Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

jau mane buvo subalamutinę dėl diphereline 3,75 leidimosi.
tada prašiau kolegės, kad paskambintų į LV ir paklaustų. tai ponui Treijsui labai juokinga pasirodė, bet atsakė, kad su tokia adata leidžiama į raumenį.
tai kolegė dar pamenu, perklausė "v popku?" ir kikeno sau smagiai paskui iš manęs.

taip, kad Terze, nesuk galvos, tikrai kentės šikna !
ir jei viena tik dozė tikrai nieko baisaus nejausi.
aš tik po antros dozės suleidimo (na, nuo suleidimo praėjus savaitei) pradėjau jausti karščio bangas. gal ir nuotaikos svyravo, ką žinau. man kai jos visada svyruoja, tai nei aš, nei aplinkiniai, manau, perdaug nepastebėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 24, 15:19)
jau mane buvo subalamutinę dėl diphereline 3,75 leidimosi.
tada prašiau kolegės, kad paskambintų į LV ir paklaustų. tai ponui Treijsui labai juokinga pasirodė, bet atsakė, kad su tokia adata leidžiama į raumenį.


o tai kodel man i pilva suleido? unsure.gif nes kaip ir nenoriu klaidinti. sakau, kad buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Terze
Matai visos kaip viena sako, kad nieko nejuto po dipherelino. Cia as tokia nesamoninga esu, o tu prasom i kitas ziureti, o ne i mane doh.gif

Vėja1
Pagal mane, jei HCG auga - viskas liuks!!! Nesinervink, gal tau pakeis crinone i kita vaista ir tiek! wub.gif Liuks! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2011 11 24, 15:50)
o tai kodel man i pilva suleido?  unsure.gif nes kaip ir nenoriu klaidinti. sakau, kad buvo  rolleyes.gif


ar tikrai buvo diphereline 3,75 ?
nes va ir informaciniame lapelyje rašo, kad į raumenis.
galbūt Tau kitokį diphereline (pasirodo jų yra visokių) leido ?

nes 3,75 yra greitai tirštėjantys, tai kaži ar per plonesnę adatą prabėgtų....
nors man va vyriškis merionalą su ta arkline adata suleido pilvan. ir nieko. gyva.
tik tuomet tai pamačius, norėjau jį priplot. lotuliukas.gif

žo, Terze, jei vis dar abejoji, skambink gydytojui ir klausk. 4u.gif
Atsakyti
as su savo naujienom is 13 apsivaisino 6 tai is dziaugsmo apsiverkiau
Atsakyti
QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 24, 16:03)
ar tikrai buvo diphereline 3,75 ?


nu tada nezinau, ka man ten suleido tongue.gif tuomet arba jie ta kita forma buvo, arba gal is viso ten ne diphereline unsure.gif nes pasake blokuojantys, o as kazkaip ir nepagalvojau, kad kazkas kita gali buti nei diphereline g.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 24, 16:08)
as su savo naujienom is 13 apsivaisino 6 tai is  dziaugsmo apsiverkiau


thumbup.gif thumbup.gif dabar lauksim gero dalijimosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Damos, del dipherelino.
Instrukcijoje (mano, del 0.1) parasyta, kad galima leisti ir i pilva ir i raumenys. Bet tada aisku adatos skirtingos.
Atsakyti
QUOTE(Krempudra @ 2011 11 24, 16:16)
nu tada nezinau, ka man ten suleido  tongue.gif tuomet arba jie ta kita forma buvo, arba gal is viso ten ne diphereline unsure.gif nes pasake blokuojantys, o as kazkaip ir nepagalvojau, kad kazkas kita gali buti nei diphereline  g.gif  blush2.gif


nu kaip tai ką... žinoma, kad vaistus !
ir pamatysi, viskas bus gerai. 4u.gif
Atsakyti
boruziukas1 valioooo!!!! Nu kad visi 6 ir taip toliau draugiskai ir gerai! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja1 @ 2011 11 24, 16:15)
Sveikos mergaites 4u.gif
Mano naujienos tokios: HCG 41, bet vis nesiliauja skausmas ir terliones, crinonas kaip smala verysad.gif  Skambinau gydytojui-tai rytoj vaziuoju i LV, nes ji neramina tie skausmai ir terliones. Esu visiskai pasimetusi ir baisiai bijau. verysad.gif

Kaip ir mergaitės rašė, skaičiukai gražiai auga, tai gerai. O dėl skausmo ir terliojimo - man nuo pat pradžios crinone rusvas būdavo (tepliodavo iki dvyliktos savaitės, praktiškai iki tol, kol nutraukiau jį), taip pat lydėdavo skaumas (jis lydi iki šiol). Nuo pat pradžios gyd. paskyrė magnio preparatus (magnesium diasporal du kart dienoj, o vėliau kai pasidarė man jis šlykštus, magnio tabletės tris kart dienoj), kuriuos gėriau iki trisdešimt šeštos savaitės. Nesakau, kad tie tepliojimai ir skaumas yra gerai, bet jeigu tavo atvejis kiek panašus į mano, viskas bus gerai. Sėkmės ryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 24, 16:08)
as su savo naujienom is 13 apsivaisino 6 tai is  dziaugsmo apsiverkiau

sveikutes, geros naujienos, kada isodinimas? kaip jautiesi siandie?
Atsakyti
QUOTE(Vėja1 @ 2011 11 24, 15:15)
Sveikos mergaites 4u.gif
Mano naujienos tokios: HCG 41, bet vis nesiliauja skausmas ir terliones, crinonas kaip smala verysad.gif  Skambinau gydytojui-tai rytoj vaziuoju i LV, nes ji neramina tie skausmai ir terliones. Esu visiskai pasimetusi ir baisiai bijau. verysad.gif


Svarbiausia, kad HCG kyla, tai pagrindinis rodiklis, kad viskas gerai.
Skausmai ir rudas crininas galimi. Man 6 nestumo savaite iskrito toks didelis rudas gabalas, uzsiparinau, bet gydytoja nuramino, kad viskas gerai.
O del pilvuko tai gal isgerk magnio, diasporal miltukai greiciausiai veikia ir turetu apraminti
Laikom kumstukus 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(boruziukas1 @ 2011 11 24, 17:08)
as su savo naujienom is 13 apsivaisino 6 tai is  dziaugsmo apsiverkiau



Saunu thumbup.gif
Atsakyti