nieko gero ten nerašo..http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/viltis-tureti-vaiku-uzrakinta-stalciuje-56-179597
Aš šiandien vis del to nuėjau ir pridaviau kraujo hcg, nors mmm jau beveik baigėsi, bet dėl Šventos ramybės mūsų visų smile.gif padariau tai smile.gif. Rytoj žinosiu atsakymą, tikiuosi, kad nemalonių siurprizų nebus smile.gif
Atsakyti
Gavau atsakymą el. paštu, mano hcg <0,500. Tai reiškia, kad ne šį kartą smile.gif Bet aš ir nesitikėjau, daugiau netgi pergyvenau, kad nebūtų kokių vėl 'siurprizų'.
Papildyta:
QUOTE(LinMer @ 2011 11 14, 18:08)
Mano HCG 4,64  siandiena 11dpi  verysad.gif  stebuklas neivyko, kazkaip buvau tokia tikra, bet ... 4u.gif  sekmes mergaites visoms visoms, kad kuo greiciau keliautumete i kita skyreli, arteja kaledos stebuklu metas  4u.gif

LinMer
Na mums pasiseks, pamatysi, viskas bus gerai, mes irgi po trijų mėn. vėl bandysime, viską seksime ir palaikysime vieną kitą. Tik nepasiduodame nono.gif
Atsakyti