Įkraunama...
Įkraunama...

IVF temelė - plepiems dameliams!

QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 24, 12:42)
kaip fainai jus cia visos ,prajuokinot mane  smile.gif as matot ant boliotenio tai galva plaut lauksiu iki paskutinio ,kadangi vyras trumpam isvyko tai ir dziovint nebus kam tai teks slapiais pasipikiruot po  namus ,manau nieko tokio  thumbup.gif ,o del kavos tai pries isodinima pati biologe su pienu kava dave ,tik po to sako tau negalima tik kazkaip nepaklausiau ar visa ta laika ar  tik ta diena ,nezinau ne tas galvoj buvo  thumbup.gif ,tik siaip toks bliuvis pasidariau ar linksmais ivykiais ar liudnais labai greitai pazliumpt galiu ,cia jauciu nuo tu visu hormonu  ax.gif  thumbup.gif  blush2.gif bet siaip tai kol kas gyvenu ramiai,bent jau taip galvoju  rolleyes.gif aciu jums visoms kad taip graziai priemet pabendraut  blush2.gif

Idomiai, man irgi kavos atnese.... as tuomet galvoju, kaip faina... o dabar ziu, kad reikia arbatos prasytis.... Bliuvis manes irgi laukia, uij, nekenciu tos busenos.... bet cia matyt vaistukai veikia, nes as buvau zymiai jautresne per ivf
Atsakyti
QUOTE(dangutex @ 2011 11 24, 11:33)
Dziaugiuosi uz Jus. Pamatyti sirdute nerealus jausmas.  4u.gif
Man pilva taip pat pamaudena, todel gydytoja liepe diasporali miltukus naudoti. Pradziai 1 pokeli vakare, o jei nepraeina 2 kartus i diena. Todel nepergyvenk, sake magnio per daug nebus. Tik vienas dalykas jis gali paleisti vidurius, tuomet ji reikia pakeisti i tabletes.

O Tave Latviai jau visai paleido, ar dar liepe atvaziuoti?


na man būna suima gan stipriai tą pilvą. ypač jei pasėdėjus, stojuosi, tai net nepastebiu kaip pritūpiu iš skausmo.
ir dar būdavo mėšlungis ne tik kojas bet ir pilvo apačią rytais patraukiodavo. bet nuo to tai padėjo ir paprastas magnis.

manęs nepaleido. dar du vizitai. už poros savaičių ir tada dar už poros savaičių.
ką padarysi. reikia, tai reikia.
o kaip Tau? 4u.gif

QUOTE(Terze @ 2011 11 24, 11:33)
Aha, as galvojau... bet paskui galvoju ar ne prades kalbeti apie atsakomybe, koks gyd paskyre,kur nurodymas, gal cia as kokius nuodus atnesiau....


kažkaip manęs net neklausė kokiu tikslu. paklausė ar anksčiau leido, sakau " taip taip" biggrin.gif

pačiam tai sunkoka tuos vaistus būtų. nes man sesutė sakė, kad jie labai tirštėja, ir net jai yra buvę, kad reikėjo iš naujo leisti vaistus.
sėkmės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 11 24, 12:45)
Idomiai, man irgi kavos atnese.... as tuomet galvoju, kaip faina... o dabar ziu, kad reikia arbatos prasytis....  Bliuvis manes irgi laukia, uij, nekenciu tos busenos.... bet cia matyt vaistukai veikia, nes as buvau zymiai jautresne per ivf



joooo galeciau kokioj scenoj suvaidinti kur reikia is niekur nieko gerai paverkti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
MERGINOS, KA REISKIA, BUVO KIBIMAS? koks tas skaiciukas turi buti, kad rodytu buvusi kibima. Pas mane buvo 1,28, tai cia buvo ar nebuvo g.gif
Papildyta:
QUOTE(pasislepusi @ 2011 11 24, 12:47)

kažkaip manęs net neklausė kokiu tikslu. paklausė ar anksčiau leido, sakau " taip taip"  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif o i sikniuka leido?
Atsakyti
Terze
Tarp kitko jo, pasislepusi teisi del dipherelino. Gi vaistai ir vaistas. Kiti be IVF ji naudoja, endometriozes gydimui.

QUOTE
koks tas skaiciukas turi buti, kad rodytu buvusi kibima
>5 turi buti.

Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 24, 12:47)
joooo galeciau kokioj scenoj suvaidinti kur reikia is niekur nieko gerai paverkti  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


lotuliukas.gif normalu manau wink.gif tik labai verkdama nenustekenk saves, reikia bandyt laiku sustot wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 24, 12:47)
joooo galeciau kokioj scenoj suvaidinti kur reikia is niekur nieko gerai paverkti  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif




ir isvis man nei ant pirstu galu stoveti neleido vat ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 11 24, 12:50)
Terze
Tarp kitko jo, pasislepusi teisi del dipherelino. Gi vaistai ir vaistas. Kiti be IVF ji naudoja, endometriozes gydimui.

>5 turi buti.

okey, aciu. Buciau maziau lipus ant kopeciu, butu gal ir 5


As vis galvoju, Warwarai jie taip nepatiko, kazin kas bus su manim, bijau as ju blush2.gif

Ok, prasinesiu, kuri gyd istaiga "pasirase mano planui "
Papildyta:
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 24, 12:53)
ir isvis man nei ant pirstu galu stoveti neleido vat  ax.gif

pzd., man sake-gyvenk kaip gyvenai. Tai as ir gyvenau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 11 24, 12:51)
lotuliukas.gif  normalu manau wink.gif tik labai verkdama nenustekenk saves, reikia bandyt laiku sustot wink.gif




tai jo jo smile.gif tik matau kad graudinuos ir sau sakau stop doh.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Terze @ 2011 11 24, 12:55)
okey, aciu. Buciau maziau lipus ant kopeciu, butu gal ir 5
As vis galvoju, Warwarai jie taip nepatiko, kazin kas bus su manim, bijau as ju  blush2.gif 

Ok, prasinesiu, kuri gyd istaiga "pasirase mano planui "
Papildyta:

pzd., man sake-gyvenk kaip gyvenai. Tai as ir gyvenau  doh.gif



tai ir man taip sake tik paminejo keleta dalykeliu kur grieztai nedaryti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sidabriukas15 @ 2011 11 24, 12:57)
tai jo jo  smile.gif tik matau kad graudinuos ir sau sakau stop  doh.gif  thumbup.gif
Papildyta:
tai ir man taip sake tik paminejo keleta dalykeliu kur grieztai  nedaryti  mirksiukas.gif



po isodinimo net juoktis neleido ,nes tampiasi pilvo raumenis vat ax.gif
Atsakyti
Terze
Nepregyvenk del dipherelino, panasu kad tik man taip bloga nuo jo... Kitos va mergaites tikrai neminejo, kad TAIP bloga...
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 11 24, 12:45)
Idomiai, man irgi kavos atnese.... as tuomet galvoju, kaip faina... o dabar ziu, kad reikia arbatos prasytis....  Bliuvis manes irgi laukia, uij, nekenciu tos busenos.... bet cia matyt vaistukai veikia, nes as buvau zymiai jautresne per ivf


Juodoj arbatoj kazkur skaiciau yra dar daugiau kofeino nei kavoj (nu cia aisku ne apie expres kava kalbu) smile.gif

Ale tarskat merginos kaip uzsuktos siandien, nespeju pasitrauk pusvalandziui nuo kompo ir jau vel kokie 3psl nauji thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 11 24, 13:35)
Juodoj arbatoj kazkur skaiciau yra dar daugiau kofeino nei kavoj (nu cia aisku ne apie expres kava kalbu)  smile.gif

Ale tarskat merginos kaip uzsuktos siandien, nespeju pasitrauk pusvalandziui nuo kompo ir jau vel kokie 3psl nauji  thumbup.gif



kazkaip nelabai megst arbatos,tik si karta tenka gerti ,ir tai labiau vaisine megstu arba tik vien su citrins super thumbup.gif
Atsakyti